W środę 9 listopada klasa 3ezLO z Panią Aleksandrą Kuchtą zorganizowała akcję charytatywną „Rogalik niepodległościowy”. Nasza szkoła kontynuuje w ten sposób czteroletnią tradycję świętowania niepodległości poprzez pomaganie. Co roku wspieraliśmy hospicjum w Pucku, ale tym razem przyłączyliśmy się do pomocy dla Sebastiana z klasy 4agT. Żeby zebrać największą kwotę w historii tej inicjatywy, pracowali uczniowie nie tylko klasy 3ez, ale także: 4p, 1p, 4t, 3t, 3p, 2zb i 4h. Razem potrafimy tworzyć piękne rzeczy. Niektórzy z nas uwierzyli w swoje zdolności kulinarne, ale najbardziej cieszy, że świętowaliśmy niepodległość najefektywniej jak można i snując już plany pomocy dla hospicjum. Wspólne działania są potrzebne naszej szkolnej społeczności, a także małej i dużej ojczyźnie.

Wszystkim zaangażowanym i darczyńcom z całego serca dziękujemy.