Logo Konkursu Sukces na Bank
Logo Konkursu Sukces na Bank

SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich. Turniej miał zasięg ogólnopolski. Wzięło w nim udział 265 szkół ze wszystkich województw w Polsce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2mLOp. Zespół tworzyli:
1) Martyna Chilla,
2) Małgorzata Górska,
3) Kamila Stencel,
4) Amelia Tojza,
5) Anna Zhydyk.
Poziom rozgrywek w etapie eliminacyjnym był bardzo wysoki. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z bardzo wielu różnych dziedzin ekonomii i podejmować dobre decyzje strategiczne, które umożliwiły im zdobywanie jak największej ilości punktów.
Dobry wynik naszej szkoły w tych rozgrywkach i wysokie miejsce w rankingu szkół nie pozwoliły jednak na zakwalifikowanie się do grona 32 najlepszych szkół, które wystąpią w kolejnym etapie.
Uczniom dziękujemy za udział i wysoką pozycję w rankingu konkursu Sukces na bank i życzymy kolejnych sukcesów.