W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych odbył się 24 finał Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. (Szkolna Internetowa Gra Giełdowa (SIGG) to projekt edukacyjny, który powstał, by zainteresować uczniów szkół średnich i podstawowych zasadami funkcjonowania rynku kapitałowego i giełdą, a przede wszystkim możliwościami w zakresie inwestowania oraz oszczędzania długoterminowego). W wąskim gronie finalistów (z 32000 uczestników) znaleźli się Antoni Liedke i Wiktor Zaborowski z klasy 1tcLO. Rywalizując na żywo, inwestowali 20 000 zł. Po całodniowej inwestycyjnej rywalizacji zdobyli tytuł Lauretów i 5 miejsce w ogólnopolskim finale.

Wielkie Gratulacje Panowie!