Dnia 21.10.2021 r. nasza szkoła była organizatorem Licealiady w Futsalu Dziewcząt. W turnieju wzięło udział pięć zespołów z Małego Trójmiasta Kaszubskiego – Rumia, Reda i Wejherowo. Każdy z zespołów miał do rozegrania po cztery spotkania. Nasze dziewczyny w swoim pierwszym meczu spotkały się z zespołem PZS1 Wejherowo, gdzie padł remis 1-1, a następnie z z ekipą PZS3 Wejherowo, gdzie minimalnie ulegliśmy 0-1. W obu tych spotkaniach byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, lecz brak szczęścia lub dobre interwencje bramkarek uniemożliwiły nam wygranie tych meczów. Po pierwszych dwóch spotkaniach, gdzie nie odnieśliśmy zwycięstw przyszedł czas na mecze z Rumią i Redą. Oba te spotkania wygraliśmy bardzo pewnie i wysoko najpierw 4-0, a następnie 5-0, co w efekcie końcowym dało nam drugie miejsce. 
Klasyfikacja końcowa:
1. PZS3 Wejherowo
2. Samochodówka
3. PZS1 Wejherowo
4. PZS Reda
5. PZS1 Rumia

Reprezentantki naszej szkoły: Milena Faiter, Julia Bargańska, Amelia Kużel, Weronika Langa, Julia Sikora, Oliwia Cielecka, Weronika Westphal, Daria Teska i Andżelika Kotłowska. Chciałbym bardzo podziękować dziewczynom  za ogromne zaangażowanie i determinacje w dążeniu do zwycięstw.