W chłodny wtorkowy poranek żeńska reprezentacja naszej szkoły udała się do PZS nr 3 w Wejherowie na finał Powiatowej Licealiady w Koszykówce. Do zawodów przystąpiły cztery zespoły z zaliczeniem meczu z eliminacji.

Pierwszy mecz zagraliśmy z PZS nr 1 z Wejherowa. W tym meczu rozkręcamy się powoli, „rozpoznając” przeciwnika. Potem było już tylko lepiej, dobra współpraca w zespole zakończyła sukcesem naszą wygraną 24:8. Zawodniczki „Samochodówki” schodzą na przerwę z podniesioną głową. Kolejny mecz gramy z II LO z Rumi. W pierwszych pięciu minutach meczu nie padł żaden punkt z gry. Nasz zespół starał się dobrze bronić, lecz zaliczamy kilka błędów w podaniach, tracimy piłki  i nie trafiamy do kosza.  Pierwszą kwartę wygrywamy nisko 2:0. W kolejnych kwartach przyspieszamy grę i wreszcie zdobywamy ważne punkty. Gra układa się po naszej myśli, wiemy że przeciwniczki już nas nie „dogonią” i pewnie wygrywamy to spotkanie 32:18. Zawody kończymy ze srebrnym medalem. Jesteśmy w najlepszej trójce spośród ośmiu zespołów i cieszymy się z tego sukcesu! Gratulujemy wysokiego miejsca!

Skład zespołu: Agata Białk, Oliwia Cielecka, Natalia Czoska, Marcelina Gruchal, Magdalena Klein, Oliwia Krauze, Wiktoria Lawrenc, Agata Leyk,  Weronika Skiba, Agnieszka Zakrzewska, Lena Zimniewicz.