Dnia 26 kwietnia 2024 r. w Powiatowym Zespole Szkół nr 4 w Wejherowie odbyło się uroczyste pożegnanie Maturzystów, rocznik 2024. Uroczystość podzielona była na dwie części – oficjalną, podczas której uczniowie otrzymywali wyróżnienia, dyplomy i podziękowania za swoje wyjątkowe zaangażowanie w życie szkoły, a Rodzice uczniów wyróżnionych – listy gratulacyjne oraz część artystyczną. 

Podczas części oficjalnej, z rąk Dyrekcji Szkoły, przewodniczącego Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół  “Samochodówki” oraz wychowawców wyróżnieni uczniowie odebrali nagrody w postaci Złotych, Srebrnych i Brązowych Tarcz Szkoły, dyplomów, bonów prezentowych oraz nagród rzeczowych. Listy gratulacyjne zostały także wręczone Rodzicom wyróżnionych uczniów. 

Najlepsi absolwenci A.D. 2024 r.
1. Liceum Ogólnokształcące: Paulina Domarus – kl. IVt – średnia: 5,56
2. Technikum: Konrad Stawicki – Vb – średnia: 5,16

Najlepsi absolwenci A.D. 2024 r. – Paulina Domarus i Konrad Stawicki

BRĄZOWĄ TARCZE OTRZYMUJĄ

Bogdan Bieszk (VbT)
Krystian Fleming
(VbT)
Cyprian Gołko-Suliński (VbT)
Anna Kankowska (IVz LO)
Igor Makowski
(IVt LO)
Żaneta Stenka
 (IVt LO)

SREBRNĄ TARCZE OTRZYMUJĄ

Przemysła Kaczkowski (VbT)
Jakub Stankowski
(VbT)

ZŁOTĄ TARCZE OTRZYMUJĄ

Paulina Domarus (IVt LO)
Kamil Pranczk
 (IVb LO)
Konrad Stawicki
  (Vb LO)

Nagrodzeni szkolnymi tarczami.

NAGRODZENI SPORTOWCY NASZEJ SZKOŁY

Kamil Pranczk
Agata Leyk
Kacper Bargański
Adrian Lademann
Jakub Leyk
Olaf Kowalczyk
Wiktoria Elwart
Piotr Bielawa
Jakub Dettlaff
Iga Jedynak
Aleksandra Matusiak
Jan Bednarczyk
Przemysław Kaczykowski
Martyna Hreczuk
Magdalena Klein
Mateusz Grubba
Oliwia Krauze
Jakub Cirocki
Konrad Stawicki
Jakub Stankowski
Aleksandra Matusiak
Jan Bednarczyk
Przemysław Kaczykowski
Martyna Hreczuk
Magdalena Klein
Mateusz Grubba
Oliwia Krauze
Jakub Cirocki
Konrad Stawicki
Jakub Stankowski

Wyróżnieni sportowcy

Najwszechstronniejszymi sportowcami A.D. 2024 r. zostali:
1. Kamil Pranczk – IVb LO
2. Agata Leyk – IVb LO

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Pranczk Kamil – IVb LO, Nasiłowska Anna – IVp LO, Ceynowa Sebastian – IVt LO, Domarus Paulina – IVt LO, Kankowska Anna – IVz LO, Miotk Anna – IVz LO, Stankowski Jakub – VbT, Stawicki Konrad – VbT.

Następnie pozostali absolwenci odebrali swoje świadectwa szkolne:

Klasa IVb LO – wychowawca Piotr Kotłowski
Klasa IVez – wychowawca Mirosława Charlęska
Klasa IVp – wychowawca Beata Lange
Klasa IVt – wychowawca Lechosław Czoska
Klasa IVz – wychowawca Anna Zatwarnicka
Klasa VaT – wychowawca Łukasz Maj
Klasa VbT – wychowawca Bogdan Bach
Klasa VfT – wychowawca Wanda Dietrich

Część artystyczna uświetniona została przez uzdolnionych wokalnie uczniów naszej szkoły, zespół taneczny oraz zespół muzyczny. Zaprezentowane zostały także filmiki przygotowane specjalne na tę okazję, których tematami przewodnimi było przygotowanie do matury oraz wspomnienia z lat nauki w Samochodówce.