W piątek 29.10.2021 r. w Lęborku odbył się Półfinał Wojewódzki w Futsalu Chłopców. Wzięły w nim udział cztery zespoły: reprezentanci Powiatu Wejherowskiego, Puckiego, Kartuskiego i Lęborskiego. Zagraliśmy systemem każdy z każdym. Nasi chłopcy wygrali dwa mecze i jeden zremisowali, co dało w konsekwencji pierwsze miejsce i udział w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się w naszej szkole 22.11.2021 r. 


Już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do kibicowania, a z naszej strony zapewniam walkę, determinację i emocje w każdym spotkaniu. 


Reprezentanci naszej szkoły: Jakub Godlewski, Kuba Jurkowski, Maciej Gawiński, Mikołaj Formella, Łukasz Stolz, Igor Wiczkowski, Oliwer Kątny, Paskal Czeja, Kacper Dymarczyk i Kacper Langa.


Klasyfikacja końcowa:
1. Wejherowo (Samochodówka)
2. Kartuzy
3. Puck
4. Lębork