W piątek, 13 stycznia 2023 r. wszyscy graliśmy w drużynie Leosia. Jest to chłopiec, który ma dwa latka i choruje na mikrocję i artrezję, dlatego też potrzebuje operacji w Los Angeles. Korzystając z okazji, że mamy tak świetną drużynę szczypiornistów ,,Tytani” postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym. W naszej szkole od godziny 16.00 do 20.00 można było przyjść, pooglądać mecz juniorek przeciwko szczypiornistkom z Samochodówki, następnie juniorzy zmierzyli się z męską drużyną szkolną, a na samym końcu rozpoczął się mecz seniorów z I ligi przeciwko Legendom Klubu.

W trakcie meczów czekały takie atrakcje jak: wata cukrowa, popcorn dzięki – uprzejmości Pani Klaudii Koss – oraz malowanie buzi i modelowanie balonów dzięki Sali Zabaw Funky Monkey. Był też słodki stół, gdzie można było poczęstować się domowymi ciastami. Na końcu odbyła się licytacja. Darczyńcy przekazali mechaniczną replikę koparki w skali 1:50, 5 biletów do sali zabaw, oraz koszulkę z podpisami zawodników Tytanów. Na meczu obecny był nasz bohater Leoś, który odnalazł się jak ryba w wodzie. Chcieliśmy też pomóc rodzicom – oni sami uzbierali w rok 300 tysięcy złotych, ale dalej to kwota za mała na leczenie. Przez 4 godziny zebraliśmy 5024 zł. Z naszej szkoły zgłosiło się aż 13 wolontariuszy!!! 

Katarzyna Młyńska