CITY TRAIL

Cykl biegów przełajowych w Trójmiejskim Parku krajobrazowym dotarł do  półmetka. Dla naszych uczniów to był drugi start w tym sezonie. Tym razem biegliśmy w Gdańsku, na trasach gdzie na co dzień trenują studenci Akademii Wychowania Fizycznego. Sportowy klimat udzielił się naszym uczniom, na dystansie 1 km Mateusz Zakrzewski oraz Szymon Ziemann zajęli kolejno pierwszą i drugą pozycję, tym samym utrzymując prowadzenie w męskiej kategorii. W kategorii juniorek Agnieszka Zakrzewska przybiegła na 4-tej, a Ania Byler na 5-tej pozycji, niewiele tracąc do liderek. Reszta dziewcząt ukończyła rywalizację w pierwszej 15-tce. Do końca cyklu zostały jeszcze dwa biegi i dziewczęta mają szansę wskoczyć na podium. Poza tym dla każdego biegacza, który ukończy trzy z pięciu biegów czeka pamiątkowy medal ?

W kategorii otwartej na dystansie 5 km wystartowali pani Maria Maj-Roksz oraz pan Piotr Kotłowski – pudła nie będzie, ale medal za wytrwałość zawiśnie na szyi ? Kolejny bieg 12 lutego w Gdyni . Zapraszamy do udziału.