Logo wydarzenia "szkoła do hymnu"

Niecodzienna sytuacja wymaga niecodziennych rozwiązań. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna akcja „Szkoła do hymnu” miała nieco odmienny charakter. Uczniowie i nauczyciele śpiewali hymn przede wszystkim w sposób wirtualny, łącząc się ze sobą za pomocą różnych komunikatorów.

Nie inaczej było w naszej szkole. Liczne grono uczniów i nauczycieli przystąpiło do tegorocznej akcji wspólnego odśpiewania hymnu z okazji Święta Niepodległości. Wyjątkowa lekcja patriotyzmu  odbyła się punktualnie o godzinie 11.11, w przeddzień obchodów Święta Niepodległości.

„Szkoła do hymnu” to kontynuacja akcji MEN z 2019 r. i 2018 r. („Rekord dla Niepodległej”).  Warto w tym miejscu przypomnieć, że nasza szkoła przystępuje do akcji regularnie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję!