Podczas Mistrzostw Powiatu w Unihokeju  mogliśmy na hali „Samochodówki” podziwiać najlepsze zespoły dziewczyn z całego Powiatu Wejherowskiego. Drużyny rozgrywały mecze ”każdy z każdym”, które  były bardzo zacięte i emocjonujące.

Dziewczyny z naszej szkoły rozegrały cztery spotkania, w których wzniosły się na wyżyny swoich umiejętności i możliwości fizycznych, wygrywając zdecydowanie trzy mecze z PZS 1 Wejherowo, PZS Reda i PZS nr 2 Rumia oraz remisując mecz z PZS nr 3 Wejherowo (0-0). Pomimo tego że nasze dziewczyny nie straciły żadnej bramki zajęły drugie miejsce, co jest i tak bardzo dużym sukcesem naszej szkoły.

Gratulujemy wszystkim super postawy i z radością wrzucamy kolejne krążki do naszego medalowego worka!

Kolejność końcowa.
1. PZS nr 3 Wejherowo
2. PZS nr 4 Wejherowo
3. PZS Reda
4. PZS 1 Wejherowo
5. PZS nr 2 Rumia