Mistrzostwa Powiatu w Badmintona.  Dnia 9 czerwca 2021 r. żeńska reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mariola Dampc (2mgLO) oraz Anna Miłecka (2bgLO) pokonała drużynę PZS nr 1 Rumia 3:2. Wygrana nie przyszła łatwo, ale duch sportowej walki, motywacja i stalowe nerwy towarzyszące do samego końca gry  na przewagi sprawiły, że to nasza Ania wygrała 24:22.  Przegraną zakończył się niestety mecz z PZS nr 2 Wejherowo 0:3.     

Dumni możemy być także z reprezentacji męskiej w składzie: Mateusz Pranczk (IV T) i Aleksander Kenner (1b LO), którzy bardzo dobrze się zaprezentowali,, wygrywając w pięknym stylu z PZS nr 3 Wejherowo 3:0, ulegając niestety PZS nr 2 Wejherowo 0:3.

Gratulujemy srebrnych medali i dużych umiejętności gry w badmintona, na które patrzy się z przyjemnością. Mateusz Pranczk skończył w tym roku edukację w naszej szkole i korzystając z okazji dziękujemy mu za wysiłek i zdobyte medale w ciągu ostatnich kilku lat.