Szanowni Państwo,

już 21 marca zapraszamy na Dzień Otwarty Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie. W tym roku zaplanowaliśmy je w dwóch odsłonach. Część pierwsza odbywać się będzie w godzinach 9:00-14:00 na hali sportowej w budynku naszej szkoły przy ul Sobieskiego 344 w Wejherowie. Zaplanowaliśmy na ten czas liczne atrakcje umożliwiające tegorocznym Ósmoklasistom zapoznanie się z ofertą edukacyjną naszej placówki. Dbając o komfort odwiedzających wprowadzamy obowiązek zapisania grup zorganizowanych pod numerem telefonu 58 672 24 15 w terminie do 17.03.2023 r.  Dzięki temu nie tylko będziemy mieli okazję z każdym osobiście porozmawiać i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania, ale przede wszystkim zadbamy o bezpieczeństwo naszych Uczniów i Gości. Grupy będą wpuszczane na halę o pełnej godzinie i gwarantujemy, że nikt nie opuści murów naszej szkoły z pustymi rękoma.

Część druga dedykowana jest Rodzicom tegorocznych Absolwentów szkół podstawowych. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.pzs4-samochodowka.pl/2023/02/28/szanowni-panstwo-zapraszamy-na-dni-otwarte/

Do zobaczenia 21. marca!

Cezary Lewandowski
Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie