Powiatowy Zespół Szkół nr 4

Slide Zdjęcie tytułowe PZS4 z tarczami z

Top 1

  • JESIENNE BIEGANIE – CITY TRAIL GDYNIA 27.11.2022 r.
    Czas jesienno-zimowy można przejść na różne sposoby – zasnąć jak niedźwiedź, ukryć się pod kocykiem z gorącą czekoladą ale można też aktywnie, na biegowo. W niedzielne przedpołudnie 15-osobowa ekipa Samochodówki wzięła udział w kolejnym biegu przełajowym z cyklu City Trail w Gdyni. Młodzież wystartowała na dystansie 1000 m a starsi na 5 km. Wśród juniorów zwyciężył Mateusz Zakrzewski, a na drugim miejscu […]
  • POŁFINAŁ WOJEWÓDZKI – ZWYCIĘSTWO
    W dniu 25.11.2022 r. byliśmy gospodarzem i zarazem uczestnikiem wojewódzkiego półfinału Licealiady w Koszykówce 3×3 Chłopców. Do półfinału awansowały, oprócz naszej drużyny, zawodnicy I LO z Pucka, I LO z Lęborka oraz I LO z Kartuz. Turniej był rozgrywany w trybie każdy z każdym, a o awansie do finału decyduje ilość punktów po rozegraniu wszystkich meczy – zwycięstwo to 2 punkty, przegrana 1 punkt, a walkower lub dyskwalifikacja […]
  • SREBRO DZIEWCZĄT W PIŁCE RĘCZNEJ
    Po raz kolejny Samochodówka była gospodarzem powiatowych zawodów. Tym razem przed najlepszą publicznością wystąpiły nasze piłkarki ręczne, a także reprezentantki „Elektryka”, „Bukowej”, „Budowlanych” i PZS Reda. W związku z niedużą liczbą zgłoszonych zespołów zadecydowano o rozegraniu turnieju systemem „każdy z każdym”. W pierwszym meczu przyszło się nam zmierzyć z „Budowlanymi” – jak się później okazało, najlepszym zespołem mistrzostw. […]
  • ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2022
    Po raz kolejny nasza szkoła  uczestniczyła w wydarzeniach  związanych z Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości. Ta ogólnoświatowa inicjatywa ma na celu promowanie idei, bycia przedsiębiorczym” wśród młodych ludzi. Konferencja inaugurująca Powiatowy Tydzień Przedsiębiorczości  odbyła się  w Starostwie Powiatowym w Wejherowie. Delegacja naszej szkoły uczestniczyła w tym wydarzeniu. W dniu 14 listopada uczniowie klasy 3pLO odwiedzili w Gdańsku podmioty o charakterze pożytku publicznego – […]
  • KOLEJNY HISTORYCZNY ZŁOTY MEDAL
    W dniu 17 listopada 2022 roku nasza drużyna wzięła udział w Powiatowej Licealiadzie w Koszykówce Chłopców 3×3. Gospodarzem turnieju był Powiatowy Zespół Szkół nr 2. Skład naszej reprezentacji to: Piotr Krawczyk, Marcel Formella, Maciej Wargowski i Kacper Hebel. Oopiekunowie – Katarzyna Klassa i Łukasz Maj dokonali wyboru składu pod kątem tej dość specyficznej odmiany koszykówki, gdzie […]
  • POKAZOWA DEBATA
    17.11.2022 r. w ramach projektu realizowanego przez klasę prawnicza „Samochodówka debatuje” odbyła się w naszej szkole na przepięknej hali sportowej debata w formule oksfordzkiej na temat: „W szkołach należy zastąpić nauczanie obowiązkowego dla wszystkich kanonu lektur omawianiem dzieł wybieranych przez uczniów”. W sporze na argumenty zmierzyły się w niej dwie drużyny w składzie: propozycja Paweł Pallach, Katarzyna Młyńska, Zuzanna Grzenkowicz […]

PROFI IN DEUTSCH – regulamin 22/23

Konkurs języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie .

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Konkurs ten ma na celu sprawdzić znajomość języka  angielskiego uczniów VIII klasy szkół podstawowych oraz zapoznać ich ofertą językową V LO w Wejherowie

KONKURS Z PITAGORASEM PRZEZ KONTYNENTY – regulamin 22/23

Konkurs matematyczno-geograficzny dla uczniów szkół podstawowych mający na celu poszerzanie wiadomości i umiejętności w zakresie matematyki i geografii.

KONKURS WIEDZY O OPOZYCJI ANTYKOMUNISTYCZNEJ W POLSCE W LATACH 1944-1989 – regulamin 22/23

Celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży wiedzy o historii najnowszej lat 1944/45-1989 i o najwybitniejszych postaciach historycznych związanych z okresem kształtowania się opozycji antykomunistycznej w powojennej Polsce.

.

Jakość edukacji zawodowej: Zintegrowany rozwój publicznego szkolnictwa zawodowego w Powiecie Wejherowskim poprzez wzrost jakości edukacji zawodowej w ramach przedsięwzięcia strategicznego – Kształtowanie sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych uwzględniającej potrzeby subregionalnych i regionalnego rynku pracy.
Infrastruktura ponadgimnazjalna szkół zawodowych: Zintegrowany rozwój publicznego szkolnictwa zawodowego w Powiecie Wejherowskim poprzez rozbudowę i doposażenie infrastruktury publicznych ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w ramach przedsięwzięcia strategicznego – Kształtowanie sieci ponadgimnazjalnych szkól zawodowych uwzględniającej potrzeby subregionalnych i regionalnego rynku pracy.
Celem projektu jest stworzenie prestiżowej sieci szkół w Polsce pod patronatem Goethe Institut z siedzibą w Warszawie oraz Ambasady Niemiec. Dzięki szeroko pojętej współpracy uczniowie mają okazję wziąć udział w ciekawych aktywnościach językowych oraz spotkać się z rodzimymi użytkownikami języka niemieckiego. Goethe Institut jest ważnym partnerem, który zapewnia także doskonalenie nauczycieli oraz wsparcie Dyrektorów Szkół w propagowaniu nauki języka niemieckiego.
Technikum nr 3 w PZS nr 4 – czyli „Samochodówka” – od roku 2020 uczestniczy w programie Erasmus+ w akcji „Kształcenie i szkolenie zawodowe” i realizuje projekt „Mobilność w kształceniu zawodowym uczniów drogą do ich sukcesu na europejskim rynku pracy”.
Celem projektu jest zapoznanie się z tworzeniem gier komputerowych w zespole złożonym z wielu osób o różnych umiejętnościach. Uczymy się planować i rozdzielać zadania, a później wywiązywać się z ich realizacji. Nawiązujemy nowe znajomości oraz poszerzamy naszą wiedzę zawodową. Przy okazji tworzymy grę, która pomoże innym w nauce..
Program Prawa własności intelektualnej? Ja to rozumiem! to propozycja bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla nauczycieli, bibliotekarzy i uczniów. Celem programu jest edukacja w zakresie prawa autorskiego i ochrony własności intelektualnej pomocna zarówno w nauczaniu, jak i w nauce, ale także w pracy twórczej i bezpiecznym korzystaniu z zasobów kultury z legalnych źródeł.

Kształcenie w branżowej szkole II stopnia rozpoczęło się z dniem 1 września 2020 r. W szkole tej kształcenie prowadzone jest dla absolwentów branżowej szkoły I stopnia w zawodach, w których wyodrębniono kwalifikację wspólną dla zawodu nauczanego w branżowej szkole I i II stopnia. Do branżowej szkoły II stopnia przyjmuje się kandydatów, którzy ukończyli branżową szkołę I stopnia w okresie 5 lat szkolnych poprzedzających rok szkolny, na który ubiegają się o przyjęcie do publicznej branżowej szkoły II stopnia. Ukończenie branżowej szkoły II stopnia umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego w zawodzie nauczanym na poziomie technika, po zdaniu egzaminu zawodowego w danym zawodzie, oraz uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego, a następnie kontynuację nauki na studiach.

KALENDARZ ZJAZDÓW – BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA – SEMESTR JESIENNY

102.09.2022 – 03.09.2022804.11.2022 – 05.11.2022
216.09.2022 – 17.09.2022918.11.2022 – 19.11.2022
323.09.2022 – 24.09.20221002.12.2022 – 03.12.2022
407.10.2022 – 08.10.20221109.12.2022 – 10.12.2022
515.10.2022 (termin dodatkowy – 1bBS2Sg +1aBS2Sp)1216.12.2022 – 17.12.2022 (sesja egzam. – sobota – przed. zawodowe)
621.10.2022 – 22.10.2022137.01.2023 (sesja egzam. z pozostałych przedmiotów)
728.10.2022 – 29.10.2022

PLAN LEKCJI – BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA

Klasa 1aBSIISp - Zjazd 10 – 02/03.12.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.00-16.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.50-17.35MatematykaSala 114A.Dzięcielska9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
17.40-18.25J.ang_gr1/J.ang_gr2Sala 202D/215P.Dorsz/Gosiewska10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10J.ang_gr1/INF_gr2Sala 202D/215P.Dorsz/J.Żełud.11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55J.ang_gr1/INF_gr2Sala 202D/215P.Dorsz/J.Żełud.12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45J.ang_gr1/INF_gr2Sala 202D/215P.Dorsz/J.Żełud.13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55---

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 10 – 02/03.12.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZ_gr.1/J.ang_gr2Sala 202D/215Ł.Maj/Gosiewska8.00-8.45INF_gr1/JOZ_gr2Sala 201D/202DJ.Zełud./Ł.Maj
16.00-16.45JOZ_gr.1/J.ang_gr2Sala 202D/215Ł.Maj/Gosiewska8.50-9.35INF_gr1/JOZ_gr2Sala 201D/202DJ.Zełud./Ł.Maj
16.50-17.35J.ang_gr1/JOZ_gr.2Sala 202D/215P.Dorsz/Ł.Maj9.45-10.30JOZ_gr1/INF_gr2Sala 201D/202DJ.Zełud./Ł.Maj
17.40-18.25MatematykaSala 114A.Dzięcielska10.40-11.25JOZ_gr1/INF_gr2Sala 201D/202DJ.Zełud./Ł.Maj
18.25-19.10MatematykaSala 114A.Dzięcielska11.40-12.25---
19.10-19.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 10 – 02/03.12.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język polskiSala 202B.P-Abecka8.00-8.45OOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz
16.00-16.45Język polskiSala 202B.P-Abecka8.50-9.35NOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz
16.50-17.35Język polskiSala 202B.P-Abecka9.45-10.30NOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz
17.40-18.25Język polskiSala 202B.P-Abecka10.40-11.25NOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz
18.25-19.10Język polskiSala 202B.P-Abecka11.40-12.25Język angielskiSala 202DP.Dorsz
19.10-19.55Język polskiSala 202B.P-Abecka12.35-13.20Język angielskiSala 202DP.Dorsz
20.00-20.45Język polskiSala 202B.P-Abecka13.25-14.10Język angielskiSala 202DP.Dorsz
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 9 – 18/19.11.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55J.ang_gr1/J.ang_gr2Sala 205D/202DP.Dorsz/Gajewska8.00-8.45Język polskiSala 205DA.Wilma
16.00-16.45J.ang_gr1/J.ang_gr2Sala 205D/202DP.Dorsz/Gajewska8.50-9.35Język polskiSala 205DA.Wilma
16.50-17.35MatematykaSala 114A.Dzięcielska9.45-10.30Język polskiSala 205DA.Wilma
17.40-18.25MatematykaSala 114A.Dzięcielska10.40-11.25Język polskiSala 205DA.Wilma
18.25-19.10MatematykaSala 114A.Dzięcielska11.40-12.25Język polskiSala 205DA.Wilma
19.10-19.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska12.35-13.20Język polskiSala 205DA.Wilma
20.00-20.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 9 – 18/19.11.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.00-8.45Język polskiSala 205DB.P-Abecka
16.00-16.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.50-9.35Język polskiSala 205DB.P-Abecka
16.50-17.35J.ang_gr1/JOZ_gr.2Sala 205D/202DP.Dorsz/Ł.Maj9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
17.40-18.25J.ang_gr1/JOZ_gr.2Sala 205D/202DP.Dorsz/Ł.Maj10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10J.ang_gr1/JOZ_gr.2Sala 205D/202DP.Dorsz/Ł.Maj11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55---12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 9 – 18/19.11.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz8.00-8.45MatematykaSala 210DC.Tańska
16.00-16.45OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz8.50-9.35MatematykaSala 210DC.Tańska
16.50-17.35OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz9.45-10.30Język polskiSala 210DB.P-Abecka
17.40-18.25OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz10.40-11.25Język polskiSala 210DB.P-Abecka
18.25-19.10NOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz11.40-12.25Język polskiSala 210DB.P-Abecka
19.10-19.55NOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz12.35-13.20Język polskiSala 210DB.P-Abecka
20.00-20.45NOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 8 – 04/05.11.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.00-16.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.50-17.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
17.40-18.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10MatematykaSala 114A.Dzięcielska11.40-12.25Język polskiSala 205DA.Wilma
19.10-19.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska12.35-13.20Język polskiSala 205DA.Wilma
20.00-20.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska13.25-14.10Język polskiSala 205DA.Wilma
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 205DA.Wilma
----15.10-15.55Język polskiSala 205DA.Wilma

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 8 – 04/05.11.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZ_gr_1/J_ang_gr_2Sala 202D/210DŁ.Maj/Gajewska8.00-8.45Inf_gr_1/JOZ_gr_2Sala 114D/202DJ.Żełud./Ł.Maj
16.00-16.45JOZ_gr_1/J_ang_gr_2Sala 202D/210DŁ.Maj/Gajewska8.50-9.35Inf_gr_1/JOZ_gr_2Sala 114D/202DJ.Żełud./Ł.Maj
16.50-17.35MatematykaSala 114A.Dzięcielska9.45-10.30JOZ_gr_1/Inf_gr_2Sala 114D/202DJ.Żełud./Ł.Maj
17.40-18.25MatematykaSala 114A.Dzięcielska10.40-11.25JOZ_gr_1/Inf_gr_2Sala 114D/202DJ.Żełud./Ł.Maj
18.25-19.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 8 – 04/05.11.2022 - - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz8.00-8.45MatematykaSala 210DC.Tańska
16.00-16.45OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz8.50-9.35MatematykaSala 210DC.Tańska
16.50-17.35OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz9.45-10.30Język angielskiSala 210DP.Dorsz
17.40-18.25NOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz10.40-11.25Język angielskiSala 210DP.Dorsz
18.25-19.10NOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz11.40-12.25Język angielskiSala 210DP.Dorsz
19.10-19.55---12.35-13.20Język polskiSala 210DB.P-Abecka
20.00-20.45---13.25-14.10Język polskiSala 210DB.P-Abecka
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 7 – 28/29.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.00-8.45Język polskiSala 205DA.Wilma
16.00-16.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.50-9.35Język polskiSala 205DA.Wilma
16.50-17.35MatematykaSala 114A.Dzięcielska9.45-10.30Język polskiSala 205DA.Wilma
17.40-18.25MatematykaSala 114A.Dzięcielska10.40-11.25Język polskiSala 205DA.Wilma
18.25-19.10Inf_gr1/J.ang_gr2Sala 201Di/210DJ.Żełud./Gajewska11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55Inf_gr1/J.ang_gr2Sala 201Di/210DJ.Żełud./Gajewska12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Inf_gr1/J.ang_gr2Sala 201Di/210DJ.Żełud./Gajewska13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 7 – 28/29.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
16.00-16.45Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
16.50-17.35J.ang_gr1/J.ang_gr2Sala 210D2/210D.P.Dorszj/Gajewska9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
17.40-18.25J.ang_gr1/J.ang_gr2Sala 210D2/210D.P.Dorszj/Gajewska10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
18.25-19.10MatematykaSala 114A.Dzięcielska11.40-12.25Język polskiSala 205DB.P-Abecka.
19.10-19.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska12.35-13.20Język polskiSala 205DB.P-Abecka.
20.00-20.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska13.25-14.10Język polskiSala 205DB.P-Abecka.
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 205DB.P-Abecka.
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 7 – 28/29.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.8.00-8.45Język polskiSala 210DB.P-Abecka
16.00-16.45OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.8.50-9.35Język polskiSala 210DB.P-Abecka
16.50-17.35OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.9.45-10.30Język polskiSala 210DB.P-Abecka
17.40-18.25OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.10.40-11.25Język polskiSala 210DB.P-Abecka
18.25-19.10NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.11.40-12.25Język angielskiSala 210DP.Dorsz
19.10-19.55NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.12.35-13.20Język angielskiSala 210DP.Dorsz
20.00-20.45NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 6 – 21/22.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.00-16.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.50-17.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
17.40-18.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok11.40-12.25Język polskiSala 205DA.Wilma
19.10-19.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok12.35-13.20Język polskiSala 205DA.Wilma
20.00-20.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok13.25-14.10Język polskiSala 205DA.Wilma
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 205DA.Wilma
----15.10-15.55Język polskiSala 205DA.Wilma

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 6 – 21/22.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język polskiSala 133B.P-Abecka8.00-8.45Inf_gr1/JOZ-gr.2114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
16.00-16.45Język polskiSala 133B.P-Abecka8.50-9.35Inf_gr1/JOZ-gr.2114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
16.50-17.35Język polskiSala 133B.P-Abecka9.45-10.30Inf_gr2/JOZ-gr.1114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
17.40-18.25JOZ-gr.1/J.ang_gr2Sala 201Di/210DŁ.Maj/Gajewska10.40-11.25Inf_gr2/JOZ-gr.1114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
18.25-19.10JOZ-gr.1/J.ang_gr2Sala 201Di/210DŁ.Maj/Gajewska11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
19.10-19.55J.ang_gr1/JOZ-gr.2Sala 210D/201D.P.Dorsz/Ł.Maj12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
20.00-20.45J.ang_gr1/JOZ-gr.2Sala 210D/201D.P.Dorsz/Ł.Maj13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 6 – 21/22.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.8.00-8.45NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
16.00-16.45OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.8.50-9.35NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
16.50-17.35OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.9.45-10.30NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
17.40-18.25OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.10.40-11.25Język angielskiSala 210D2P.Dorsz
18.25-19.10MatematykaSala 150C.Tańska11.40-12.25Język angielskiSala 210D2P.Dorsz
19.10-19.55MatematykaSala 150C.Tańska12.35-13.20Język polskiSala 210D2B.P-Abecka.
20.00-20.45MatematykaSala 150C.Tańska13.25-14.10Język polskiSala 210D2B.P-Abecka
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 210D2B.P-Abecka
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 5 – 14/15.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45J_ang-gr.1/J_ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska
16.00-16.45---8.50-9.35J_ang-gr.1/J_ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska
16.50-17.35---9.45-10.30J_ang-gr.1/J_ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska
17.40-18.25---10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10---11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55-i--12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45---13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 5 – 14/15.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.00-16.45---8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.50-17.35---9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
17.40-18.25---10.40-11.25J_ang-gr.1/J_ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska
18.25-19.10---11.40-12.25J_ang-gr.1/J_ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska
19.10-19.55---12.35-13.20J_ang-gr.1/J_ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 5 – 14/15.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45---
16.00-16.45---8.50-9.35---
16.50-17.35---9.45-10.30---
17.40-18.25---10.40-11.25---
18.25-19.10---11.40-12.25---
19.10-19.55---12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 4 – 07/08.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska8.00-8.45Język polskiSala 210DA.Wilma
16.00-16.45J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska8.50-9.35Język polskiSala 210DA.Wilma
16.50-17.35MatematykaSala 114A.Dzięcielska9.45-10.30Język polskiSala 210DA.Wilma
17.40-18.25MatematykaSala 114A.Dzięcielska10.40-11.25Język polskiSala 210DA.Wilma
18.25-19.10MatematykaSala 114A.Dzięcielska11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 4 – 07/08.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.00-8.45Inf_gr1/JOZ-gr.2114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
16.00-16.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.50-9.35Inf_gr1/JOZ-gr.2114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
16.50-17.35Inf_gr1/J_ang-gr.2Sala 210i/210DJ.Żelud./Gajewska9.45-10.30Inf_gr2/JOZ-gr.1114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
17.40-18.25Inf_gr1/J_ang-gr.2Sala 210i/210DJ.Żelud./Gajewska10.40-11.25Inf_gr2/JOZ-gr.1114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
18.25-19.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok11.40-12.25Język polskiSala 210DB.P-Abecka
19.10-19.55Inf_gr2/J_ang-gr.1Sala 210i/210D.P.Dorsz/J.Żelud.12.35-13.20Język polskiSala 210DB.P-Abecka
20.00-20.45Inf_gr2/J_ang-gr.1Sala 210i/210D.P.Dorsz/J.Żelud.13.25-14.10Język polskiSala 210DB.P-Abecka
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 210DB.P-Abecka
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 4 – 07/08.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 150C.Tańska8.00-8.45OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
16.00-16.45MatematykaSala 150C.Tańska8.50-9.35OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
16.50-17.35Język angielskiSala 210D2P.Dorsz9.45-10.30OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
17.40-18.25Język angielskiSala 210D2P.Dorsz10.40-11.25OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
18.25-19.10Język angielskiSala 210D2P.Dorsz11.40-12.25OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
20.45-21.30---14.20-15.05NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 3 – 23/24.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 131A.Dzięcielska8.00-8.45Język polskiSala 210DA.Wilma
16.00-16.45MatematykaSala 131A.Dzięcielska8.50-9.35Język polskiSala 210DA.Wilma
16.50-17.35J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Gajewska9.45-10.30Język polskiSala 210DA.Wilma
17.40-18.25J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Gajewska10.40-11.25 J.ang-gr.1/Info-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/J.Zełud.
18.25-19.10J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Gajewska11.40-12.25 J.ang-gr.1/Info-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/J.Zełud.
19.10-19.55Info-gr.1/ J.ang-gr.2210/202D2JJ.Zełud./Gajewska12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Info-gr.1/ J.ang-gr.2210/202D2J.Zełud./Gajewska13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 3 – 23/24.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55J_ang-gr.1/JOZ-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Ł.Maj8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
16.00-16.45J_ang-gr.1/JOZ-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Ł.Maj8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
16.50-17.35MatematykaSala 131A.Dzięcielska9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
17.40-18.25MatematykaSala 131A.Dzięcielska10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
18.25-19.10MatematykaSala 131A.Dzięcielska11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
19.10-19.55MatematykaSala 131A.Dzięcielska12.35-13.20Język polskiSala 109DB.P-Abecka
20.00-20.45---13.25-14.10Język polskiSala 109DB.P-Abecka
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 109DB.P-Abecka
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 3– 23/24.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.8.00-8.45MatematykaSala 109DC.Tańska
16.00-16.45OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.8.50-9.35MatematykaSala 109DC.Tańska
16.50-17.35OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.9.45-10.30MatematykaSala 109DC.Tańska
17.40-18.25OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.10.40-11.25Język polskiSala 109DB.P-Albecka
18.25-19.10NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.11.40-12.25Język polskiSala 109DB.P-Albecka
19.10-19.55NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.12.35-13.20Język angielskiSala 201DP.Dorsz
20.00-20.45NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.13.25-14.10Język angielskiSala 201DP.Dorsz
20.45-21.30---14.20-15.05Język angielskiSala 201DP.Dorsz
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 2 – 16/17.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.00-8.45J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Gajewska
16.00-16.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.50-9.35J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Gajewska
16.50-17.35MatematykaSala 131A.Dzięcielska9.45-10.30J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Gajewska
17.40-18.25MatematykaSala 131A.Dzięcielska10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10MatematykaSala 131A.Dzięcielska11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok13.25-14.10Język polskiSala 109DA.Wilma
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 109DA.Wilma
----15.10-15.55Język polskiSala 109DA.Wilma

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 2 – 16/17.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 131A.Dzięcielska8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
16.00-16.45MatematykaSala 131A.Dzięcielska8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
16.50-17.35Podst_motoryzacjiSala 114 D M.Skok9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
17.40-18.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok10.40-11.25Język polskiSala 109DB.P-Abecka
18.25-19.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok11.40-12.25Język polskiSala 109DB.P-Abecka
19.10-19.55JOZ-gr.1/Info-gr.2201D2/202D2Ł.Maj/J.Zełud.12.35-13.20Język polskiSala 109DB.P-Abecka
20.00-20.45JOZ-gr.1/Info-gr.2201D2/202D2Ł.Maj/J.Zełud.13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 2– 16/17.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 150C.Tańska8.00-8.45NOiNPSSala 210DW.Marcink.
16.00-16.45MatematykaSala 150C.Tańska8.50-9.35MatematykaSala 109DC.Tańska
16.50-17.35Język angielskiSala 202DP.Dorsz9.45-10.30MatematykaSala 109DC.Tańska
17.40-18.25Język angielskiSala 202DP.Dorsz10.40-11.25MatematykaSala 109DC.Tańska
18.25-19.10Język angielskiSala 202DP.Dorsz11.40-12.25OOiNPSSala 210D2W.Marcink.
19.10-19.55---12.35-13.20OOiNPSSala 210D2W.Marcink.
20.00-20.45---13.25-14.10Język polskiSala 210DB.P-Albecka
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 210DB.P-Albecka
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 1 – 02/03.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.00-8.45MatematykaSala 114 DA.Dzięcielska
16.00-16.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.50-9.35MatematykaSala 114 DA.Dzięcielska
16.50-17.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok9.45-10.30MatematykaSala 114 DA.Dzięcielska
17.40-18.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10Język polskiSala 114 D2A.Wilma11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55Język polskiSala 114 D2A.Wilma12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Język polskiSala 114 D2A.Wilma13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2210_D2/114_D2P.Dorsz/Gajewska
----15.10-15.55J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2210_D2/114_D2P.Dorsz/Gajewska

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 1 – 02/03.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Info-gr.1/JOZ-gr.2202_D / 210 J.Zełud./Ł.Maj8.00-8.45Język polski114_D2B.P-Abecka
16.00-16.45Info-gr.1/JOZ-gr.2202_D / 210 J.Zełud.i/Ł.Maj8.50-9.35Język polski114_D2B.P-Abecka
16.50-17.35JOZ-gr.2/Info-gr.1202_D / 210 Ł.Maj/J.Zełud9.45-10.30Język polski114_D2B.P-Abecka
17.40-18.25JOZ-gr.2 Info-gr.1202_D / 210 Ł.Maj/J.Zełud.10.40-11.25Matematyka114_D2A.Dzięcielska
18.25-19.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok11.40-12.25Matematyka114_D2A.Dzięcielska
19.10-19.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok12.35-13.20J_ang-gr.1/J.ang-gr.2210_D2/114_D2P.Dorsz/Gajewska
20.00-20.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok13.25-14.10J_ang-gr.1/J.ang-gr.2210_D2/114_D2P.Dorsz/Gajewska
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacji114_DM.Skok
----15.10-15.55Podst_motoryzacji114_DM.Skok

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 1 – 02/03.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 167
W.Marcink.8.00-8.45MatematykaSala 150C.Tańska
16.00-16.45OOiNPSSala 167W.Marcink.8.50-9.35MatematykaSala 150C.Tańska
16.50-17.35OOiNPSSala 167W.Marcink.9.45-10.30MatematykaSala 150C.Tańska
17.40-18.25OOiNPSSala 167W.Marcink.10.40-11.25Język polskiSala 150B.P-Albecka
18.25-19.10NOiNPSSala 167W.Marcink.11.40-12.25Język polskiSala 150B.P-Albecka
19.10-19.55NOiNPSSala 167W.Marcink.12.35-13.20Język polskiSala 150B.P-Albecka
20.00-20.45NOiNPSSala 167W.Marcink.13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
Kultura wychowania fizycznego od zawsze była obecna w szkole. Także w 1945 r., w momencie reaktywowania szkolnictwa w Polsce, pomimo trudnych warunków, dbano o rozwój fizyczny młodego pokolenia. Jak wspominają najstarsi absolwenci Zasadniczej Szkoły, zajęcia wychowania fizycznego odbywały się poza murami szkoły, w miejscu dzisiejszego hotelu Bliza..
W dzisiejszych czasach, chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest codzienna aktywność fizyczna. W naszej szkole wyznajemy zasadę, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, dlatego też podejmujemy się wielu sportowych wyzwań na każdym poziomie zaawansowania.
„Citius-Altius-Fortius” to motto olimpijskie, które przyświeca wszystkim miłośnikom sportu. W naszej szkole kładziemy nacisk przede wszystkim na indywidualny rozwój wszystkich uczniów, nawet tych, którzy przed przekroczeniem murów Samochodówki nie byli zwolennikami aktywnego spędzania czasu wolnego. Szczególnie dumni jesteśmy jednak z tych, którzy reprezentowali nasze barwy zdobywając medale na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej będąc miłośnikami wielu różnorodnych dyscyplin sportowych. Oto ich sylwetki:.

Klauzula informacyjna

PROCEDURA KONTAKTU Z IOD
Prawo do kontaktu z IOD

  • Prawo do kontaktu z IOD polega na tym, że każda osoba, której dane przetwarza Administrator ma prawo do kontaktu z IOD w celu wyjaśnienia wątpliwości związanych z przetwarzaniem.
  • W tym celu Administrator na swojej stronie www publikuje imię, nazwisko i adres e-mail Inspektora Ochrony Danych.
  • Inspektorem Ochrony Danych w Powiatowym Zespole Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera, ul. Sobieskiego 344, z siedzibą w Wejherowie jest Jarosław Karwowski, e-mail: iodo@pzs4-samochodowka.pl 

Szczegółowe klauzule informacyjne dla kandydatów do pracy, pracowników, emerytów, uczniów i rodziców
Szczegółowe klauzule informacyjne dla klientów i osób, z którymi zawarto umowę
Szczegółowa klauzula informacyjna dla wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego
Szczegółowa klauzula informacyjna dla osoby znajdującej się w obszarze monitorowania
Regulamin monitoringu

Pokochasz naszą szkołę, bo jest:przyjaznanajlepszaskuteczna

Back to top
error: Treść jest chroniona !!