Podczas rozgrywanych w naszej szkole Mistrzostw Powiatu w Unihokeju, reprezentacja naszych chłopców okazała się mało gościnna i nie dała swoim rywalom zdobyć nawet jednej bramki. Do turnieju  w Samochodówce przystąpiło 8 szkół Powiatu Wejherowskiego podzielonych na dwie grupy. Nasza drużyna w meczach grupowych nie dała szans rywalom, wygrywając wysoko wszystkie swoje mecze .

W pierwszym spotkaniu nasza reprezentacja zwyciężyła  PZS 1 z Rumi  4-0, a w kolejnym meczu nie dała szans zespołowi z PZS 2 z Rumi i zwyciężyła aż 6-0. Ostatni mecz grupowy to tak zwany mecz o pietruszkę, ponieważ mieliśmy już zapewniony awans do półfinałów, jednak i w tym meczu nie daliśmy sobie strzelić żadnej  bramki, wygrywając pewnie z drużyną PZS 3 z Wejherowa 2-0.

W spotkaniu półfinałowym Samochodówka spotkała się z zespołem PZS z Redy, który był ubiegłorocznym finalistą zawodów powiatowych. W tym meczu drużyna z Redy zdołała nam stawić opór tylko w pierwszej połowie spotkania, druga należała już do naszego zespołu, który wygrał to spotkanie 2-0 i pewnie awansował do finału.

Finał turnieju to zacięty mecz z Elektrykiem,  który zaskoczył nas twardą obroną i dobrą grą w środku pola. Jednak szybka gra naszych atakujących i mocna obrona sprawiła, że nasi rywale nie wytrzymali tempa gry, jaki narzucił im nasz zespół i słabli z każdą minutą gry. Zaowocowało to zwycięską bramką dla naszej reprezentacji, która dała nam tytuł Mistrza Powiatu w Unihokeju chłopców.

Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie jakie pokazała nasza drużyna podczas całego turnieju.
Bramkarze: SUPER! – nie dali sobie strzelić nawet jednej bramki. (Mateusz, Kacper)
Obrona: NAJLEPSI – nie do przejścia. (Maciej, Paskal, Marcel, Tymek)
Atak: MEGA! – szybkość i technika.(Olek, Julek, Adrian, Jakub, Oliwier, Kuba, Kamil, Paweł)
Obsługa turnieju: NAJWYŻSZY POZIOM! – (Nikodem, Jakub)
Publiczność : NAJLEPSZA, SUPER, MEGA!!! – na czele z Panem Piotrem

Zapraszamy NAJLEPSZĄ i NIEZASTĄPIONĄ PUBLICZNOŚĆ SAMOCHODÓWKI na Półfinał Wojewódzki, który odbędzie się w naszej Hali we wtorek 8 listopada, i w którym spotkamy się w walce o finał z ubiegłorocznym mistrzem województwa w unihokeju.

Kolejność końcowa:
1. Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie
2. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie
3. Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
4. Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie
5. Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi
6. Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Rumi
7. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi
8. Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie

Skład zespołu: Mateusz Pozański, Kacper Langa, Maciej Gawiński , Pascal Czaja, Marcel Szukieć, Aleksander Kenner, Jakub Blaszke, Hirsch Tymoteusz, Juliusz Wychert, Adrian Waraksa, Rosa Jakub, Oliwier Grzenkowicz, Paweł Miotk, Kamil Pranczk.

GRATULACJE !!!