Dnia 12 października 2021 r. w hali PZS nr 2 w Wejherowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Badmintona.  W tym roku zainteresowanie tą olimpijską dyscypliną było bardzo duże, gdyż do zawodów zgłosiło się sześć drużyn dziewcząt i siedem  chłopców.

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły trafiła do grupy B razem z PZS2 Rumia oraz PZS1 Wejherowo. Z tymi zespołami nasze zawodniczki wygrały wszystkie gry singlowe oraz debel 3:0, awansując do półfinału. Tam także pokonały zespół z PZS 1 Rumia 3:0. W finale było już troszkę trudniej, ale umiejętności i duch sportowej walki zadecydowały o zwycięstwie z PZS Reda 3:1. Skład żeńskiej drużyny PZS 4 Wejherowo: Mariola Dampc (3mgLO), Agata Kujawska z (1bLO) oraz Anna Miłecka (3bLO).

Natomiast reprezentacja chłopców trafiła do grupy A razem z trzema innymi zespołami. Grę ich oglądało się z przyjemnością, widać  było przemyślane serwisy, krótkie i długie zagrania na boki oraz smecze. W pierwszym meczu nasi pokonali PZS 3 Wejherowo 3:0, następnie wygrali z PZS 2 Rumia 3:0 oraz PZS 1 Rumia 3:1. Półfinał zagraliśmy z PZS 1 Wejherowo, których z łatwością pokonaliśmy 3:0. Męska drużyna naszej szkoły skończyła zawody na drugim miejscu, ulegając 0:3 PZS 1 Rumia,  z którym wygrała w eliminacjach. Cóż taki jest sport! Srebrny medal przypadł więc PZS 4 Wejherowo w składzie: Aleksander Kenner (2bLO), Tymoteusz Hirsch (3bLOp) oraz Jakub Gąsior (2pLO).

Start naszej szkoły w zawodach się udał. Rozgrywki  stały na wysokim poziomie, a zawody kończymy ze złotym medalem dziewcząt i awansem do półfinałów wojewódzkich  oraz srebrem chłopców. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Brawo Samochodówka!