Powiatowy Zespół Szkół nr 4

Slide
  • NASZE KONKURSY W WYKAZIE KURATORA OŚWIATY
    Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że wszystkie konkursy organizowane przez Powiatowy Zespół Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, dedykowane uczniom szkół podstawowych, znalazły się w wykazie zawodów wiedzy organizowanych przez Kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły. Tym samym nasi laureaci otrzymają dodatkowe punkty w procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
  • KSIĄŻKA BEZ RECEPTY
    “ Wszystkie książki można podzielić na dwie grupy: książki na chwilę i na każdą chwilę.” – John Ruskin Każdy z nas lub ktoś z członków naszej rodziny znajdzie się kiedyś w szpitalu. Pobytowi w szpitalu zawsze towarzyszy stres. Czy to możliwe, że książki mogą pomóc w walce z poczuciem niepokoju u pacjentów? Wierzymy, że tak, dlatego zostaliśmy partnerem projektu “KSIĄŻKI BEZ RECEPTY”. Projekt realizowany … Czytaj więcej.
  • KONFERENCJA NA TEMAT DEPRESJI
    W związku z przypadającym w piątek 23 lutego br. Ogólnopolskim Dniu Walki z Depresją, uczniowie klas 3LO zdrowia publicznego uczestniczyli w konferencji dotyczącej tej choroby. Podczas spotkania młodzież wysłuchała wykładów dotyczących zdrowia psychicznego oraz zapoznała się z systemem funkcjonowania opieki w Centrum Zdrowia Psychicznego.  Przerwa między wystąpieniami była doskonalą okazją do rozmów z ekspertami.
  • POTYCZKI BIOLOGICZNE
    III potyczka biologiczna dla klas 2 realizujących biologię na poziomie rozszerzonym. 23 lutego 2024 r. 32 uczniów klasy 2bLO, 2zaLO, 2zbLO, 2zcLO wzięło udział w potyczce z biologii ,,Metabolizm” przygotowanej przez maturzystów z 4b LO zdających egzamin maturalny z biologii. Rozgrywka wyłoniła znawców zagadnienia: I miejsce – Maja Lange (klasa 2za LO), II miejsce – Martyna Hintzke … Czytaj więcej.
  • NIE PISZ DO SZUFLADY – PODSUMOWANIE
    Piątkowe popołudnie 23 lutego 2024 roku spędziliśmy w gronie ludzi kochających literaturę. Nastąpił bowiem długo wyczekiwany moment – podsumowanie projektu literackiego „Nie pisz do szuflady!”. Każdy młody poeta czy pisarz, który został doceniony przez komisję, od dziś będzie mógł się pochwalić swoją publikacją, albowiem najistotniejszym wyróżnieniem było wydrukowanie utworu i wydanie w formie książkowej. W twórczej przygodzie … Czytaj więcej.
  • ZAPRASZAMY NA KONKURS
    Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno-literackim pt. “Różne oblicza fantastyki”. Przedmiotem konkursu jest wykorzystanie tradycyjnych oraz cyfrowych sztuk plastycznych w nawiązaniu do dzieł literackich z gatunku fantastyki. Konkurs ma na celu rozwijanie umiejętności ilustratorskich wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz szerzenie zainteresowania czytelnictwem. Motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu jest “podróż”. Zachęcamy do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe. Prace można … Czytaj więcej.
  • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO
    21 lutego to Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Hasło w 2024 r. brzmi: „Edukacja wielojęzyczna – filar uczenia się i uczenia się międzypokoleniowego”. Pewnie zastawiacie się, czego dotyczy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? Poświęcony jest promocji różnorodności językowej oraz wielojęzyczności. Jego celem jest ochrona języków ojczystych oraz dbanie o języki zagrożone i ginące. Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego przypomina … Czytaj więcej.

Kształcenie w branżowej szkole II stopnia rozpoczęło się z dniem 1 września 2020 r. W szkole tej kształcenie prowadzone jest dla absolwentów branżowej szkoły I stopnia w zawodach, w których wyodrębniono kwalifikację wspólną dla zawodu nauczanego w branżowej szkole I i II stopnia. Do branżowej szkoły II stopnia przyjmuje się kandydatów, którzy ukończyli branżową szkołę I stopnia w okresie 5 lat szkolnych poprzedzających rok szkolny, na który ubiegają się o przyjęcie do publicznej branżowej szkoły II stopnia. Ukończenie branżowej szkoły II stopnia umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego w zawodzie nauczanym na poziomie technika, po zdaniu egzaminu zawodowego w danym zawodzie, oraz uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego, a następnie kontynuację nauki na studiach.


KALENDARZ ZJAZDÓW – BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA –
SEMESTR WIOSENNY (2023/2024)

126.01.2024 – 27.01.2024 805.04.2024 – 06.04.2024
216.02.2024 – 17.02.2024 912.04.2024 – 13.04.2024 sesja egzaminacyjna - tylko klasy maturalne
323.02.2024 – 24.02.20241010.05.2024 – 11.05.2024
401.03.2024 – 02.03.2024 1117.05.2024 – 18.05.2024
508.03.2024 – 09.03.2024 1224.05.2024 – 25.05.2024
615.03.2024 – 16.03.20241307.06.2024 – 08.06.2024- sesja egzaminacyjna
722.03.2024 – 23.03.2024

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JP
s.205DW.B.
9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JP
s.205DW.B.
10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JP
s.205DW.B.
11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55JP
s.205DW.B.
12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTPSs. 205DW.M.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPSs. 205DW.M.
----15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.00-8.45PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.50-9.35PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
16.50-17.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
9.45-10.30PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JPs. 205DW.B.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25JPs. 205DW.B.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20JPs. 205DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109 DM.B.8.00-8.45JAs.109DE.T.
16.00-16.45MATs.109 DM.B.8.50-9.35JAs.109DE.T.
16.50-17.35MATs.109 DM.B.9.45-10.30JAs.109DE.T.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25MATs.109 DM.B.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20MATs.109 DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45MATs.109 DM.B.
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25JAs.109DE.T.
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25JAs.109DE.T.
19.10-19.55JPs. 210DB.P-A12.35-13.20JAs.109DE.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45J.P.s. 109DW.B.
16.00-16.45---8.50-9.35J.P.s. 109DW.B.
16.50-17.35PBTPSs.205DW.M.
9.45-10.30J.P.s. 109DW.B.
17.40-18.25PBTPSs.205DW.M.
10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
18.25-19.10PBTPSs.205DW.M.
11.40-12.25JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
19.10-19.55PBTPSs.205DW.M.
12.35-13.20JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/PiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.00-16.45PBTPS/PiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JPs. 114DW.B.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----15.10-15.55PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs.109 DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JPs.109 DW.B.9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JPs.109 DW.B.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10J.P.s.109 DW.B.11.40-12.25JPs.109 DW.B.
19.10-19.55J.P.s.109 DW.B.12.35-13.20JPs.109 DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JAs.109DE.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JAs.109DE.T.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs. 210DM.B.
8.00-8.45---
16.00-16.45MATs. 210DM.B.
8.50-9.35---
16.50-17.35MATs. 210DM.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25JAs. 210D2E.T.10.40-11.25---
18.25-19.10JAs. 210D2E.T.11.40-12.25---
19.10-19.55JAs. 210D2E.T.12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 2 - 16/17.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JPs.210DW.B.
9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JPs.210DW.B.
10.40-11.25PBTSs. 114DW.M.
18.25-19.10JPs.210DW.B.
11.40-12.25PBTSs. 114DW.M.
19.10-19.55JPs.210DW.B.
12.35-13.20PBTSs. 114DW.M.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 2 - 16/17.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PiNPPs.114DM.S.
8.00-8.45PM/OiNPPs.114/s.114DK.B./M.S.
16.00-16.45PiNPPs.114DM.S.
8.50-9.35PM/OiNPPs.114/s.114DK.B./M.S.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30PM/OiNPPs.114/s.114DK.B./M.S.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----15.10-15.55PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109 DM.B.8.00-8.45JAs.109DE.T.
16.00-16.45MATs.109 DM.B.8.50-9.35JAs.109DE.T.
16.50-17.35MATs.109 DM.B.9.45-10.30JAs.109DE.T.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25JPs.109DW.B.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 2 - 16/17.02.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 210DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 210DM.B.
16.50-17.35---9.45-10.30MATs. 210DM.B.
17.40-18.25---10.40-11.25JAs. 210D2E.T.
18.25-19.10---11.40-12.25JAs. 210D2E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JAs. 210D2E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45PBTPSs. 205DW.M.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30JPs.114DW.B.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25JPs.114DW.B.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25JA_gr.1/Ja_gr.2 s.114/s.114DM.M./E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JA_gr.1/Ja_gr.2s.114/s.114DM.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.114/s.114DM.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PiNPPs.114DM.S.
8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2 s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
16.00-16.45PiNPPs.114DM.S.
8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MAT s. 205DS.P.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MAT s.109 DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JP
s.109DW.B.9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JP
s.109DW.B.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10JP
s.109DW.B.11.40-12.25JPs. 210DW.B.
19.10-19.55JP
s.109DW.B.12.35-13.20JPs. 210DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 210DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 210DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs. 210DM.B.
8.00-8.45---
16.00-16.45MATs. 210DM.B.
8.50-9.35---
16.50-17.35MATs. 210DM.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25MATs. 210DM.B.
10.40-11.25---
18.25-19.10JAs. 210DE.T.11.40-12.25---
19.10-19.55JA s. 210DE.T.12.35-13.20---
20.00-20.45--13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

KONIEC PIERWSZEGO SEMESTRU

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM - EGZAMINs. 114DM.S.8.00-8.45JP -EGZAMIN
s. 109DW.B.
16.00-16.45PM - EGZAMINs. 114DM.S.8.50-9.35JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
16.50-17.35UPSs. 205DW.M.9.45-10.30JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
17.40-18.25UPS - EGZAMINs. 205DW.M.10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
18.25-19.10UPS - EGZAMINs. 205DW.M.11.40-12.25JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
----15.10-15.55MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
16.00-16.45INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
16.50-17.35INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
17.40-18.25PM/PKMIU - EGZAMINs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
18.25-19.10PM/PKMIU - EGZAMINs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
19.10-19.55UPS/OiNPP - EGZAMINs.114D2/s.114DW.M../M.S.12.35-13.20MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
20.00-20.45UPS/OiNPP -EGZAMINs.114D2/s.114DW.M../M.S.13.25-14.10JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05 JP - EGZAMINs. 109DW.B.
----15.10-15.55JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZ - EGZAMINs.109DW.C.
8.00-8.45MAT - EGZAMINs. 210DM.B.
16.00-16.45JOZ - EGZAMINs.109DW.C.
8.50-9.35MAT - EGZAMINs. 210DM.B.
16.50-17.35JP
s.109DW.B.9.45-10.30MAT - EGZAMINs. 210DM.B.
17.40-18.25JP
s.109DW.B.10.40-11.25JP - EGZAMIN
s. 210DW.B.
18.25-19.10JP
s.109DW.B.11.40-12.25JP - EGZAMIN
s. 210DW.B.
19.10-19.55JP
s.109DW.B.12.35-13.20JP -EGZAMIN
s. 210DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JA - EGZAMIN
s. 210DE.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA -EGZAMIN
s. 210DE.T.
----15.10-15.55JA - EGZAMIN
s. 210DE.T.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JP - EGZAMINs.210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JP - EGZAMINs.210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JP - EGZAMINs.210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25JA - EGZAMINs. 210DE.T.10.40-11.25MAT - EGZAMINs.210D2M.B.
18.25-19.10JA - EGZAMINs. 210DE.T.11.40-12.25MAT - EGZAMINs.210D2M.B.
19.10-19.55JA - EGZAMINs. 210DE.T.12.35-13.20MAT - EGZAMINs.210D2M.B.
20.00-20.45--13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45---
16.00-16.45INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.8.50-9.35---
16.50-17.35INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.9.45-10.30---
17.40-18.25---10.40-11.25---
18.25-19.10---11.40-12.25---
19.10-19.55---12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/OiNPPs.205/s.114DW.M./M.S.8.00-8.45---
16.00-16.45UPS/OiNPPs.205/s.114DW.M./M.S.8.50-9.35---
16.50-17.35UPS/OiNPPs.205/s.114DW.M./M.S.9.45-10.30---
17.40-18.25UPS/PKMIUs.205/s.114DW.M./M.S.10.40-11.25---
18.25-19.10UPS/PKMIUs.205/s.114DW.M./M.S.11.40-12.25---
19.10-19.55PM/PKMIUs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20---
20.00-20.45PM/PKMIUs.114D2/s.114DK.B./M.S.13.25-14.10---
20.45-21.30UPS (tylko mechanicy i elektromechanicy)s. 205DW.M.14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45---
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35---
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30---
17.40-18.25NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
10.40-11.25---
18.25-19.10NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
11.40-12.25---
19.10-19.55OOINPS - EGZAMINs. 210DA.R.
12.35-13.20---
20.00-20.45OOINPS -EGZAMINs. 210DA.R.
13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JPs.210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JPs.210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
10.40-11.25---
18.25-19.10NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
11.40-12.25---
19.10-19.55OOINPS - EGZAMINs. 210DA.R.
12.35-13.20---
20.00-20.45OOINPS -EGZAMINs. 210DA.R.
13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.205DW.B.8.00-8.45MAT
s. 205DS.P.
16.00-16.45JPs.205DW.B.8.50-9.35MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35JPs.205DW.B.9.45-10.30MAT
s. 205DS.P.
17.40-18.25JPs.205DW.B.10.40-11.25JPs.109DW.B.
18.25-19.10UPSs.114D
W.M.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55UPSs.114D
W.M.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45UPSs.114D
W.M.13.25-14.10MAT
s. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MAT
s. 205DS.P.
----15.10-15.55MAT
s. 205DS.P.
----16.00-16.45MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.8.00-8.45JPs.109DW.B.
16.00-16.45PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.8.50-9.35JPs.109DW.B.
16.50-17.35PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JPs.109DW.B.
17.40-18.25PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10MATs.205DS.P.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55MATs.205DS.P.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45MATs.205DS.P.13.25-14.10PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
----15.10-15.55PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
----16.00-16.45PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45JAs.210DE.T.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35JAs.210DE.T.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30JAs.210DE.T.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25MATs.210DM.B.
18.25-19.10JPs.109DW.B.
11.40-12.25MATs.210DM.B.
19.10-19.55JPs.109DW.B.
12.35-13.20MATs.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.210DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.210DM.B.8.00-8.45---
16.00-16.45MATs.210DM.B.8.50-9.35MATs.114DM.B.
16.50-17.35MATs.210DM.B.9.45-10.30MATs.114DM.B.
17.40-18.25MATs.210DM.B.10.40-11.25JAs.210D2E.T.
18.25-19.10JAs.210DE.T.11.40-12.25JAs.210D2E.T.
19.10-19.55JAs.210DE.T.12.35-13.20JAs.210D2E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JAs.210D2E.T.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55--
-8.00-8.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45---8.50-9.35JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05MAT
s. 205DS.P.
----15.10-15.55MAT
s. 205DS.P.
----16.00-16.45MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/OiNPPs.205D/s.114DW.M./M.S.8.00-8.45OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
16.00-16.45UPS/OiNPPs.205D/s.114DW.M./M.S.8.50-9.35OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
16.50-17.35UPS/OiNPPs.205D/s.114DW.M./M.S.9.45-10.30OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
17.40-18.25UPS/PKMiUs.205D/s.114DW.M./M.S.10.40-11.25OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
18.25-19.10PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.11.40-12.25JA_gr1/JA_gr2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.12.35-13.20JA_gr1/JA_gr2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.13.25-14.10JA_gr1/JA_gr2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.
----15.10-15.55PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.
----16.00-16.45PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.210D
M.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MAT
s.210D
M.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MAT
s.210D
M.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JA
s.210D
E.T.
10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JA
s.210D
E.T.
11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JA
s.210D
E.T.
12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JA
s.210D
E.T.
13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JP
s.210D2B.A-P.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JP
s.210D2B.A-P.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JP
s.210D2B.A-P.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JP
s.210D2B.A-P.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10---11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs.114DM.S.
8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PMs.114DM.S.
8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PMs.114DM.S.
9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25MATs.205DS.P.
10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10MATs.205DS.P.
11.40-12.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55MATs.205DS.P.
12.35-13.20JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs. 205DM.S.
----15.10-15.55PMs. 205DM.S.
----16.00-16.45PMs. 205DM.S.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.8.00-8.45JP
s.210 D2W.B.
16.00-16.45UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.8.50-9.35JP
s.210 D2W.B.
16.50-17.35UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.9.45-10.30JP
s.210 D2W.B.
17.40-18.25UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.10.40-11.25JP
s.210 D2W.B.
18.25-19.10UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.11.40-12.25MAT
s. 205DS.P.
19.10-19.55UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.12.35-13.20MAT
s. 205DS.P.
20.00-20.45UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.13.25-14.10MAT
s. 205DS.P.
20.45-21.30UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.14.20-15.05JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
----16.00-16.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.
8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.
8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.
9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JPs.109DW.B.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.210DM.B.
----15.10-15.55MATs.210DM.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.210DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MAT
s.210DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MAT
s.210DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JA
s.210DE.T.

10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JA
s.210DE.T.

11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JA
s.210DE.T.

12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 8 – 17/18.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSs.205DW.M.8.00-8.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45UPSs.205DW.M.8.50-9.35JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35UPSs.205DW.M.9.45-10.30JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25PMs.114DM.S.10.40-11.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10PMs.114DM.S.11.40-12.25JPs. 205DW.B.
19.10-19.55PMs.114DM.S.12.35-13.20JPs. 205DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 205DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 205DW.B.
----15.10-15.55UPSs. 205DW.M.
----16.00-16.45UPSs. 205DW.M.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 8 – 17/18.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Inf_gr1/Inf_gr2s.102/s.210J.W./J.Ż.
8.00-8.45MAT
s. 205DS.P.
16.00-16.45Inf_gr1/Inf_gr2s.102/s.210J.W./J.Ż.
8.50-9.35MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35JP
s.210 D2W.B.9.45-10.30MAT
s. 205DS.P.
17.40-18.25JP
s.210 D2W.B.10.40-11.25MAT
s. 205DS.P.
18.25-19.10JP
s.210 D2W.B.11.40-12.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55JP
s.210 D2W.B.12.35-13.20JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMiUs. 114D/s.114D2K.B./M.S.
----15.10-15.55PM/PKMiUs. 114D/s.114D2K.B./M.S.
----16.00-16.45PM/PKMiUs. 114D/s.114D2K.B./M.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 8 – 17/18.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.109DE.T.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 8 – 17/11811.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A.
8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.210DB.P-A.
8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.210DB.P-A.
9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DB.P-A.
10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DB.P-A.
11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 7 – 10//11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF/gr.1/INF/gr.2s.102/s.210
J.W./J.Ż.8.00-8.45---
16.00-16.45INF/gr.1/INF/gr.2s.102/s.210
J.W./J.Ż.8.50-9.35---
16.50-17.35JP
s.210D2
W.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25JP
s.210D2
W.B.
10.40-11.25---
18.25-19.10JP
s.210D2
W.B.
11.40-12.25---
19.10-19.55JP
s.210D2
W.B.
12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 7 – 10/11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/PKMiUs. 114D/s.114D2
W.M/M.S.
8.00-8.45---
16.00-16.45UPS/PKMiUs. 114D/s.114D2
W.M/M.S.
8.50-9.35---
16.50-17.35UPS/PKMiUs. 114D/s.114D2
W.M/M.S.
9.45-10.30---
17.40-18.25PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
10.40-11.25---
18.25-19.10PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
11.40-12.25---
19.10-19.55PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
12.35-13.20---
20.00-20.45PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 7 – 10/11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45---
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35---
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30---
17.40-18.25OOiNPSs.210DA.R.10.40-11.25---
18.25-19.10OOiNPSs.210DA.R.11.40-12.25---
19.10-19.55NOiNPSs.210DA.R.12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 7 – 10/11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.210DM.B.
8.00-8.45---
16.00-16.45MAT
s.210DM.B.
8.50-9.35---
16.50-17.35MAT
s.210DM.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25OOiNPSs.210DA.R.10.40-11.25---
18.25-19.10OOiNPSs.210DA.R.11.40-12.25---
19.10-19.55NOiNPSs.210DA.R.12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 6 – 27/28.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSs.205DW.M.8.00-8.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
16.00-16.45UPSs.205DW.M.8.50-9.35JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
16.50-17.35UPSs.205DW.M.9.45-10.30JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
17.40-18.25PMs.114DM.S.10.40-11.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
18.25-19.10PMs.114DM.S.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55PMs.114DM.S.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45PMs.114DM.S.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 6 – 27/28.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OiNPP (tylko ślusarze)s. 114DM.S.8.00-8.45JPs.109 DW.B.
16.00-16.45OiNPP (tylko ślusarze)s. 114DM.S.8.50-9.35JPs.109 DW.B.
16.50-17.35JP
s. 109DW.B.9.45-10.30JPs.109 DW.B.
17.40-18.25JP
s. 109DW.B.10.40-11.25JPs.109 DW.B.
18.25-19.10JP
s. 109DW.B.11.40-12.25JAgr_1/JA_gr.2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
19.10-19.55JP
s. 109DW.B.12.35-13.20JAgr_1/JA_gr.2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JAgr_1/JA_gr.2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 6 – 27/28.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.. 205DE.T.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.. 205DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.. 205DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.. 205DE.T.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109D
W.B.
----15.10-15.55JPs.109D
W.B.
----16.00-16.45JPs.109D
W.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 6 – 26/27.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.210DB.P-A.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.210DB.P-A.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DB.P-A.10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DB.P-A.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.210DB.P-A.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs.114DM.S.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PMs.114DM.S.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PMs.114DM.S.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25UPSs.205DW.M.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10UPSs.205DW.M.11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55UPSs.205DW.M.12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10PMs.114DM.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45PMs.114DM.S.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr1/INF_gr2s.210/s.102J.Ż./J.W.8.00-8.45JPs.109 DW.B.
16.00-16.45INF_gr1/INF_gr2s.210/s.102J.Ż./J.W.8.50-9.35JPs.109 DW.B.
16.50-17.35INF_gr1/INF_gr2s.210/s.102J.Ż./J.W.9.45-10.30JPs.109 DW.B.
17.40-18.25PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05J.A.gr_1/J.A._gr.2s.210D/s210D2E.T/M.M.
----15.10-15.55J.A.gr_1/J.A._gr.2s.210D/s210D2E.T/M.M.
----16.00-16.45J.A.gr_1/J.A._gr.2s.210D/s210D2E.T/M.M.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.109D
M.B.
----15.10-15.55MATs.109D
M.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.205DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.205DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.205DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JA
s.210DE.T.10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JA
s.210DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JA
s.210DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_g1/INF_g2S.102/s.210J.Ż./J.W.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45INF_g1/INF_g2S.102/s.210J.Ż./J.W.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35JPs.109D
W.B.9.45-10.30PMs.114DM.S.
17.40-18.25JPs.109D
W.B.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JPs.109D
W.B.11.40-12.25JPs.205D
W.B.
19.10-19.55JPs.109D
W.B.12.35-13.20JPs.205D
W.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.205D
W.B.
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Bukowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/PKMiUs.114D/s.205DW.M./M.S.8.00-8.45JPS.205DW.B.
16.00-16.45UPS/PKMiUs.114D/s.205DW.M./M.S.8.50-9.35JPS.205DW.B.
16.50-17.35UPS/PKMiUs.114D/s.205DW.M./M.S.9.45-10.30JPS.205DW.B.
17.40-18.25PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.10.40-11.25JPS.205DW.B.
18.25-19.10PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.11.40-12.25PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
19.10-19.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.12.35-13.20PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
20.00-20.45---13.25-14.10PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PKMiUs.114DM.S.
----15.10-15.55PKMiUs.114DM.S.
----16.00-16.45PKMiUs.114DM.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.210D2M.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.210D2M.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.210D2M.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.205DE.T.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.205DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.205DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.205DE.T.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.210DB.P-A8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.210DB.P-A9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DB.P-A10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DB.P-A11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSs.205D
W.M.8.00-8.45JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45UPSs.205D
W.M.8.50-9.35JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35UPSs.205D
W.M.9.45-10.30JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25UPSs.205D
W.M.10.40-11.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10UPSs.205D
W.M.11.40-12.25JPs.205D
W.B.
19.10-19.55UPSs.205D
W.M.12.35-13.20JPs.205D
W.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.205D
W.B.
20.45-21.30---14.20-15.05UPSs.205D
W.M.
----15.10-15.55UPSs.205D
W.M.
----16.00-16.45UPSs.205D
W.M.
16.50-17.35UPSs.205D
W.M.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Bukowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25PiNPPs.114DM.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PiNPPs.114DM.S.11.40-12.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55PiNPPs.114DM.S.12.35-13.20JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
----15.10-15.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
----16.00-16.45PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.210DW.C.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.210DW.C.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.210DW.C.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DW.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DW.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.210DW.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.109DE.T.
10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.109DE.T.
11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.109DE.T.
12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs.114DM.S.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PMs.114DM.S.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PMs.114DM.S.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25PMs.114DM.S.10.40-11.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10PMs.114DM.S.11.40-12.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55PMs.114DM.S.12.35-13.20JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.205DS.P.
----15.10-15.55MATs.205DS.P.
----16.00-16.455MATs.205DS.P.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr.1/INF_gr2s.102/s.210J.Ż./J.W.8.00-8.45JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45INF_gr.1/INF_gr2s.102/s.210J.Ż./J.W.8.50-9.35JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55JPs.109DW.B.
----16.00-16.45JPs.109DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.109DB.B.
8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MAT
s.109DB.B.
8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MAT
s.109DB.B.
9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.205DE.T10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.205DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.205DE.T12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.205DE.T13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.114DB.B.
----15.10-15.55MATs.114DB.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (A.Bukowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.109DB.P-A8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.109DB.P-A8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.109DB.P-A9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.109DB.P-A10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.109DB.P-A11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr.1/INF_gr.2s.210/102J.Ż./J.W.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45INF_gr.1/INF_gr.2s.210/102J.Ż./J.W.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35INF_gr.1/INF_gr.2s.210/102J.Ż./J.W.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25UPSs.205DW.M.10.40-11.25JPs.114DW.B.
18.25-19.10UPSs.205DW.M.11.40-12.25JPs.114DW.B.
19.10-19.55UPSs.205DW.M.12.35-13.20JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45PMs.114DM.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Bukowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/PKMiUs. 205D/s.114DW.M./M.S.8.00-8.45JPs.114DW.B.
16.00-16.45UPS/PKMiUs. 205D/s.114DW.M./M.S.8.50-9.35JPs.114DW.B.
16.50-17.35UPS/PKMiUs. 205D/s.114DW.M./M.S.9.45-10.30JPs.114DW.B.
17.40-18.25PiNPPs.114DM.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PiNPPs.114DM.S.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55PiNPPs.114DM.S.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45UPS/PKMiUs. 205/s.114DW.M./M.S.13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
----16.00-16.45JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.B.(M.Bukowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.214DM.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.214DM.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.214DM.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.205DB.B.
----15.10-15.55MATs.205DB.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (A.Bukowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.214DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.214DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.214DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Wojewódzki Konkurs z Biologii dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych
województwa pomorskiego w roku szkolnym 2023/2024.

Archiwum wydarzeń – 2022/2023

NOWY ROZDZIAŁ W HISTORII SPORTU SZKOLNEGO

Czas na UKS, a dokładnie Uczniowski Klub Sportowy Samochodówka Wejherowo . W tym roku nasza szkoła zdobyła pierwsze miejsce w rywalizacji sportowej szkół ponadpodstawowych. W...

SUKCESY JĘZYKOWE NASZYCH UCZNIÓW

Kolejne sukcesy młodzieży z Powiatowego Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie i tym razem nie w dziedzinie sportu. Aż dwóch uczniów z popularnej "Samochodówki" uzyskało...

BIEG PAMIĘCI TROPEM WYKLĘTYCH MAKS I ALDON...

Lipiec obfituje w sportowe zmagania – wyczynowi lekkoatleci mają Mistrzostwa Polski – w tym nasi uczniowie a amatorzy sportowego trybu życia biorą udział w biegach...

55 PZLA MISTRZOSTWA POLSKI U18 – CHORZÓW 9-11 L...

Wakacje w pełni, ale dla naszych czołowych lekkoatletów w weekend 9-11 lipca odbyła się najważniejsza impreza sezonu. Na stadionie w Chorzowie najlepsi lekkoatleci w kraju...

WAKACYJNE BIEGANIE

Rok szkolny się zakończył a my nie zwalniamy tempa. Letnia przerwa wakacyjna to dobry czas na aktywność fizyczną. Na początku lipca nasi reprezentanci wzięli udział...

ROZDANIE ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI

7 lipca 2023 r . nastąpi rozdanie świadectw dojrzałości. Wszystkich Absolwentów z roku szkolnego 2022/2023 zapraszamy na dużą halę sportową w godzinach 9:30-11:00 na spotkanie...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. W trakcie swoich wystąpień Dyrektor Szkoły wielokrotnie podkreślał dumę z osiągnięć Uczniów Samochodówki, którzy rozsławili naszą szkołę na...

BIULETYN INFORMACYJNY SAMOCHODÓWKI

Dzisiaj oddajemy w ręce Społeczności Samochodówki oraz wszystkich Sympatyków naszej szkoły trzecie wydanie biuletynu informacyjnego, w którym znajdziecie przegląd wydarzeń podsumowujących drugi niezwykle udany semestr roku szkolnego 2022/2023, ciekawe...

SPORTOWE ZAKOŃCZENIE ROKU

Na sportowo klasy 1bLO i 1hLO postanowiły spędzić ostatni dzień zajęć lekcyjnych przed rozpoczynającymi się wakacjami. Spływ kajakowy do jeziora Orle był okazją do spróbowania...

PODSUMOWANIE LICEALIADY SPORTOWEJ POWIATU WEJHE...

Koniec roku to czas podsumowań – zakończyła się międzyszkolna rywalizacja sportowa. W Starostwie Powiatowym w Wejherowie dnia 21 czerwca nastąpiło oficjalne wręczenie nagród i wyróżnień...

EGZAMIN ZAWODOWY 2022/2023

Drodzy Nauczyciele, bez Waszej pomocy i Waszego zaangażowania przeprowadzenie egzaminów zawodowych byłoby niemożliwe. Dziękujemy za wsparcie, pełen profesjonalizm oraz wyjątkową atmosferę. Dobrze jest móc być...

KONKURS PLASTYCZNY ROZWIĄZANY

W czwartek 15 czerwca odbyło się uroczyste rozwiązanie konkursu literacko-plastycznego pt. „Różne oblicza fantastyki”. Prace plastyczne można było oddawać do 1 czerwca bieżącego roku. Podczas...

Pokochasz naszą szkołę, bo jest:przyjaznanajlepszaskuteczna

Back to top
error: Treść jest chroniona !!