Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 21.09.2021 r. odszedł z naszej społeczności szkolnej Oskar "Osa", Buczak, uczeń klasy 3b LO, przyjaciel, prawdziwy walczak, który przegrał swój mecz życia. Przegrał po walce z chorobą, którą dusił w sobie.

Różaniec w intencji Oskara będzie odbywać od …

Czytaj więcej CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI

W środę 15 września 2021 r. odbędą się spotkania Rodziców klas maturalnych z Dyrekcją i wychowawcami. Zapraszamy na godzinę 17:00 – spotkanie Rodziców z Dyrekcją szkoły na hali sportowej, następnie z Wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Liceum Ogólnokształcące:

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się 1 września 2021 r. zgodnie z poniższym harmonogramem:

9:00 – wszystkie klasy I – spotkanie z Dyrekcją szkoły na boisku szkolnym, następnie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych

10:00 – …

Czytaj więcej UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Kiermasz podręczników dla uczniów Wejherowskiej „Samochodówki” już w drugim tygodniu września w naszej szkolnej bibliotece. We wtorek, 7 września, zapraszamy uczniów klas I, a w środę, 8 września – uczniów klas II. Kiermasz odbędzie się przy zachowaniu wszystkich zaleceń sanitarnych. Szczegółowa rozpiska godzinowa zostanie opublikowana przez nasze Panie Bibliotekarki w mediach …

Czytaj więcej KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH