W dniu 23 kwietnia 2026 r. w Lęborku odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej 6-osobowej. W turnieju wzięły udział  cztery zespoły:  Puck, Lębork (gospodarz zawodów), Żukowo i Wejherowo. Pierwszy mecz tego dnia przyszło nam zagrać z Puckiem, który pewnie wygraliśmy 3-1. Następną drużyną była ekipa z Lęborka. Pomimo kilku dogodnych sytuacji padł remis 1-1. Ostatni mecz z Żukowem był decydujący o zajęciu pierwszego miejsca w zawodach. Początek tego spotkania był lepszy w wykonaniu drużyny z Żukowa, co udokumentowali strzeleniem bramki na 1-0. Taki stan rzeczy nie podłamał naszych chłopców i w kilka minut strzeliliśmy dwa gole. Dalszy przebieg tego spotkania był bardzo wyrównany. Ostatecznie to my wygraliśmy ten mecz 4-3, decydującą bramkę o wygraniu tego spotkania i ostatecznie całych zawodów strzeliliśmy na 8 sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego i to my jedziemy na Finał Wojewódzki który odbędzie się  już w środę 29 kwietnia 2026 r. w Gdyni. Trzymajcie za nas kciuki.         

Nasi reprezentanci: Paweł Gajewski, Szymon Ziemann, Paweł Wos, Mikołaj Sułkowski, Antoni Antonowicz, Dawid Odwrot, Stefan Kanczkowski, Bartek Szulist, Oliwier Mocarski, Konrad Teclaf i Wiktor Barra.

Klasyfikacja końcowa:
1. Wejherowo
2. Żukowo
3. Puck
4. Lębork