W dniu 23.05.2024 r. w Tczewie odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej 6-osobowej. Mistrzostwa te przyniosły nam dużo emocji i zmian akcji, ale zacznijmy od początku. W turnieju wzięło udział  sześć zespołów: Wejherowo, Gdańsk, Słupsk, Kwidzyn, Tczew i Kościerzyna. Zespoły te zostały podzielone na dwie grupy. My w grupie znaleźliśmy się razem ze Słupskiem i Gdańskiem. Przez fazę grupową przeszliśmy z kompletem punktów, wygrywając oba mecze, najpierw ze Słupskiem 3:2 a następnie z Gdańskiem 2:0.

Komplet punktów premiował nas do gry w finale i to właśnie tam przyszło nam się zmierzyć z drużyną II LO Kwidzyn. Mecz ten był bardzo dobry w naszym wykonaniu i zaangażowaniu, chłopcy dwoili się i troili by zdobyć bramkę, lecz albo słupek (dwukrotnie) albo bramkarz (kilkukrotnie) stawali na drodze. Po tak mocnym początku wydawało się, że strzelenie bramki przez nas to tylko kwestia czasu. Nic bardziej mylnego, jeden wypad pod naszą bramkę skończył się strzeleniem gola przez drużynę z Kwidzyna. Ta sytuacja spowodowała, że nasi chłopcy rzucili się do odrabiania strat – upór i determinacja w końcu doprowadziła do wyrównania. Gdy już myśleliśmy, że sytuacja jest pod naszą kontrolą, rzut z autu wykonany przez przeciwników w kierunku naszej bramki i niefortunna interwencja jednego z naszych zawodników, spowodowała utratę gola samobójczego.

Walczyliśmy do końca, lecz w tym meczu nie było nas stać na nic więcej. Natomiast drużyna z Kwidzyna poszła za ciosem i strzeliła nam trzecią bramkę – mecz zakończył się naszą przegraną 3:1. Mimo porażki w ostatnim meczu to był bardzo dobry turniej w naszym wykonaniu, co przełożyło się na  bardzo dobre – drugie miejsce w województwie.

Wszyscy zawodnicy zasługują na słowa uznania i szacunek. Przykro nam, że były to ostatnie zawody dla  Kamila Pranczka i Kacpra Bargańskiego – absolwentów naszej szkoły. Panowie powodzenia!!!!  Nasi bohaterowie: Kamil Pranczk, Kacper Bargański, Paweł Gajewski, Oliwier Grzenkowicz, Maciej Toczek, Janusz Zandecki, Konrad Teclaf, Robert Nowicki i Filip Bach.

Klasyfikacja końcowa;
1. Kwidzyn
2. Wejherowo
3. Tczew
4. Słupsk
5. Gdańsk
6. Kościerzyna