Dnia 18 listopada 2021 r. w PZS nr 3 w Wejherowie odbyła się Powiatowa Licealiada  w Koszykówce 3×3 dziewcząt. Do rywalizacji stanęło sześć zespołów rozstawionych w wyniku losowania do dwóch grup.

Zawodniczki naszej szkoły przygotowywały się do zawodów. Pierwszy mecz z PZS nr 1 w Wejherowie wygrywamy 7:1. W drugim meczu z PZS 1 Rumia było już trudniej i niestety przegraliśmy 2:7. Mimo to wychodzimy z grupy z drugiego miejsca i gramy z gospodarzem zawodów PZS 3 Wejherowo. Mecz niestety kończy się nasza porażką 2:12. Jednak traktujemy ten mecz jako lekcję gry w koszykówkę z zawodniczkami Kadry Pomorza, które później okazują się Mistrzyniami Powiatu Wejherowskiego. W meczu o trzecie miejsce zostawiamy serce i wysiłek na boisku. Oddajemy rzuty do kosza lecz PZS 1 Rumia trafia o dwa kosze więcej, przegrywamy niewiele, bo 5:8.

Dziękujemy dziewczynom za udział w zawodach i życzymy sukcesów  w przyszłym roku. Skład drużyny naszej szkoły: Agata Białk, Marta Gorczyńska, Nadia Albecka oraz Agata Kujawska.

Kolejność końcowa:
I miejsce – PZS 3 Wejherowo
II miejsce – PZS Reda
III miejsce – PZS nr 1 Rumia
IV miejsce – PZS 4 Wejherowo
V miejsce – PZS nr 1 Wejherowo
VI miejsce – PZS nr 2 Rumia