Cztery złote medale zdobyli nasi uczniowie na Festiwalu Sztafet rozgrywanych w ramach rywalizacji Powiatowej Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawodnicy startowali na dystansach 4×100 m oraz 4×400 m.

Konkurencja sztafet sprinterskich wywołuje wiele emocji ponieważ, oprócz doskonałej kondycji zawodników, liczy się też dobra zmiana pałeczki sztafetowej, którą nasi podopieczni zdążyli kilka razy przećwiczyć w ciągu ostatnich dwóch tygodni i tutaj dziękujemy nauczycielom innych przedmiotów za zrozumienie i cierpliwość. ?

W sztafecie 4×100 m dziewcząt nasze biegaczki zwyciężyły z przewagą dwóch sekund. Panowie złoto zdobyli, wyprzedzając drugą sztafetę o 90 setnych sekundy. W sztafecie 4×400 m zarówno dziewczyny i chłopaki wypracowali sporą przewagę. Wszystkie cztery sztafety jadą 29 września na Mistrzostwa Województwa do Chojnic. Trzymajmy za nich mocno kciuki.