Dnia 17.11.2021 r. w PZS nr 2 w Wejherowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Koszykówce 3×3. W zawodach udział wzięło osiem zespołów, rozstawionych  w wyniku losowania po cztery w każdej grupie. W pierwszym meczu nasza drużyna przegrywa z PZS nr 2 Wejherowo – 2:4. Kolejne mecze, choć grane bardzo walecznie, również nie są zwycięskie. Z PZS nr 2 Rumia 1:2 oraz PZS 1 Rumia 1:9. Jednak oba te zespoły grały poza konkurencją (do rozgrywek stanęli starsi zawodnicy niż w regulaminie), więc awans do półfinału był zapewniony.

Półfinał gramy z PZS nr 3 Wejherowo, który zwyciężył w grupie A i tutaj także trzeba było uznać wyższość rywali – przegrywamy 4:2. W meczu o trzecie miejsce wygrywamy z PZS nr 1 Wejherowo – 4:3. Dzisiejsze zawody można uznać z pewnością dla naszej szkoły za udane.

Gratulujemy zdobycia brązowego medalu i życzymy dalszych sukcesów! Skład naszej drużyny: Krzysztof Krawczyk, Maciej Patalewski, Jakub Roeske i Jan Trotzki.

Kolejność końcowa:
I miejsce PZS 2 Wejherowo
II miejsce PZS 3 Wejherowo
III miejsce PZS 4 Wejherowo
IV  miejsce PZS 1 Wejherowo