W Słupsku – 10 maja 2026 roku – nasi lekkoatleci rozpoczęli sezon lekkoatletyczny. Trzech uczniów, trzy rekordy życiowe – czy można lepiej rozpocząć zmagania w lekkoatletyce. Pierwszy na starcie stanął Maciej Opara, który debiutuje na dystansie 300 m i uzyskuje świetny rezultat 37s73″. W kolejnym biegu na dystansie 600 m Emilia Mehrin poprawia swój rekord życiowy o sześć sekund i melduje się na mecie z rezultatem 1min 48s. Finałowy bieg na 1000 m dostarczył nam wiele emocji. Piotr Sobiecki poprawia swój rekord życiowy o 11s i przecina linię mety z rezultatem 2min 41s.

Nasi uczniowie reprezentują klub UKS Samochodówka Wejherowo, który działa w naszej szkole. Można do nas dołączyć – informacja pani Maria Maj – Roksz. Gratulujemy uzyskania wartościowych rekordów życiowych.