W ramach gry miejskiej z motywem przewodnim “Zdrowie i bezpieczeństwo” przystąpiliśmy do rywalizacji z innymi szkołami z całego powiatu. Na starcie stanęło aż 11 zespołów, które miały do wykonania 11 zadań na terenie Wejherowa. Ania, Zuzia i Vanessa wyposażone w mapę i wiedzę ruszyły na trasę. Na każdym przystanku czekało na nie zadanie. Od początku trzymały bardzo wysoki poziom zgarniając bardzo dużo punktów za poszczególne konkurencje. Dziewczyny musiały wykazać się znajomością zagadnień medycznych, chemicznych, sportowych, umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy czy zasad zdrowego odżywiania.

Mimo coraz większej ilości kilometrów w nogach morale zespołu ciągle rosło, a meta była coraz bliżej. Ostatecznie po wykonaniu wszystkich konkurencji i dotarciu na miejsce zbiórki zajmujemy bardzo dobrą trzecią lokatę. Dziewczyny spisały się świetnie i wykazały się bardzo dużą wiedzą na temat zdrowia i bezpieczeństwa. Trzeba również wspomnieć o zespole, który przygotował punkt tematyczny mieszczący się w naszej szkole. Dziewczyny z klasy 3mLO przygotowały zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego z których odpytywały uczestników zabawy. Wielkie gratulację dla wszystkich!

Skład zespołu: Anna Krawczyk, Vanessa Kasperowicz i Zuzanna Bach (3mLO) Przygotowanie stanowiska: Bychowska Kornelia, Danilczyk Agata, Kreft Anna, Pionk Zofia, Szymoniak Julia (3mLO).