Siatkarze plażowi po pewnym zwycięstwie w powiecie zagrali w półfinałach wojewódzkich w Pucku. Z czterech zgłoszonych drużyn przyjechały trzy: PZS nr 4 w Wejherowo, I LO Puck i I LO Lębork. Zespół z Kartuz nie dotarł na turniej.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z gospodarzami, który rozpoczął się długim, ale wygranym przez nas setem (17:15). W drugim secie zespół z Pucka popełnił mniej błędów, czym wygrali pewnie drugą część spotkania (11:15). W trzecim secie, zabrakło nam szczęścia i precyzji, sędzia kończy spotkanie przy stanie 9:11 dla Pucka. Drugi mecz z Lęborkiem okazał się równie emocjonujący jak pierwszy, ale tym razem zakończył się naszą wygraną – 2:1.

Gratulujemy! Nasi siatkarze wystąpili w składzie: Adam Fedde (3bg LO), Krzysztof Ustarbowski (IV aT), Nikodem Dzienisz (3bg T).