Kształcenie w branżowej szkole II stopnia rozpoczęło się z dniem 1 września 2020 r. W szkole tej kształcenie prowadzone jest dla absolwentów branżowej szkoły I stopnia w zawodach, w których wyodrębniono kwalifikację wspólną dla zawodu nauczanego w branżowej szkole I i II stopnia. Do branżowej szkoły II stopnia przyjmuje się kandydatów, którzy ukończyli branżową szkołę I stopnia w okresie 5 lat szkolnych poprzedzających rok szkolny, na który ubiegają się o przyjęcie do publicznej branżowej szkoły II stopnia. Ukończenie branżowej szkoły II stopnia umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego w zawodzie nauczanym na poziomie technika, po zdaniu egzaminu zawodowego w danym zawodzie, oraz uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego, a następnie kontynuację nauki na studiach.


KALENDARZ ZJAZDÓW – BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA –
SEMESTR WIOSENNY (2023/2024)

126.01.2024 – 27.01.2024 805.04.2024 – 06.04.2024
216.02.2024 – 17.02.2024 912.04.2024 – 13.04.2024 sesja egzaminacyjna - tylko klasy maturalne
323.02.2024 – 24.02.20241010.05.2024 – 11.05.2024
401.03.2024 – 02.03.2024 1117.05.2024 – 18.05.2024
508.03.2024 – 09.03.2024 1224.05.2024 – 25.05.2024
615.03.2024 – 16.03.20241307.06.2024 – 08.06.2024- sesja egzaminacyjna
722.03.2024 – 23.03.2024

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 13 - 07/08.06.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTS EGZAMIN s.205W.M.8.00-8.45PM EGZAMIN s. 114DM.S.
16.00-16.45PBTS EGZAMIN s.205W.M.8.50-9.35PM EGZAMIN s. 114DM.S.
16.50-17.35PBTS EGZAMIN s.205W.M.9.45-10.30PM EGZAMIN s. 114DM.S.
17.40-18.25MAT EGZAMIN s.205S.P.10.40-11.25JA_gr_1/JA_gr_2 EGZAMIN s.210/s.210DM.M./E.T.
18.25-19.10MAT EGZAMIN s.205S.P.11.40-12.25JA_gr_1/JA_gr_2 EGZAMIN s.210/s.210DM.M./E.T.
19.10-19.55MAT EGZAMIN s.205S.P.12.35-13.20JA_gr_1/JA_gr_2 EGZAMIN s.210/s.210DM.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JP -EGZAMIN s.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JP -EGZAMIN s.109DW.B.
----15.10-15.55JP -EGZAMIN s.109DW.B.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 13 - 07/08/06.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM/PiNPP -EGZAMIN s.114/s.114DK.B./M.S.8.00-8.45MAT EGZAMIN s.205S.P.
16.00-16.45PM/PiNPP -EGZAMIN s.114/s.114DK.B./M.S.8.50-9.35MAT EGZAMIN s.205S.P.
16.50-17.35PM/PiNPP -EGZAMIN s.114/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30MAT EGZAMIN s.205S.P.
17.40-18.25PBTPS/OiNPP -EGZAMIN s.114/s.114DW.M./M.S.10.40-11.25JP -EGZAMIN s.109DW.B.
18.25-19.10PBTPS/OiNPP -EGZAMIN s.114/s.114DW.M./M.S.11.40-12.25JP -EGZAMIN s.109DW.B.
19.10-19.55PBTPS/OiNPP -EGZAMIN s.114/s.114DW.M./M.S.12.35-13.20JP -EGZAMIN s.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr_1/JA_gr_2 EGZAMIN s.210/s.210DM.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr_1/JA_gr_2 EGZAMIN s.210/s.210DM.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr_1/JA_gr_2 EGZAMIN s.210/s.210DM.M./E.T.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 12 - 24/25.05.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs. 114DM.S.8.00-8.45JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.00-16.45PMs. 114DM.S.8.50-9.35JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.50-17.35PMs. 114DM.S.9.45-10.30JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
17.40-18.25PMs. 114DM.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PMs. 114DM.S.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55---12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55JPs.109DW.B.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 12 - 24/25.05.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PM ()tylko mechanicy)s.109DK.B.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25PM ()tylko mechanicy)s.109DK.B.10.40-11.25JPs.109DW.B.
18.25-19.10PM ()tylko mechanicy)s.109DK.B.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55PM ()tylko mechanicy)s.109DK.B.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.205DS.P.
----15.10-15.55MATs.205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 11 - 17/18.05.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSs.205DW.M.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45PBTPSs.205DW.M.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35PBTPSs.205DW.M.9.45-10.30PMs.114DM.S.
17.40-18.25PBTPSs.205DW.M.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10PBTPSs.205DW.M.11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55PBTPSs.205DW.M.12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55JPs.109DW.B.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 11 - 17/18.05.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PINP (tylko ślusarze)s.114 DM.S.8.00-8.45JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.00-16.45PINP (tylko ślusarze)s.114 DM.S.8.50-9.35JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10OINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
20.45-21.30---14.20-15.05OINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
----15.10-15.55OINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
----16.00-16.45OINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 10 - 10/11.05.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45PMs.205DM.S.
16.00-16.45JPs.205DW.B.8.50-9.35PMs.205DM.S.
16.50-17.35JPs.205DW.B.9.45-10.30PMs.205DM.S.
17.40-18.25JPs.205DW.B.10.40-11.25JPs.205DW.B.
18.25-19.10JPs.205DW.B.11.40-12.25JPs.205DW.B.
19.10-19.55JPs.205DW.B.12.35-13.20JPs.205DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 10 - 10/11.05.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.210D2/s.210DW.M./M.S.
8.00-8.45JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.210D2/s.210DW.M./M.S.
8.50-9.35JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.50-17.35PBTPS/OiNPPs.210D2/s.210DW.M./M.S.
9.45-10.30JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
17.40-18.25PM/OiNPPs.210D2/s.210DK.B./M.S.
10.40-11.25JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
18.25-19.10PM/OiNPPs.210D2/s.210DK.B./M.S.
11.40-12.25JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
19.10-19.55PM/OiNPPs.210D2/s.210DK.B./M.S.
12.35-13.20JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
20.00-20.45PM/OiNPPs.210D2/s.210DK.B./M.S.
13.25-14.10JP
s.205DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JP
s.205DW.B.
----15.10-15.55JP
s.205DW.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 9 - 12/13.04.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.00-16.45---8.50-9.35JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPSs. 205DW.M.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 9 - 12/13.04.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.00-8.45PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.50-9.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
16.50-17.35JP
s..210D

W.B.
9.45-10.30PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
17.40-18.25JP
s..210D

W.B.
10.40-11.25JP
s.109D
W.B.
18.25-19.10JP
s..210D

W.B.
11.40-12.25JP
s.109D
W.B.
19.10-19.55JP
s..210D

W.B.
12.35-13.20JP
s.109D
W.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JP
s.109D
W.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JP
s.109D
W.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 9 - 12/13.04.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45JP -EGZAMIN s. 109DW.B.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35JP -EGZAMIN s. 109DW.B.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30JP -EGZAMIN s. 109DW.B.
17.40-18.25JA -EGZAMIN s. 109DE.T.
10.40-11.25MAT -EGZAMIN s.210DM.B.
18.25-19.10JA -EGZAMIN s. 109DE.T.
11.40-12.25MAT -EGZAMIN s.210DM.B.
19.10-19.55JA -EGZAMIN s. 109DE.T.
12.35-13.20MAT -EGZAMIN s.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 9 - 12/13.04.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 205DB.P-A8.00-8.45MAT -EGZAMIN s.205DM.B.
16.00-16.45JPs. 205DB.P-A8.50-9.35MAT -EGZAMIN s.205DM.B.
16.50-17.35JP -EGZAMIN s. 114DB.P-A9.45-10.30MAT -EGZAMIN s.205DM.B.
17.40-18.25JP -EGZAMIN s. 114DB.P-A10.40-11.25JA -EGZAMIN s..114D
E.T.
18.25-19.10JP -EGZAMIN s. 114DB.P-A11.40-12.25JA -EGZAMIN s..114D
E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JA -EGZAMIN s..114D
E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 8 - 05/06.04.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JPs. 205DW.B.9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JPs. 205DW.B.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JPs. 205DW.B.11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55JPs. 205DW.B.12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 8 - 05/06.04.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.00-8.45JPs. 109DW.B.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.50-9.35JPs. 109DW.B.
16.50-17.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
9.45-10.30JPs. 109DW.B.
17.40-18.25PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
----15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 8 - 05/06.04.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45JA
s.210DE.T.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35JA
s.210DE.T.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30JA
s.210DE.T.
17.40-18.25JAs. 109DE.T.
10.40-11.25MATs.210DM.B.
18.25-19.10JAs. 109DE.T.
11.40-12.25MATs.210DM.B.
19.10-19.55JAs. 109DE.T.
12.35-13.20MATs.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 8 - 05/06.04.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45MATs.109DM.B.
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35MATs.109DM.B.
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30MATs.109DM.B.
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25JAs.210D
E.T.
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25JAs.210D
E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JAs.210D
E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 7 - 22/23.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45PBTPSs. 205DW.M.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30PMs.114DM.S.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPSs. 205DW.M.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PMs.114DM.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 7 - 22/23.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45PINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35PM/OiNPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.
9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25PM/OiNPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.
10.40-11.25JPs. 109DW.B.
18.25-19.10PM/OiNPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.
11.40-12.25JPs. 109DW.B.
19.10-19.55PM/OiNPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.
12.35-13.20JPs. 109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 7 - 22/23.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45JA
s.210DE.T.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35JA
s.210DE.T.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30JA
s.210DE.T.
17.40-18.25JPs. 109DW.B.10.40-11.25MATs.210DM.B.
18.25-19.10JPs. 109DW.B.11.40-12.25MATs.210DM.B.
19.10-19.55JPs. 109DW.B.12.35-13.20MATs.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 7 - 22/23.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45MATs.109DM.B.
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35MATs.109DM.B.
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30MATs.109DM.B.
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25JAs.210D
E.T.
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25JAs.210D
E.T.
19.10-19.55JPs. 210DB.P-A12.35-13.20JAs.210D
E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 6 - 15/16.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JPs. 205DW.B.9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JPs. 205DJP10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JPs. 205DJP11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55JPs. 205DJP12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 6 - 15/16.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPP s.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.00-8.45JPs. 109DW.B.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.50-9.35JPs. 109DW.B.
16.50-17.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
9.45-10.30JPs. 109DW.B.
17.40-18.25PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
----15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 6 - 15/16.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45MATs.210DM.B.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35MATs.210DM.B.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30MATs.210DM.B.
17.40-18.25JAs.210D
E.T.10.40-11.25JPs. 109DW.B.
18.25-19.10JAs.210D
E.T.11.40-12.25JPs. 109DW.B.
19.10-19.55JAs.210D
E.T.12.35-13.20JPs. 109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 6 - 15/16.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25MATs.109DM.B.10.40-11.25JAs.210D
E.T.
18.25-19.10MATs.109DM.B.11.40-12.25JAs.210D
E.T.
19.10-19.55MATs.109DM.B.12.35-13.20JAs.210D
E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 5 - 08/09.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45PBTPSs. 205DW.M.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30PMs.114DM.S.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPSs. 205DW.M.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 109DW.B.
----15.10-15.55JPs. 109DW.B.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 5 - 08/09.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OiNPP - tylko ślusarzes.114DM.S.
8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.00-16.45OiNPP - tylko ślusarzes.114DM.S.
8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25JPs. 109DW.B.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20JPs. 109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 5 - 08/09.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs.109 DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25JAs.114DE.T.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20JAs.114DE.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JAs.114DE.T.
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 5 - 08/09.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25---
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25---
19.10-19.55---12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JP
s.205DW.B.
9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JP
s.205DW.B.
10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JP
s.205DW.B.
11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55JP
s.205DW.B.
12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTPSs. 205DW.M.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPSs. 205DW.M.
----15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.00-8.45PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.50-9.35PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
16.50-17.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
9.45-10.30PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JPs. 205DW.B.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25JPs. 205DW.B.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20JPs. 205DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109 DM.B.8.00-8.45JAs.109DE.T.
16.00-16.45MATs.109 DM.B.8.50-9.35JAs.109DE.T.
16.50-17.35MATs.109 DM.B.9.45-10.30JAs.109DE.T.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25MATs.109 DM.B.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20MATs.109 DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45MATs.109 DM.B.
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25JAs.109DE.T.
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25JAs.109DE.T.
19.10-19.55JPs. 210DB.P-A12.35-13.20JAs.109DE.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45J.P.s. 109DW.B.
16.00-16.45---8.50-9.35J.P.s. 109DW.B.
16.50-17.35PBTPSs.205DW.M.
9.45-10.30J.P.s. 109DW.B.
17.40-18.25PBTPSs.205DW.M.
10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
18.25-19.10PBTPSs.205DW.M.
11.40-12.25JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
19.10-19.55PBTPSs.205DW.M.
12.35-13.20JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/PiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.00-16.45PBTPS/PiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JPs. 114DW.B.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----15.10-15.55PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs.109 DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JPs.109 DW.B.9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JPs.109 DW.B.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10J.P.s.109 DW.B.11.40-12.25JPs.109 DW.B.
19.10-19.55J.P.s.109 DW.B.12.35-13.20JPs.109 DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JAs.109DE.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JAs.109DE.T.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs. 210DM.B.
8.00-8.45---
16.00-16.45MATs. 210DM.B.
8.50-9.35---
16.50-17.35MATs. 210DM.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25JAs. 210D2E.T.10.40-11.25---
18.25-19.10JAs. 210D2E.T.11.40-12.25---
19.10-19.55JAs. 210D2E.T.12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 2 - 16/17.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JPs.210DW.B.
9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JPs.210DW.B.
10.40-11.25PBTSs. 114DW.M.
18.25-19.10JPs.210DW.B.
11.40-12.25PBTSs. 114DW.M.
19.10-19.55JPs.210DW.B.
12.35-13.20PBTSs. 114DW.M.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 2 - 16/17.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PiNPPs.114DM.S.
8.00-8.45PM/OiNPPs.114/s.114DK.B./M.S.
16.00-16.45PiNPPs.114DM.S.
8.50-9.35PM/OiNPPs.114/s.114DK.B./M.S.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30PM/OiNPPs.114/s.114DK.B./M.S.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----15.10-15.55PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109 DM.B.8.00-8.45JAs.109DE.T.
16.00-16.45MATs.109 DM.B.8.50-9.35JAs.109DE.T.
16.50-17.35MATs.109 DM.B.9.45-10.30JAs.109DE.T.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25JPs.109DW.B.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 2 - 16/17.02.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 210DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 210DM.B.
16.50-17.35---9.45-10.30MATs. 210DM.B.
17.40-18.25---10.40-11.25JAs. 210D2E.T.
18.25-19.10---11.40-12.25JAs. 210D2E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JAs. 210D2E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45PBTPSs. 205DW.M.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30JPs.114DW.B.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25JPs.114DW.B.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25JA_gr.1/Ja_gr.2 s.114/s.114DM.M./E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JA_gr.1/Ja_gr.2s.114/s.114DM.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.114/s.114DM.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PiNPPs.114DM.S.
8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2 s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
16.00-16.45PiNPPs.114DM.S.
8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MAT s. 205DS.P.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MAT s.109 DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JP
s.109DW.B.9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JP
s.109DW.B.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10JP
s.109DW.B.11.40-12.25JPs. 210DW.B.
19.10-19.55JP
s.109DW.B.12.35-13.20JPs. 210DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 210DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 210DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs. 210DM.B.
8.00-8.45---
16.00-16.45MATs. 210DM.B.
8.50-9.35---
16.50-17.35MATs. 210DM.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25MATs. 210DM.B.
10.40-11.25---
18.25-19.10JAs. 210DE.T.11.40-12.25---
19.10-19.55JA s. 210DE.T.12.35-13.20---
20.00-20.45--13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

KONIEC PIERWSZEGO SEMESTRU

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM - EGZAMINs. 114DM.S.8.00-8.45JP -EGZAMIN
s. 109DW.B.
16.00-16.45PM - EGZAMINs. 114DM.S.8.50-9.35JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
16.50-17.35UPSs. 205DW.M.9.45-10.30JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
17.40-18.25UPS - EGZAMINs. 205DW.M.10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
18.25-19.10UPS - EGZAMINs. 205DW.M.11.40-12.25JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
----15.10-15.55MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
16.00-16.45INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
16.50-17.35INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
17.40-18.25PM/PKMIU - EGZAMINs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
18.25-19.10PM/PKMIU - EGZAMINs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
19.10-19.55UPS/OiNPP - EGZAMINs.114D2/s.114DW.M../M.S.12.35-13.20MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
20.00-20.45UPS/OiNPP -EGZAMINs.114D2/s.114DW.M../M.S.13.25-14.10JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05 JP - EGZAMINs. 109DW.B.
----15.10-15.55JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZ - EGZAMINs.109DW.C.
8.00-8.45MAT - EGZAMINs. 210DM.B.
16.00-16.45JOZ - EGZAMINs.109DW.C.
8.50-9.35MAT - EGZAMINs. 210DM.B.
16.50-17.35JP
s.109DW.B.9.45-10.30MAT - EGZAMINs. 210DM.B.
17.40-18.25JP
s.109DW.B.10.40-11.25JP - EGZAMIN
s. 210DW.B.
18.25-19.10JP
s.109DW.B.11.40-12.25JP - EGZAMIN
s. 210DW.B.
19.10-19.55JP
s.109DW.B.12.35-13.20JP -EGZAMIN
s. 210DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JA - EGZAMIN
s. 210DE.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA -EGZAMIN
s. 210DE.T.
----15.10-15.55JA - EGZAMIN
s. 210DE.T.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JP - EGZAMINs.210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JP - EGZAMINs.210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JP - EGZAMINs.210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25JA - EGZAMINs. 210DE.T.10.40-11.25MAT - EGZAMINs.210D2M.B.
18.25-19.10JA - EGZAMINs. 210DE.T.11.40-12.25MAT - EGZAMINs.210D2M.B.
19.10-19.55JA - EGZAMINs. 210DE.T.12.35-13.20MAT - EGZAMINs.210D2M.B.
20.00-20.45--13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45---
16.00-16.45INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.8.50-9.35---
16.50-17.35INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.9.45-10.30---
17.40-18.25---10.40-11.25---
18.25-19.10---11.40-12.25---
19.10-19.55---12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/OiNPPs.205/s.114DW.M./M.S.8.00-8.45---
16.00-16.45UPS/OiNPPs.205/s.114DW.M./M.S.8.50-9.35---
16.50-17.35UPS/OiNPPs.205/s.114DW.M./M.S.9.45-10.30---
17.40-18.25UPS/PKMIUs.205/s.114DW.M./M.S.10.40-11.25---
18.25-19.10UPS/PKMIUs.205/s.114DW.M./M.S.11.40-12.25---
19.10-19.55PM/PKMIUs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20---
20.00-20.45PM/PKMIUs.114D2/s.114DK.B./M.S.13.25-14.10---
20.45-21.30UPS (tylko mechanicy i elektromechanicy)s. 205DW.M.14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45---
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35---
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30---
17.40-18.25NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
10.40-11.25---
18.25-19.10NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
11.40-12.25---
19.10-19.55OOINPS - EGZAMINs. 210DA.R.
12.35-13.20---
20.00-20.45OOINPS -EGZAMINs. 210DA.R.
13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JPs.210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JPs.210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
10.40-11.25---
18.25-19.10NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
11.40-12.25---
19.10-19.55OOINPS - EGZAMINs. 210DA.R.
12.35-13.20---
20.00-20.45OOINPS -EGZAMINs. 210DA.R.
13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.205DW.B.8.00-8.45MAT
s. 205DS.P.
16.00-16.45JPs.205DW.B.8.50-9.35MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35JPs.205DW.B.9.45-10.30MAT
s. 205DS.P.
17.40-18.25JPs.205DW.B.10.40-11.25JPs.109DW.B.
18.25-19.10UPSs.114D
W.M.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55UPSs.114D
W.M.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45UPSs.114D
W.M.13.25-14.10MAT
s. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MAT
s. 205DS.P.
----15.10-15.55MAT
s. 205DS.P.
----16.00-16.45MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.8.00-8.45JPs.109DW.B.
16.00-16.45PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.8.50-9.35JPs.109DW.B.
16.50-17.35PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JPs.109DW.B.
17.40-18.25PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10MATs.205DS.P.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55MATs.205DS.P.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45MATs.205DS.P.13.25-14.10PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
----15.10-15.55PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
----16.00-16.45PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45JAs.210DE.T.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35JAs.210DE.T.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30JAs.210DE.T.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25MATs.210DM.B.
18.25-19.10JPs.109DW.B.
11.40-12.25MATs.210DM.B.
19.10-19.55JPs.109DW.B.
12.35-13.20MATs.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.210DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.210DM.B.8.00-8.45---
16.00-16.45MATs.210DM.B.8.50-9.35MATs.114DM.B.
16.50-17.35MATs.210DM.B.9.45-10.30MATs.114DM.B.
17.40-18.25MATs.210DM.B.10.40-11.25JAs.210D2E.T.
18.25-19.10JAs.210DE.T.11.40-12.25JAs.210D2E.T.
19.10-19.55JAs.210DE.T.12.35-13.20JAs.210D2E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JAs.210D2E.T.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55--
-8.00-8.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45---8.50-9.35JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05MAT
s. 205DS.P.
----15.10-15.55MAT
s. 205DS.P.
----16.00-16.45MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/OiNPPs.205D/s.114DW.M./M.S.8.00-8.45OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
16.00-16.45UPS/OiNPPs.205D/s.114DW.M./M.S.8.50-9.35OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
16.50-17.35UPS/OiNPPs.205D/s.114DW.M./M.S.9.45-10.30OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
17.40-18.25UPS/PKMiUs.205D/s.114DW.M./M.S.10.40-11.25OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
18.25-19.10PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.11.40-12.25JA_gr1/JA_gr2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.12.35-13.20JA_gr1/JA_gr2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.13.25-14.10JA_gr1/JA_gr2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.
----15.10-15.55PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.
----16.00-16.45PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.210D
M.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MAT
s.210D
M.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MAT
s.210D
M.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JA
s.210D
E.T.
10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JA
s.210D
E.T.
11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JA
s.210D
E.T.
12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JA
s.210D
E.T.
13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JP
s.210D2B.A-P.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JP
s.210D2B.A-P.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JP
s.210D2B.A-P.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JP
s.210D2B.A-P.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10---11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs.114DM.S.
8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PMs.114DM.S.
8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PMs.114DM.S.
9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25MATs.205DS.P.
10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10MATs.205DS.P.
11.40-12.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55MATs.205DS.P.
12.35-13.20JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs. 205DM.S.
----15.10-15.55PMs. 205DM.S.
----16.00-16.45PMs. 205DM.S.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.8.00-8.45JP
s.210 D2W.B.
16.00-16.45UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.8.50-9.35JP
s.210 D2W.B.
16.50-17.35UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.9.45-10.30JP
s.210 D2W.B.
17.40-18.25UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.10.40-11.25JP
s.210 D2W.B.
18.25-19.10UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.11.40-12.25MAT
s. 205DS.P.
19.10-19.55UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.12.35-13.20MAT
s. 205DS.P.
20.00-20.45UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.13.25-14.10MAT
s. 205DS.P.
20.45-21.30UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.14.20-15.05JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
----16.00-16.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.
8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.
8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.
9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JPs.109DW.B.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.210DM.B.
----15.10-15.55MATs.210DM.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.210DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MAT
s.210DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MAT
s.210DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JA
s.210DE.T.

10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JA
s.210DE.T.

11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JA
s.210DE.T.

12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 8 – 17/18.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSs.205DW.M.8.00-8.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45UPSs.205DW.M.8.50-9.35JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35UPSs.205DW.M.9.45-10.30JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25PMs.114DM.S.10.40-11.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10PMs.114DM.S.11.40-12.25JPs. 205DW.B.
19.10-19.55PMs.114DM.S.12.35-13.20JPs. 205DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 205DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 205DW.B.
----15.10-15.55UPSs. 205DW.M.
----16.00-16.45UPSs. 205DW.M.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 8 – 17/18.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Inf_gr1/Inf_gr2s.102/s.210J.W./J.Ż.
8.00-8.45MAT
s. 205DS.P.
16.00-16.45Inf_gr1/Inf_gr2s.102/s.210J.W./J.Ż.
8.50-9.35MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35JP
s.210 D2W.B.9.45-10.30MAT
s. 205DS.P.
17.40-18.25JP
s.210 D2W.B.10.40-11.25MAT
s. 205DS.P.
18.25-19.10JP
s.210 D2W.B.11.40-12.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55JP
s.210 D2W.B.12.35-13.20JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMiUs. 114D/s.114D2K.B./M.S.
----15.10-15.55PM/PKMiUs. 114D/s.114D2K.B./M.S.
----16.00-16.45PM/PKMiUs. 114D/s.114D2K.B./M.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 8 – 17/18.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.109DE.T.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 8 – 17/11811.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A.
8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.210DB.P-A.
8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.210DB.P-A.
9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DB.P-A.
10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DB.P-A.
11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 7 – 10//11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF/gr.1/INF/gr.2s.102/s.210
J.W./J.Ż.8.00-8.45---
16.00-16.45INF/gr.1/INF/gr.2s.102/s.210
J.W./J.Ż.8.50-9.35---
16.50-17.35JP
s.210D2
W.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25JP
s.210D2
W.B.
10.40-11.25---
18.25-19.10JP
s.210D2
W.B.
11.40-12.25---
19.10-19.55JP
s.210D2
W.B.
12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 7 – 10/11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/PKMiUs. 114D/s.114D2
W.M/M.S.
8.00-8.45---
16.00-16.45UPS/PKMiUs. 114D/s.114D2
W.M/M.S.
8.50-9.35---
16.50-17.35UPS/PKMiUs. 114D/s.114D2
W.M/M.S.
9.45-10.30---
17.40-18.25PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
10.40-11.25---
18.25-19.10PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
11.40-12.25---
19.10-19.55PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
12.35-13.20---
20.00-20.45PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 7 – 10/11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45---
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35---
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30---
17.40-18.25OOiNPSs.210DA.R.10.40-11.25---
18.25-19.10OOiNPSs.210DA.R.11.40-12.25---
19.10-19.55NOiNPSs.210DA.R.12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 7 – 10/11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.210DM.B.
8.00-8.45---
16.00-16.45MAT
s.210DM.B.
8.50-9.35---
16.50-17.35MAT
s.210DM.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25OOiNPSs.210DA.R.10.40-11.25---
18.25-19.10OOiNPSs.210DA.R.11.40-12.25---
19.10-19.55NOiNPSs.210DA.R.12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 6 – 27/28.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSs.205DW.M.8.00-8.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
16.00-16.45UPSs.205DW.M.8.50-9.35JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
16.50-17.35UPSs.205DW.M.9.45-10.30JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
17.40-18.25PMs.114DM.S.10.40-11.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
18.25-19.10PMs.114DM.S.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55PMs.114DM.S.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45PMs.114DM.S.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 6 – 27/28.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OiNPP (tylko ślusarze)s. 114DM.S.8.00-8.45JPs.109 DW.B.
16.00-16.45OiNPP (tylko ślusarze)s. 114DM.S.8.50-9.35JPs.109 DW.B.
16.50-17.35JP
s. 109DW.B.9.45-10.30JPs.109 DW.B.
17.40-18.25JP
s. 109DW.B.10.40-11.25JPs.109 DW.B.
18.25-19.10JP
s. 109DW.B.11.40-12.25JAgr_1/JA_gr.2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
19.10-19.55JP
s. 109DW.B.12.35-13.20JAgr_1/JA_gr.2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JAgr_1/JA_gr.2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 6 – 27/28.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.. 205DE.T.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.. 205DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.. 205DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.. 205DE.T.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109D
W.B.
----15.10-15.55JPs.109D
W.B.
----16.00-16.45JPs.109D
W.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 6 – 26/27.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.210DB.P-A.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.210DB.P-A.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DB.P-A.10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DB.P-A.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.210DB.P-A.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs.114DM.S.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PMs.114DM.S.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PMs.114DM.S.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25UPSs.205DW.M.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10UPSs.205DW.M.11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55UPSs.205DW.M.12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10PMs.114DM.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45PMs.114DM.S.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr1/INF_gr2s.210/s.102J.Ż./J.W.8.00-8.45JPs.109 DW.B.
16.00-16.45INF_gr1/INF_gr2s.210/s.102J.Ż./J.W.8.50-9.35JPs.109 DW.B.
16.50-17.35INF_gr1/INF_gr2s.210/s.102J.Ż./J.W.9.45-10.30JPs.109 DW.B.
17.40-18.25PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05J.A.gr_1/J.A._gr.2s.210D/s210D2E.T/M.M.
----15.10-15.55J.A.gr_1/J.A._gr.2s.210D/s210D2E.T/M.M.
----16.00-16.45J.A.gr_1/J.A._gr.2s.210D/s210D2E.T/M.M.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.109D
M.B.
----15.10-15.55MATs.109D
M.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.205DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.205DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.205DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JA
s.210DE.T.10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JA
s.210DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JA
s.210DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_g1/INF_g2S.102/s.210J.Ż./J.W.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45INF_g1/INF_g2S.102/s.210J.Ż./J.W.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35JPs.109D
W.B.9.45-10.30PMs.114DM.S.
17.40-18.25JPs.109D
W.B.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JPs.109D
W.B.11.40-12.25JPs.205D
W.B.
19.10-19.55JPs.109D
W.B.12.35-13.20JPs.205D
W.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.205D
W.B.
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Bukowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/PKMiUs.114D/s.205DW.M./M.S.8.00-8.45JPS.205DW.B.
16.00-16.45UPS/PKMiUs.114D/s.205DW.M./M.S.8.50-9.35JPS.205DW.B.
16.50-17.35UPS/PKMiUs.114D/s.205DW.M./M.S.9.45-10.30JPS.205DW.B.
17.40-18.25PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.10.40-11.25JPS.205DW.B.
18.25-19.10PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.11.40-12.25PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
19.10-19.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.12.35-13.20PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
20.00-20.45---13.25-14.10PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PKMiUs.114DM.S.
----15.10-15.55PKMiUs.114DM.S.
----16.00-16.45PKMiUs.114DM.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.210D2M.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.210D2M.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.210D2M.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.205DE.T.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.205DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.205DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.205DE.T.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.210DB.P-A8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.210DB.P-A9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DB.P-A10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DB.P-A11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSs.205D
W.M.8.00-8.45JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45UPSs.205D
W.M.8.50-9.35JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35UPSs.205D
W.M.9.45-10.30JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25UPSs.205D
W.M.10.40-11.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10UPSs.205D
W.M.11.40-12.25JPs.205D
W.B.
19.10-19.55UPSs.205D
W.M.12.35-13.20JPs.205D
W.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.205D
W.B.
20.45-21.30---14.20-15.05UPSs.205D
W.M.
----15.10-15.55UPSs.205D
W.M.
----16.00-16.45UPSs.205D
W.M.
16.50-17.35UPSs.205D
W.M.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Bukowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25PiNPPs.114DM.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PiNPPs.114DM.S.11.40-12.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55PiNPPs.114DM.S.12.35-13.20JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
----15.10-15.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
----16.00-16.45PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.210DW.C.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.210DW.C.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.210DW.C.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DW.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DW.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.210DW.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.109DE.T.
10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.109DE.T.
11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.109DE.T.
12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs.114DM.S.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PMs.114DM.S.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PMs.114DM.S.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25PMs.114DM.S.10.40-11.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10PMs.114DM.S.11.40-12.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55PMs.114DM.S.12.35-13.20JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.205DS.P.
----15.10-15.55MATs.205DS.P.
----16.00-16.455MATs.205DS.P.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr.1/INF_gr2s.102/s.210J.Ż./J.W.8.00-8.45JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45INF_gr.1/INF_gr2s.102/s.210J.Ż./J.W.8.50-9.35JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55JPs.109DW.B.
----16.00-16.45JPs.109DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.109DB.B.
8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MAT
s.109DB.B.
8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MAT
s.109DB.B.
9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.205DE.T10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.205DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.205DE.T12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.205DE.T13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.114DB.B.
----15.10-15.55MATs.114DB.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (A.Bukowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.109DB.P-A8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.109DB.P-A8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.109DB.P-A9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.109DB.P-A10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.109DB.P-A11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr.1/INF_gr.2s.210/102J.Ż./J.W.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45INF_gr.1/INF_gr.2s.210/102J.Ż./J.W.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35INF_gr.1/INF_gr.2s.210/102J.Ż./J.W.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25UPSs.205DW.M.10.40-11.25JPs.114DW.B.
18.25-19.10UPSs.205DW.M.11.40-12.25JPs.114DW.B.
19.10-19.55UPSs.205DW.M.12.35-13.20JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45PMs.114DM.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Bukowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/PKMiUs. 205D/s.114DW.M./M.S.8.00-8.45JPs.114DW.B.
16.00-16.45UPS/PKMiUs. 205D/s.114DW.M./M.S.8.50-9.35JPs.114DW.B.
16.50-17.35UPS/PKMiUs. 205D/s.114DW.M./M.S.9.45-10.30JPs.114DW.B.
17.40-18.25PiNPPs.114DM.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PiNPPs.114DM.S.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55PiNPPs.114DM.S.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45UPS/PKMiUs. 205/s.114DW.M./M.S.13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
----16.00-16.45JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.B.(M.Bukowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.214DM.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.214DM.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.214DM.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.205DB.B.
----15.10-15.55MATs.205DB.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (A.Bukowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.214DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.214DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.214DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)