29 kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów. Pani Dyrektor Anna Wilk wręczyła świadectwa uczniom, którzy wyróżnili się osiągnięciami w nauce. Uhonorowano także uczniów utalentowanych w innych dziedzinach. Specjalne podziękowania otrzymali nasi sportowcy oraz osoby zaangażowane w działalność na rzecz szkoły. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspólną pracę.

Nauczyciele przygotowali niespodziankę – filmik z życzeniami i wskazówkami na przyszłość. A wszystko w takt piosenki „Szczęśliwej drogi, już czas”.

Popłynęły również ciepłe słowa ze strony młodszych kolegów i koleżanek: Wasza edukacja w naszej szkole dobiega końca, a my z tej okazji chcemy Wam życzyć dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy, dobrze zdanej matury i wymarzonej przyszłości. I mimo że Wasza przygoda się kończy, życzymy, by przyjaźnie trwały nadal. Niech te lata spędzone w SAMOCHODÓWCE nie pójdą w zapomnienie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Do zobaczenia w dorosłym życiu!

Przed młodymi ludźmi jeszcze egzaminy maturalne. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Drodzy Uczniowie, dziękujemy Wam za wspólne lata spędzone razem w tej szkole. Będzie nam Was brakowało. Wszystko ma jednak swój początek i koniec.

Wkrótce opuścicie szkolne mury. Wierzymy, że gdziekolwiek rzuci Was los, będziecie godnie reprezentować naszą szkołę. Pamiętajcie też, że jej drzwi będą dla Was zawsze otwarte.

Prowadzenie: Maja Konkel, Emilia Kamińska, Nikodem Dzienisz
Prezentacja multimedialna: Martyna Chilla, Amelia Tojza, Kamila Stencel
Recytacja: Martyna Chilla, Radosław Dąbrowski
Śpiew: Martyna Hreczuk, Aleksandra Gołąb
Fortepian: Klaudia Pieper