MISTRZOSTWACH POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
REDA, 05 kwietnia 2021 r.

Za nami kolejny start na szczeblu powiatowym. Tym razem rywalizowaliśmy w Drużynowych Biegach Przełajowych. Każdy z pięciu reprezentantów miał do pokonania 1000 m, a miejsce na którym pojawił się na mecie dawało odpowiednią ilość punktów naszym drużynom. Chłopcom udało się obronić ubiegłoroczny tytuł Mistrza Powiatu, a dziewczęta uplasowały się na drugim miejscu.

Najwięcej punktów dla swoich drużyn zdobyli Jakub Godlewski z 3bgLO i Karina Gaffke z 3bLO, którzy do mety dobiegli jako drudzy. Cenne punkty dla swoich drużyn zdobyli również: Antoni Kubacki, Igor Wiczkowski, Maciej Gawiński, Mikołaj Formella, Łukasz Stolz, Julia Kleina, Ania Wypych, Telimena Browarczyk, Marta Gorczyńska, Amelia Kużel.