Cykl City Trail dobiegł ku końcowi.  W niedzielne przedpołudnie odbyła się ostatnia kolejka biegu przełajowego w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Poranna śnieżyca nie zapowiadała wysokiej frekwencji, ale uczniowie zaskoczyli i tym razem na starcie stanęło aż 14-tu reprezentantów Samochodówki.  Na dystansie 1 km Mateusz Zakrzewski (1bLO) wygrał z dwustumetrową przewagą nad innymi uczestnikami, tym samym zajął w całym cyklu pierwsze miejsce. Szymon Ziemann (1bLO), tym razem biegł ukończył na trzeciej pozycji, co dało mu w końcowej klasyfikacji również trzecie miejsce.

Na dystansie 5 km w kategorii juniorów debiutował Konrad Stawicki (4bt), który przebiegł na wysokiej szóstej pozycji. Na tym samym dystansie wśród dziewcząt Marta Gorczyńka w dzisiejszym biegu zajęła drugie miejsce (brawo).

Pozostałe nasze reprezentantki przybiegły na wysokich pozycjach: Agnieszka Zakrzewska (1zbLO) Ania Byler, Wiktoria Pawlak, Nikola Kankowska, Maria Fornalik, Pola Abako (1bLO) oraz Maja Lange, Malwina Bojka, Edyta Bojka oraz Magdalena Grzebyk (1zaLO).

Po zakończonej rywalizacji nasi uczniowie pełnili rolę wolontariusze i wręczali medale tym zawodnikom, którym udało się ukończyć minimum trzy biegi z całego cyklu.