Grupa wiekowa 9 lat

Nazwisko i imię
2014
2015
2016
IV.2019
IX.2019
V.2020
IX.2020
Rybus Filip
2118 m
Olewczyński Patryk
2606 m
Wyniki Testu Coopera. 9 lat

Grupa wiekowa 10 lat

Nazwisko i imię
2014
2015
2016
IV.2019
IX.2019
V.2020
IX.2020
Gosz Alan
2001 m
Kwiatkowska Kaja
2042 m
2168 m
Richert Oliwia
1529 m
Rybus Filip
2088 m
Żełudkowski Franciszek
1914 m
Wyniki Testu Coopera. 10 lat

Grupa wiekowa 11 lat

Nazwisko i imię
2014
2015
2016
IV.2019
IX.2019
V.2020
IX.2020
Zieliński Kacper
2253 m
Wyniki Testu Coopera. 11 lat

Grupa wiekowa 12 lat

Nazwisko i imię
2014
2015
2016
IV.2019
IX.2019
V.2020
IX.2020
Damps Mateusz
2456 m
German Amelia
2118 m
Eosz Olaf
1907 m
Grunwald Maciej
2233 m
Klein Jakub
1835 m
Konopiński Jakub
2606 m
Kowalke Szymon
2238 m
Krefta Jakub
2541 m
Leyk Agata
2660 m
Łeppek Olivia
1878 m
Masigrodzki Patryk
1755 m
Pacyna Martynaj
2108 m
Wicon Jakub
2446 m
Zaputowicz Olivier
2347 m
Zieliński Kacper
1956 m
Wyniki Testu Coopera. 12 lat

Grupa wiekowa 13-14 lat

Nazwisko i imię
2014
2015
2016
IV.2019
IX.2019
V.2020
IX.2020
Borski Mateusz
3343 m
Bryja Oliwer
2704 m
Ellwart Wiktoria
2029 m
Galikowski Damian
2698 m
Gwóźdź Maja
2289 m
Hewelt Amelia
1996 m
Krauze Oliwia
2337 m
Leyk Agata
2256 m
2407 m
Mędrzycki Oskar
2064 m
Syska Agata
2574 m
Średziński Nikodem
2536 m
Uzdrowski Jędrzej
2496 m
Wyniki Testu Coopera. 13-14 lat

Grupa wiekowa 15-16 lat

Nazwisko i imię
2014
2015
2016
IV.2019
IX.2019
V.2020
IX.2020
Adamczyk Zuzanna
1860 m
Bartoszewski Szymon
1882 m
Białk Julianna
2231 m
Bobkowska Magdalena
2458 m
Borchmann Dominika
2322 m
2297 m
Bury Tomasz
2983 m
Czapp Paulina
2024 m
Dampc Hubert
2958 m
Formella Mikołaj
3316 m
Frankowski Remigiusz
2680 m
Godlewski Jakub
3650 m
Górska Małgorzata
2844 m
Grzywacz Dawid
2767,5 m
Kędzior Mateusz
2859 m
Kołodziejska Natalia
1775 m
Mielnik Igor
2307 m
Molenda Natalia
2770 m
2558 m
Pacanowska Zuzanna
2093 m
Petrów Jakub
1995,5 m
Piekut Martyna
2418 m
Sałata Mikołaj
2496 m
Syska Agata
2441 m
Szopińska Wiktoria
2099 m
2169 m
Treder Michał
2496 m
Tyszka Karolina
2053 m
Wąska Marta
2566 m
2523 m
Wiczkowski Igor
3375 m
Wielgosz Marta
2228 m

Grupa wiekowa 17-19 lat

Nazwisko i imię
2014
2015
2016
IV.2019
IX.2019
V.2020
IX.2020
Bornowski Kacper
2831 m
Dominik Aleksandra
2784 m
2827 m
2879 m
2988 m
Czapp Paulina
2104 m
Dampc Daria
1915 m
Dampc Hubert
3077 m
2898 m
Detlaf Alicja
2258 m
Domarus Kamila
2934 m
Drewa Karolina
2528 m
Fopke Magdalena
1850 m
Formella Mikołaj
3329 m
Godlewski Jakub
3510 m
Jurewicz Igor
2511 m
Karmazy Weronika
2268 m
Klotzke Aleksandra
1974 m
2026,5 m
Kolmetz Monika
1964 m
Kołodziejski  Marcin
3295 m
3530 m
3354 m
Landowski Szymon
2958 m
Lewandowska Zuzanna
2004 m
1885 m
Motyka Oliwia
2412 m
Myszk Julia
2755 m
2683 m
2707,5 m
Okroy Agata
2538 m
Rigga Weronika
1820 m
Rompza Julia
1865 m
Sadowska Agnieszka
2273 m
Sikorra Agata
2378 m
Sikorra Agnieszka
2374 m
Siwonia Weronika
2566 m
2436 m
Sudnik Alicja
2025 m
Szymikowska Katarzyna
2158 m
Szafrański Oskar
2934 m
Ptak Jan
2302 m
Tyszka Paulina
1865 m
Wiczkowski Igor
3127,5 m
3466 m
Żak Dominika
2544 m
2561 m

Grupa wiekowa 20-29 lat

Nazwisko i imię
2014
2015
2016
IV.2019
IX.2019
V.2020
IX.2020
Brzeziński Amadeusz
2629 m
2288 m
Grubba Kamil
3072 m
Jankowski Mateusz
3238 m
Jankowski Sebastian
3162 m
Kas Anna
2690 m
Kas Magdalena
2258 m
Kepka Grzegorz
3288 m
3439 m
3387 m
Konkel Katarzyna
3127 m
3007 m
Kotłowski Piotr
2819 m
2867 m
2914 m
3023 m
Krawczyk Marta
2421 m
2526 m
Kunz Paulina
2264 m
Lange Małgorzata
2180 m
2388 m
2458 m
Lewandowska Martyna
2398 m
2574 m
Madejewski Adrian
2780 m
Nowak Tomasz
2526 m
Przymanowski Michał
3018 m
Raszewski Artur
2841 m
Raszewski Mateusz
3254 m
Rolbiecka Monika
3233 m
3400 m
Skowronek Marta
2536 m
2640 m
Skuza Mateusz
3443 m
Stankiewicz Estera
2715,5 m
2715,5 m
Szymańska Kornelia
2438 m
Tabisz Mikoła
2854 m
2828 m
Żak Dominika
2628 m
Turek Tomasz
2740 m


Grupa wiekowa 30-39 lat

Nazwisko i imię
2014
2015
2016
IV.2019
IX.2019
V.2020
IX.2020
Belecki Piotr
2914 m
2929 m
Borowiak-Selke Ewa
2808 m
2733 m
2730 m
2879 m
2772,5 m
Chyła Agnieszka
2303 m
2505 m
Ciapa Tadeusz
2790 m
2710 m
Dampc Kornelia
2292 m
Dawidowicz Izabela
2320 m
Dobbek Agnieszka
2249 m
Dobrowolska Joanna
3244 m
Ficht Witold
3323 m
3404 m
3272 m
3236 m
3187 m
Hennig Ewelina
2404 m
Jakubczak Karol
3351 m
Jankiewicz Karolina
2076 m
Jankowski Karol (Norwegia)
2510 m
Kalinowski Krzysztof
2914 m
Kepka Grzegorz
3306 m
3471 m
3488,5 m
3431 m
Klas Bartłomiej
3028 m
3072 m
Klassa Katarzyna
2274 m
2292 m
Klimek Weronika
2270 m
Kowalke Olgierd
Krawczyk Andrzej
3122,5 m
Królak Maciej
2750 m
Kryża Tomasz
1910 m
Kwiatkowska Joanna
2866 m
2816 m
2755 m
2693 m
2829 m
2780 m
Lejkowska Anna
2029 m
Lepa – Roman Magdalena
2462 m
Lewandowska Martynaz
2138 m
Kepka Ewa
3087 m
3250 m
2663 m
3177 m
3008 m
Maj-Roksz Maria
3175 m
3248 m
2604 m
3132 m
3003,5 m
Malek Daniel
3089 m
Marczyńska Iwona
2702 m
Mrzygłocka Michalina
2138 m
2446 m
2309 m
Nikrant Tomasz
3157 m
3253 m
Oseńko Adam
3193 m
3369 m
3436 m
3376 m
Piekarski Michał
3441 m
Piekut Łukasz
2438 m
2839 m
Płotka Dorota
1900 m
Raszewski Mateusz
3490 m
3396 m
Richert Jarosław
3580 m
3676 m
3628 m
3759,5 m
Richert Magdalena
2244 m
Roksz Daniel
2634 m
2846 m
Rolbiecki Michał
3932 m
3962 m
Rybaczek Marta (z d. Włodarska)
2970 m
3022 m
2956 m
2583 m
Rybaczek Rafał
2494 m
2690 m
2625 m
2662 m
Rybus Elżbieta
2277 m
2521 m
Semmerling Piotr
2665,5 m
Skuza Mateusz
3356 m
3416 m
3398,5 m
3422 m
Tyszer Paweł
2864 m
Wejer Monika
2158 m
Wicon Robert
2921 m
3062 m
2978 m
Wiwatowska Dagmara
3068 m

Grupa wiekowa 40-49

Nazwisko i imię
2014
2015
2016
IV.2019
IX.2019
V.2020
IX.2020
Bałachowski Krzysztof
3263 m
3193 m
3336 m
2452 m
Borski Adam
3263 m
3193 m
3336 m
3202 m
2949 m
Brzeziński Jacek
2609 m
2670 m
Ciapa Tadeus
2763 m
2765,5 m
2809 m
Ciba Michał
2807 m
Clemens Waldemar
2501 m
Dampc Aleksandra
2814 m
2817 m
Dampc Dariusz
3062 m
2989 m
Damps Sylwester
2844 m
Dąbrowska Aleksandr
2558 m
Duda Adam
2916 m
2282 m
Górski Sławomir
2925 m
Guziuk Anna
2064 m
Jaszewski Mariusz
2640 m
Kaczmarek Krzysztof
2610 m
Klassa Katarzyna
2148 m
Klein Wojciech
2496 m
2752,5 m
Klotzke Rafał
2596 m
2496 m
Kołodziejczyk Lidia
2925 m
3103 m
3045,5 m
3013 m
Konieczki Dariusz
-;
3182 m
3181 m
3192 m
3177 m
Konopińska-Karbownik Katarzyna
2824 m
Krawczyk Andrzej
2298 m
2267 m
2952 m
3053 m
Lademann Gabriela
2314,5 m
Lepa-Roman Magdalena
2243 m
Lewiński Maciej
2298 m
2267 m
Maj-Roksz Maja
3068 m
Malawska Barbara
1760 m
Miszkiewicz Radosław
1983 m
Olewczyńska Agnieszka
2456 m
Patok Krzysztof (Norwegia)
2350 m
Piekut Marcin
2499 m
2670 m
Sałata Remigiusz
2586 m
2657,5 m
Sikorska Aleksandra
2353 m
2576 m
Sil Małgorzata
2099 m
2129 m
2080 m
Sokół Wiolettaa
2108 m
Syska Maciej
2514 m
2554 m
2446 m
Szmuda Sławomir
2705 m
2640 m
2685 m
2695 m
2633 m
Sztandar Jacek
2768 m
2802,5 m
Sztygiel Maciej
2928 m
Tabisz Katarzyna
2371 m
2307 m
Thiel Jacek
2640 m
Walczewski Sławomir
2651 m
Woźnicka – Klotzke Anita
2189 m
2275 m
Żełudkowski Julius
1810 m
1706 m
Wyniki Testu Coopera. 40-49 lat

Grupa wiekowa 50+

Nazwisko i imię
2014
2015
2016
IV.2019
IX.2019
V.2020
IX.2020
Brzeziński Jacek
2526 m
Ginter Mariusz
2542 m
Grzenkowicz Bogdan
2091 m
1924 m
Hewelt Krzysztof
3050,5 m
Kaźmierczak Marian
2277 m
Labudda Miroslaw
2952 m
Lewandowski Cezary
2159 m
2288 m
2253 m
2134 m
2043,5 m
2039 m
Macinkiewicz Waldemar
1964 m
Pionk Wojciech
2118 m
Skok Maciej
1770 m
1952 m
Wołoszyk Izabela
2114 m
Zaustowska Beata
1974 m
Wyniki Testu Coopera. Ponad 50 lat