Rozpoczęty na sportowo trzeci tydzień marca, zakończył się szczęśliwie dla Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie. Dziewczyny ulegając tylko II LO w Rumi, awansowały do finału powiatu wejherowskiego w piłce siatkowej.

Po dwóch latach przerwy w rozgrywkach, spowodowanej pandemią nasze siatkarki miały wreszcie okazję się wykazać na boisku. Niestety trema oraz gościnna gra bez Naszych kibiców, sprawiły nie małe problemy w pierwszym meczu. Zanim wszystkie „trybiki” zespołu samochodówki zaczęły funkcjonować, było już za późno aby odrobić stratę punktową i moralną, skutkiem czego przegraliśmy 0:2 w setach z II LO w Rumi. Następne dwa mecze nasze reprezentantki zagrały już na miarę swoich możliwości i z każdą kolejną akcją było coraz lepiej. Tak rozpędzonego naszego zespołu, nie były w stanie pokonać kolejne przeciwniczki z PZS nr 3, ani z PZS nr 1 w Wejherowie.

Podsumowując, dziewczyny spisały się bardzo dobrze i jako jedyny zespół z Wejherowa wezmą udział w finale, który odbędzie się 23 marca w Rumi. Na pewno Was nie zawiedziemy i ugramy tyle na ile Nas stać, a stać na wiele.

Szkołę reprezentowały: Julia Adrian, Agata Leyk, Julianna Galant, Martyna Hreczuk, Zuzanna Lieder, Oliwia Lessnau, Julia Matyk, Anna Miłecka, Zuzanna Neumann, Daria Teska, Paulina Walaszek oraz Julia Węsierska.