Powiatowy Zespół Szkół nr 4

Slide Zdjęcie tytułowe PZS4 z tarczami z
  • SZKOLNA LIGA SZACHÓW – ZAKOŃCZENIE
    Dziś rozegraliśmy ostatnią kolejkę spotkań w ramach Szkolnej Ligi Szachów. Mimo absencji wielu znaczących zawodników rywalizacja o podium trwała w najlepsze. Po rozegraniu wszystkich spotkań zwycięzcą tegorocznych zmagań został Marcin Brzeziński z klasy 2aT. Drugie miejsce przypadło nieobecnemu dziś Mikołajowi Suchorz z 3cT, natomiast ostatni stopień podium zajął Antonii Wirkus z klasy 3bT. Na przestrzeni 4 […]
  • KONKURS POWIATOWY LIONHEART
    Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, w dniu 2. czerwca w naszej szkole odbył się drugi i trzeci etap powiatowego konkursu z języka angielskiego „Lionheart”. Punktualnie o 10:00 w naszej szkole stawili się ósmoklasiści z dziewięciu szkół podstawowych powiatu wejherowskiego wraz z opiekunami. Po przywitaniu wszystkich uczniów przez p. dyrektora Cezarego Lewandowskiego uczniowie rozwiązali test leksykalno-gramatyczny trwający 45 minut. Następnie, podczas […]
  • DZIEWCZĘTA W FINALE
    W dniu 31.05.2023 r. w Lęborku odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej Dziewcząt. Wzięły w nich udział cztery zespoły: Wejherowo, Lębork, Puck i Kartuzy. Zagraliśmy systemem każdy z każdym. W turnieju tym byliśmy klasą samą dla siebie, pewnie wygraliśmy wszystkie mecze strzelając 15 bramek nie tracąc żadnej!!! To tylko przedsmak tego co czeka nas w finale, który odbędziecie się w Gdyni już […]
  • SUKCESY
    Kwalifikacja do VII Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej pt. Ciało człowieka fascynująca maszyneria. Uczennica klasy 1zaLO, Maja Lange, na podstawie przygotowanego abstraktu (streszczenia publikacji naukowej lub książki) otrzymała kwalifikacje do VII PUKN, w której będzie miała okazję wygłosić referat 30 września 2023 r. na Politechnice Gdańskiej. Do wykonania postera (plakatu) naukowego zakwalifikowana została Kankowska Anna, uczennica klasy […]
  • BARDZO UDANY WYSTĘP W WOJEWÓDZKIEJ LEKKOATLETYCE
    W dniu dzisiejszym zakończyliśmy niezwykle udany sezon szkolnej lekkoatletyki. Po srebrnym medalu Mistrzostw Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych zdobytym w Tomaszowie Lubelskim i czwartym miejscu na Mistrzostwach Polski w Drużynowych Biegach Przełajowych w Bydgoszczy, przyszedł czas na lekkoatletykę na stadionie. Na szczeblu powiatowym zdobyliśmy aż 22 medale i tym samym 22 osobo starty na finał wojewódzki w Chojnicach. Bardzo fajne zawody. Nasi uczniowie […]
  • SIATKÓWKA PLAŻOWA BEZ AWANSU
    Nie jedno imię ma sport, a porażka jest cenna tak jak zwycięstwo. Tymi słowami na wstępie chciałabym opisać dzisiejsze zmagania obu reprezentacji w siatkówce plażowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie. Zarówno dziewczęta i chłopcy mieli w tym roku postawioną wysoko poprzeczkę. Tym razem na zawody stawiło się mniej drużyn damskich (6), a więcej męskich (8). Zainteresowanie siatkówka plażową […]
  • TURNIEJ STRZELECKI
    Kolejny raz mieliśmy okazję wystąpić na turnieju strzeleckim organizowanym przez Bractwo Kurkowe z Wejherowa. Przy znakomitej pogodzie oraz wysokiej frekwencji zaczęliśmy rywalizację. Nasi zawodnicy najpierw wystartowali w rywalizacji indywidualnej. Każdy z zawodników miał do oddania trzy strzały w dwóch seriach. Pomimo niezłych wyników musieliśmy uznać wyższość zawodników z innych szkół, ale na tym rywalizacja się nie zakończyła. Drugą konkurencją była […]

PROFI IN DEUTSCH – regulamin 22/23

Konkurs języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie .

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Konkurs ten ma na celu sprawdzić znajomość języka  angielskiego uczniów VIII klasy szkół podstawowych oraz zapoznać ich ofertą językową V LO w Wejherowie

KONKURS Z PITAGORASEM PRZEZ KONTYNENTY – regulamin 22/23

Konkurs matematyczno-geograficzny dla uczniów szkół podstawowych mający na celu poszerzanie wiadomości i umiejętności w zakresie matematyki i geografii.

KONKURS WIEDZY O OPOZYCJI ANTYKOMUNISTYCZNEJ W POLSCE W LATACH 1944-1989 – regulamin 22/23

Celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży wiedzy o historii najnowszej lat 1944/45-1989 i o najwybitniejszych postaciach historycznych związanych z okresem kształtowania się opozycji antykomunistycznej w powojennej Polsce.

.

Jakość edukacji zawodowej: Zintegrowany rozwój publicznego szkolnictwa zawodowego w Powiecie Wejherowskim poprzez wzrost jakości edukacji zawodowej w ramach przedsięwzięcia strategicznego – Kształtowanie sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych uwzględniającej potrzeby subregionalnych i regionalnego rynku pracy.
Infrastruktura ponadgimnazjalna szkół zawodowych: Zintegrowany rozwój publicznego szkolnictwa zawodowego w Powiecie Wejherowskim poprzez rozbudowę i doposażenie infrastruktury publicznych ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w ramach przedsięwzięcia strategicznego – Kształtowanie sieci ponadgimnazjalnych szkól zawodowych uwzględniającej potrzeby subregionalnych i regionalnego rynku pracy.
Celem projektu jest stworzenie prestiżowej sieci szkół w Polsce pod patronatem Goethe Institut z siedzibą w Warszawie oraz Ambasady Niemiec. Dzięki szeroko pojętej współpracy uczniowie mają okazję wziąć udział w ciekawych aktywnościach językowych oraz spotkać się z rodzimymi użytkownikami języka niemieckiego. Goethe Institut jest ważnym partnerem, który zapewnia także doskonalenie nauczycieli oraz wsparcie Dyrektorów Szkół w propagowaniu nauki języka niemieckiego.
Technikum nr 3 w PZS nr 4 – czyli „Samochodówka” – od roku 2020 uczestniczy w programie Erasmus+ w akcji „Kształcenie i szkolenie zawodowe” i realizuje projekt „Mobilność w kształceniu zawodowym uczniów drogą do ich sukcesu na europejskim rynku pracy”.
Celem projektu jest zapoznanie się z tworzeniem gier komputerowych w zespole złożonym z wielu osób o różnych umiejętnościach. Uczymy się planować i rozdzielać zadania, a później wywiązywać się z ich realizacji. Nawiązujemy nowe znajomości oraz poszerzamy naszą wiedzę zawodową. Przy okazji tworzymy grę, która pomoże innym w nauce..
Program Prawa własności intelektualnej? Ja to rozumiem! to propozycja bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla nauczycieli, bibliotekarzy i uczniów. Celem programu jest edukacja w zakresie prawa autorskiego i ochrony własności intelektualnej pomocna zarówno w nauczaniu, jak i w nauce, ale także w pracy twórczej i bezpiecznym korzystaniu z zasobów kultury z legalnych źródeł.

Kształcenie w branżowej szkole II stopnia rozpoczęło się z dniem 1 września 2020 r. W szkole tej kształcenie prowadzone jest dla absolwentów branżowej szkoły I stopnia w zawodach, w których wyodrębniono kwalifikację wspólną dla zawodu nauczanego w branżowej szkole I i II stopnia. Do branżowej szkoły II stopnia przyjmuje się kandydatów, którzy ukończyli branżową szkołę I stopnia w okresie 5 lat szkolnych poprzedzających rok szkolny, na który ubiegają się o przyjęcie do publicznej branżowej szkoły II stopnia. Ukończenie branżowej szkoły II stopnia umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego w zawodzie nauczanym na poziomie technika, po zdaniu egzaminu zawodowego w danym zawodzie, oraz uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego, a następnie kontynuację nauki na studiach.

KALENDARZ ZJAZDÓW – BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA – SEMESTR WIOSENNY

110.02.2023 – 11.02.2023714.04.2023 – 15.04.2023 - wszystkie klasy. Sesja egzaminacyjna
4aBSIIS
217.02.2023 – 18.02.2023805.05.2023 – 06.05.2023 - zjazd przesunięty z 21-22.04
324.02.2023 – 25.02.2023912.05.2023 – 13.05.2023
403.03.2023 – 04.03.20231019.05.2023 – 20.05.2023
517.03.2023 – 18.03.20231126.05.2023 – 27.05.2023 - sesja egzaminacyjna - PBTS (klasa 2a i 2b)
631.03.2023 – 1.04.20231202.06.2023 – 03.06.2023 - sesja egzaminacyjna UPS (2a) i Podstawy motoryzacji (2b)
1316.06.2023 – 17.06.2023 - sesja egzaminacyjna
pozostałe przedmioty

Klasa 2aBSIISp - Zjazd 12 – 02-03.06.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język angielskisala 205DP.Gajewska8.00-8.45Język polskisala 109DA.Wilma
16.00-16.45Język angielskisala 205DP.Gajewska8.50-9.35Język polskisala 109DA.Wilma
16.50-17.35Język angielskisala 205DP.Gajewska9.45-10.30Język polskisala 109DA.Wilma
17.40-18.25UPS - egzaminsala 205DT.Kryża10.40-11.25Język polskisala 109DA.Wilma
18.25-19.10UPS - egzaminsala 205DT.Kryża11.40-12.25--
-
19.10-19.55UPS - egzaminsala 205DT.Kryża12.35-13.20-
-
-
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55-
-
-

Klasa 2bBSIISg - Zjazd 12 – 02-03.06.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Pod. motoryzacjisala 114DM.Skok8.00-8.45---
16.00-16.45Pod. motoryzacjisala 114DM.Skok8.50-9.35---
16.50-17.35Pod. motoryzacji - egzaminsala 114DM.Skok9.45-10.30---
17.40-18.25Pod. motoryzacji - egzaminsala 114DM.Skok10.40-11.25---
18.25-19.10---11.40-12.25---
19.10-19.55---12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 2aBSIISp - Zjazd 11 – 26-27.05.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język angielskisala 205DP.Gajewska8.00-8.45PBTPS - egzaminsala 109DA.Jasiński
16.00-16.45Język angielskisala 205DP.Gajewska8.50-9.35PBTPS - egzaminsala 109DA.Jasiński
16.50-17.35Język angielskisala 205DP.Gajewska9.45-10.30PBTPS - egzaminsala 109DA.Jasiński
17.40-18.25Matematykasala 205DA.Dzięcielska10.40-11.25Matematykasala 109DA.Dzięcielska
18.25-19.10Matematykasala 205DA.Dzięcielska11.40-12.25Matematykasala 109DA.Dzięcielska
19.10-19.55Matematykasala 205DA.Dzięcielska12.35-13.20Matematykasala 109DA.Dzięcielska
20.00-20.45---13.25-14.10Matematykasala 109DA.Dzięcielska
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55-
-
-

Klasa 2bBSIISg - Zjazd 11 – 26-27.05.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55J. polskisala 109DB.P-Albecka8.00-8.45UPSsala 205D
W.Marcinkiewicz
16.00-16.45J. polskisala 109DB.P-Albecka8.50-9.35UPSsala 205D
W.Marcinkiewicz
16.50-17.35J. polskisala 109DB.P-Albecka9.45-10.30UPSsala 205D
W.Marcinkiewicz
17.40-18.25J. polskisala 109DB.P-Albecka10.40-11.25J. angielskisala 205D
P.Dorsz
18.25-19.10PBTPS - egzaminsala 109DK.Jasiński11.40-12.25J. angielskisala 205D
P.Dorsz
19.10-19.55PBTPS - egzaminsala 109DK.Jasiński12.35-13.20J. angielskisala 205D
P.Dorsz
20.00-20.45PBTPS - egzaminsala 109DK.Jasiński13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 2aBSIISp - Zjazd 10 – 19-20.05.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język angielskisala 205DP.Gajewska8.00-8.45Język polskisala 109DA.Wilma
16.00-16.45Język angielskisala 205DP.Gajewska8.50-9.35Język polskisala 109DA.Wilma
16.50-17.35Język angielskisala 205DP.Gajewska9.45-10.30Język polskisala 109DA.Wilma
17.40-18.25UPSsala 205DT.Kryża10.40-11.25Język polskisala 109DA.Wilma
18.25-19.10UPSsala 205DT.Kryża11.40-12.25Matematykasala 109DA.Dzięcielska
19.10-19.55UPSsala 205DT.Kryża12.35-13.20Matematykasala 109DA.Dzięcielska
20.00-20.45---13.25-14.10Matematykasala 109DA.Dzięcielska
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55-
-
-

Klasa 2bBSIISg - Zjazd 10 – 19-20.05.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS
sala 109DW.Marcinkiewicz8.00-8.45Matematykasala 114D
A.Dzięcielska
16.00-16.45UPS
sala 109DW.Marcinkiewicz8.50-9.35Matematykasala 114D
A.Dzięcielska
16.50-17.35UPS
sala 109DW.Marcinkiewicz9.45-10.30Matematykasala 114D
A.Dzięcielska
17.40-18.25UPS
sala 109DW.Marcinkiewicz10.40-11.25Podstawy motoryzacjisala 114D
M.Skok
18.25-19.10PBTPSsala 109DK.Jasiński11.40-12.25Podstawy motoryzacjisala 114D
M.Skok
19.10-19.55PBTPSsala 109DK.Jasiński12.35-13.20Podstawy motoryzacjisala 114D
M.Skok
20.00-20.45PBTPSsala 109DK.Jasiński13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 2aBSIISp - Zjazd 9 – 12-13.05.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSsala 109DK.Jasiński8.00-8.45Matematykasala 114DA.Dzięcielska
16.00-16.45PBTPSsala 109DK.Jasiński8.50-9.35Matematykasala 114DA.Dzięcielska
16.50-17.35PBTPSsala 109DK.Jasiński9.45-10.30Matematykasala 114DA.Dzięcielska
17.40-18.25UPSsala 205DT.Kryża10.40-11.25Język polskisala 114DA.Wilma
18.25-19.10UPSsala 205DT.Kryża11.40-12.25Język polskisala 114DA.Wilma
19.10-19.55UPSsala 205DT.Kryża12.35-13.20Język polskisala 114DA.Wilma
20.00-20.45---13.25-14.10Język polskisala 114DA.Wilma
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55-
-
-

Klasa 2bBSIISg - Zjazd 9 – 12-13.05.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS
sala 205DW.Marcinkiewicz8.00-8.45Język polskisala 210 DB.P.-Albecka
16.00-16.45UPS
sala 205DW.Marcinkiewicz8.50-9.35Język polskisala 210 DB.P.-Albecka
16.50-17.35UPS
sala 205DW.Marcinkiewicz9.45-10.30Język polskisala 210 DB.P.-Albecka
17.40-18.25PBTPSsala 109DK.Jasiński10.40-11.25Język polskisala 210 DB.P.-Albecka
18.25-19.10PBTPSsala 109DK.Jasiński11.40-12.25---
19.10-19.55PBTPSsala 109DK.Jasiński12.35-13.20---
20.00-20.45PBTPSsala 109DK.Jasiński13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 2aBSIISp - Zjazd 8 – 05-06.05.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język polskisala 109DA.Wilma8.00-8.45PBTPSsala 109DK.Jasiński
16.00-16.45Język polskisala 109DA.Wilma8.50-9.35PBTPSsala 109DK.Jasiński
16.50-17.35Język polskisala 109DA.Wilma9.45-10.30PBTPSsala 109DK.Jasiński
17.40-18.25Język polskisala 109DA.Wilma10.40-11.25PBTPSsala 109DK.Jasiński
18.25-19.10Język polskisala 109DA.Wilma11.40-12.25Matematykasala 201D
A.Dzięcielska
19.10-19.55Język polskisala 109DA.Wilma12.35-13.20Matematykasala 201D
A.Dzięcielska
20.00-20.45-
-
-
13.25-14.10Matematykasala 201D
A.Dzięcielska
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55-
-
-

Klasa 2bBSIISg - Zjazd 8 – 05-06.05.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język polskisala 201D
B.P-Albecka8.00-8.45Matematykasala 201D
A.Dzięcielska
16.00-16.45Język polskisala 201D
B.P-Albecka8.50-9.35Matematykasala 201D
A.Dzięcielska
16.50-17.35Język polskisala 201D
B.P-Albecka9.45-10.30Matematykasala 201D
A.Dzięcielska
17.40-18.25Język angielskisala 201D
P.Dorsz10.40-11.25Matematykasala 201D
A.Dzięcielska
18.25-19.10Język angielskisala 201D
P.Dorsz11.40-12.25PBTPSsala 109DK.Jasiński
19.10-19.55Język angielskisala 201D
P.Dorsz12.35-13.20PBTPSsala 109DK.Jasiński
20.00-20.45---13.25-14.10PBTPSsala 109DK.Jasiński
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 2aBSIISp - Zjazd 7 – 14-15.04.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język angielskiSala 109D
P.Gajewska8.00-8.45MatematykaSala 109DA.Dzięcielska
16.00-16.45Język angielskiSala 109D
P.Gajewska8.50-9.35MatematykaSala 109DA.Dzięcielska
16.50-17.35Język angielskiSala 109D
P.Gajewska9.45-10.30MatematykaSala 109DA.Dzięcielska
17.40-18.25Język polskiSala 109D
A.Wilma10.40-11.25MatematykaSala 109DA.Dzięcielska
18.25-19.10Język polskiSala 109D
A.Wilma11.40-12.25Język polskiSala 109DA.Wilma
19.10-19.55Język polskiSala 109D
A.Wilma12.35-13.20Język polskiSala 109DA.Wilma
20.00-20.45-
-
-
13.25-14.10Język polskiSala 109DA.Wilma
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55-
-
-

Klasa 2bBSIISg - Zjazd 7 – 14-15.04.2023 -Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język angielskiSala 114D
P.Dorsz8.00-8.45Język polskiSala 114D
B.P-Albecka
16.00-16.45Język angielskiSala 114D
P.Dorsz8.50-9.35Język polskiSala 114D
B.P-Albecka
16.50-17.35Język angielskiSala 114D
P.Dorsz9.45-10.30Język polskiSala 114D
B.P-Albecka
17.40-18.25Język angielskiSala 114D
P.Dorsz10.40-11.25Język polskiSala 114D
B.P-Albecka
18.25-19.10MatematykaSala 114D
A.Dzięcielska11.40-12.25MatematykaSala 114D
A.Dzięcielska
19.10-19.55MatematykaSala 114D
A.Dzięcielska12.35-13.20MatematykaSala 114D
A.Dzięcielska
20.00-20.45---13.25-14.10MatematykaSala 114D
A.Dzięcielska
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 4aBSIIS - Zjazd 7 – 14-15.04.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 210D
C.Tańska8.00-8.45Matematyka -EGZAMIN Sala 210DC.Tańska
16.00-16.45MatematykaSala 210D
C.Tańska8.50-9.35Matematyka -EGZAMINSala 210DC.Tańska
16.50-17.35MatematykaSala 210D
C.Tańska9.45-10.30Matematyka -EGZAMINSala 210DC.Tańska
17.40-18.25MatematykaSala 210D
C.Tańska10.40-11.25Matematyka -EGZAMINSala 210DC.Tańska
18.25-19.10Język angielski -EGZAMINSala 210D
P.Dorsz11.40-12.25Język polski -EGZAMINSala 210DB.P-Albecka
19.10-19.55Język angielski -EGZAMINSala 210D
P.Dorsz12.35-13.20Język polski -EGZAMINSala 210DB.P-Albecka
20.00-20.45---13.25-14.10Język polski -EGZAMINSala 210DB.P-Albecka
20.45-21.30---14.20-15.05Język polski -EGZAMINSala 210DB.P-Albecka
----15.10-15.55---

Klasa 2aBSIISp - Zjazd 6 – 31.03/01.04.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSSala 109D
K.Jasiński8.00-8.45PBTPSSala 109DK.Jasiński
16.00-16.45PBTPSSala 109D
K.Jasiński8.50-9.35PBTPSSala 109DK.Jasiński
16.50-17.35PBTPSSala 109D
K.Jasiński9.45-10.30PBTPSSala 109DK.Jasiński
17.40-18.25UPSSala 205D

T.Kryża10.40-11.25PBTPSSala 109DK.Jasiński
18.25-19.10UPSSala 205D

T.Kryża11.40-12.25PBTPSSala 109DK.Jasiński
19.10-19.55UPSSala 205D

T.Kryża12.35-13.20PBTPSSala 109DK.Jasiński
20.00-20.45UPSSala 205D

T.Kryża13.25-14.10PBTPSSala 109DK.Jasiński
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55-
-
-

Klasa 2bBSIISg - Zjazd 6 – 31.03/01.04.2023 -Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSSala 205D

W.Marcinkiewicz8.00-8.45Podst.motoryzacjiSala 114D
M.Skok
16.00-16.45UPSSala 205D

W.Marcinkiewicz8.50-9.35Podst.motoryzacjiSala 114D
M.Skok
16.50-17.35UPSSala 205D

W.Marcinkiewicz9.45-10.30Podst.motoryzacjiSala 114D
M.Skok
17.40-18.25PBTPSSala 109DK.Jasiński10.40-11.25UPSSala 205D

W.Marcinkiewicz
18.25-19.10PBTPSSala 109DK.Jasiński11.40-12.25UPSSala 205D

W.Marcinkiewicz
19.10-19.55PBTPSSala 109DK.Jasiński12.35-13.20UPSSala 205D

W.Marcinkiewicz
20.00-20.45---13.25-14.10UPSSala 205D

W.Marcinkiewicz
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 4aBSIIS - Zjazd 6 – 31.03/01.04.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język angielskiSala 210D
P.Dorsz8.00-8.45Język polskiSala 210DB.P-Albecka
16.00-16.45Język angielskiSala 210D
P.Dorsz8.50-9.35Język polskiSala 210DB.P-Albecka
16.50-17.35Język angielskiSala 210D
P.Dorsz9.45-10.30Język polskiSala 210DB.P-Albecka
17.40-18.25Język angielskiSala 210D
P.Dorsz10.40-11.25Język polskiSala 210DB.P-Albecka
18.25-19.10Język angielskiSala 210D
P.Dorsz11.40-12.25---
19.10-19.55---12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 2aBSIISp - Zjazd 5 – 17/18.03.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język angielskiSala 114D
P.Gajewska8.00-8.45PBTPSSala 109DK.Jasiński
16.00-16.45Język angielskiSala 114D
P.Gajewska8.50-9.35PBTPSSala 109DK.Jasiński
16.50-17.35Język angielskiSala 114D
P.Gajewska9.45-10.30PBTPSSala 109DK.Jasiński
17.40-18.25UPSSala 205DT.Kryża10.40-11.25HITSala 114DS.Cieślikowski
18.25-19.10UPSSala 205DT.Kryża11.40-12.25HITSala 114DS.Cieślikowski
19.10-19.55UPSSala 205DT.Kryża12.35-13.20HITSala 114DS.Cieślikowski
20.00-20.45UPSSala 205DT.Kryża13.25-14.10HITSala 114DS.Cieślikowski
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55-
-
-

Klasa 2bBSIISg - Zjazd 5 – 17/18.03.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSSala 109DK.Jasiński8.00-8.45Podst.motoryzacjiSala 114D
M.Skok
16.00-16.45PBTPSSala 109DK.Jasiński8.50-9.35Podst.motoryzacjiSala 114D
M.Skok
16.50-17.35PBTPSSala 109DK.Jasiński9.45-10.30Podst.motoryzacjiSala 114D
M.Skok
17.40-18.25UPSSala 109DW.Marcinkiewicz10.40-11.25PBTPSSala 109DK.Jasiński
18.25-19.10UPSSala 109DW.Marcinkiewicz11.40-12.25PBTPSSala 109DK.Jasiński
19.10-19.55UPSSala 109DW.Marcinkiewicz12.35-13.20PBTPSSala 109DK.Jasiński
20.00-20.45---13.25-14.10PBTPSSala 109DK.Jasiński
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 4aBSIIS - Zjazd 5 – 17/18.03.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 210D
C.Tańska8.00-8.45Język polskiSala 210DB.P-Albecka
16.00-16.45MatematykaSala 210D
C.Tańska8.50-9.35Język polskiSala 210DB.P-Albecka
16.50-17.35MatematykaSala 210D
C.Tańska9.45-10.30Język polskiSala 210DB.P-Albecka
17.40-18.25Język angielskiSala 210D
P.Dorsz10.40-11.25Język polskiSala 210DB.P-Albecka
18.25-19.10Język angielskiSala 210D
P.Dorsz11.40-12.25---
19.10-19.55Język angielskiSala 210D
P.Dorsz12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 2aBSIISp - Zjazd 4 – 03/04.03.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język angielskiSala 109DP.Gajewska8.00-8.45Język polskiSala 114DA.Wilma
16.00-16.45Język angielskiSala 109DP.Gajewska8.50-9.35Język polskiSala 114DA.Wilma
16.50-17.35Język angielskiSala 109DP.Gajewska9.45-10.30MatematykaSala 114DA.Dzięcielska
17.40-18.25UPSSala 205DT.Kryża10.40-11.25MatematykaSala 114DA.Dzięcielska
18.25-19.10UPSSala 205DT.Kryża11.40-12.25MatematykaSala 114DA.Dzięcielska
19.10-19.55UPSSala 205DT.Kryża12.35-13.20PBTPSSala 109DK.Jasiński
20.00-20.45UPSSala 205DT.Kryża13.25-14.10PBTPSSala 109DK.Jasiński
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPSSala 109DK.Jasiński
----15.10-15.55-
-
-

Klasa 2bBSIISg - Zjazd 4 – 03/04.03.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język polskiSala 114 DB.P-Albecka8.00-8.45MatematykaSala 205DA.Dzięcielska
16.00-16.45Język polskiSala 114 DB.P-Albecka8.50-9.35MatematykaSala 205DA.Dzięcielska
16.50-17.35Język polskiSala 114 DB.P-Albecka9.45-10.30PBTPSSala 109DK.Jasiński
17.40-18.25Pods. motoryzacjiSala 114 DM.Skok10.40-11.25PBTPSSala 109DK.Jasiński
18.25-19.10Pods. motoryzacjiSala 114 DM.Skok11.40-12.25PBTPSSala 109DK.Jasiński
19.10-19.55Pods. motoryzacjiSala 114 DM.Skok12.35-13.20UPSSala 205DW.Marcinkiewicz
20.00-20.45---13.25-14.10UPSSala 205DW.Marcinkiewicz
20.45-21.30---14.20-15.05UPSSala 205DW.Marcinkiewicz
----15.10-15.55---

Klasa 4aBSIIS - Zjazd 4 – 03/04.03.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język angielskiSala 210D
P.Dorsz8.00-8.45MatematykaSala 210DC.Tańska
16.00-16.45Język angielskiSala 210D
P.Dorsz8.50-9.35MatematykaSala 210DC.Tańska
16.50-17.35Język angielskiSala 210D
P.Dorsz9.45-10.30MatematykaSala 210DC.Tańska
17.40-18.25Język polskiSala 210D
B.P-Albecka10.40-11.25Język polskiSala 210DB.P-Albecka
18.25-19.10Język polskiSala 210D
B.P-Albecka11.40-12.25Język polskiSala 210D
B.P-Albecka
19.10-19.55Język polskiSala 210D
B.P-Albecka12.35-13.20Język polskiSala 210D
B.P-Albecka
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 2aBSIISp - Zjazd 3 – 24/25.02.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSSala 109DK.Jasiński8.00-8.45MatematykaSala 109DA.Dzięcielska
16.00-16.45PBTPSSala 109DK.Jasiński8.50-9.35MatematykaSala 109DA.Dzięcielska
16.50-17.35PBTPSSala 109DK.Jasiński9.45-10.30MatematykaSala 109DA.Dzięcielska
17.40-18.25MatematykaSala 205DA.Dzięcielska10.40-11.25PBTPSSala 109DK.Jasiński
18.25-19.10MatematykaSala 205DA.Dzięcielska11.40-12.25PBTPSSala 109DK.Jasiński
19.10-19.55MatematykaSala 205DA.Dzięcielska12.35-13.20PBTPSSala 109DK.Jasiński
20.00-20.45MatematykaSala 205DA.Dzięcielska13.25-14.10PBTPSSala 109DK.Jasiński
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPSSala 109DK.Jasiński
----15.10-15.55-
-
-

Klasa 2bBSIISg - Zjazd 3 – 24/25.02.2023 - - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Pods. motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.00-8.45PBTPSSala 109DK.Jasiński
16.00-16.45Pods. motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.50-9.35PBTPSSala 109DK.Jasiński
16.50-17.35Pods. motoryzacjiSala 114 DM.Skok9.45-10.30PBTPSSala 109DK.Jasiński
17.40-18.25PBTPSSala 109DK.Jasiński10.40-11.25MatematykaSala 109DA.Dzięcielska
18.25-19.10PBTPSSala 109DK.Jasiński11.40-12.25Język polskiSala 109DB.P-Albecka
19.10-19.55PBTPSSala 109DK.Jasiński12.35-13.20Język polskiSala 109DB.P-Albecka
20.00-20.45PBTPSSala 109DK.Jasiński13.25-14.10Język angielskiSala 109DP.Dorsz
20.45-21.30---14.20-15.05Język angielskiSala 109DP.Dorsz
----15.10-15.55---

Klasa 4aBSIIS - Zjazd 3 – 24/25.02.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 210D
C.Tańska8.00-8.45Język polskiSala 210DB.P-Albecka
16.00-16.45MatematykaSala 210D
C.Tańska8.50-9.35Język polskiSala 210DB.P-Albecka
16.50-17.35MatematykaSala 210D
C.Tańska9.45-10.30Język polskiSala 210DB.P-Albecka
17.40-18.25MatematykaSala 210D
C.Tańska10.40-11.25Język polskiSala 210DB.P-Albecka
18.25-19.10-
--11.40-12.25Język angielskiSala 210D
P.Dorsz
19.10-19.55-
--12.35-13.20Język angielskiSala 210D
P.Dorsz
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 2aBSIISp - Zjazd 2 – 17/18.02.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSSala 109DK.Jasiński8.00-8.45Język angielskiSala 114 DP.Gajewska
16.00-16.45PBTPSSala 109DK.Jasiński8.50-9.35Język angielskiSala 114 DP.Gajewska
16.50-17.35PBTPSSala 109DK.Jasiński9.45-10.30Język angielskiSala 114 DP.Gajewska
17.40-18.25UPSSala 205DT.Kryża10.40-11.25Język polskiSala 114 DA.Wilma
18.25-19.10UPSSala 205DT.Kryża11.40-12.25Język polskiSala 114 DA.Wilma
19.10-19.55UPSSala 205DT.Kryża12.35-13.20Język polskiSala 114 DA.Wilma
20.00-20.45UPSSala 205DT.Kryża13.25-14.10HITSala 114 DS.Cieślikowski
20.45-21.30---14.20-15.05HITSala 114 DS.Cieślikowski
----15.10-15.55-
-
-

Klasa 2bBSIISg - Zjazd 2 – 17/18.02.2023 - - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język angielskiSala 114 DP.Dorsz8.00-8.45Język polskiSala 205DB.P-Abecka
16.00-16.45Język angielskiSala 114 DP.Dorsz8.50-9.35Język polskiSala 205DB.P-Abecka
16.50-17.35Język angielskiSala 114 DP.Dorsz9.45-10.30Język polskiSala 205DB.P-Abecka
17.40-18.25PBTPSSala 109DK.Jasiński10.40-11.25UPSSala 205DW.Marcinkiewicz
18.25-19.10PBTPSSala 109DK.Jasiński11.40-12.25UPSSala 205DW.Marcinkiewicz
19.10-19.55PBTPSSala 109DK.Jasiński12.35-13.20UPSSala 205DW.Marcinkiewicz
20.00-20.45PBTPSSala 109DK.Jasiński13.25-14.10UPSSala 205DW.Marcinkiewicz
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 4aBSIIS - Zjazd 2 – 17/18.02.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język polskiSala 210D
B.P-Albecka8.00-8.45MatematykaSala 210DC.Tańska
16.00-16.45Język polskiSala 210D
B.P-Albecka8.50-9.35MatematykaSala 210DC.Tańska
16.50-17.35Język polskiSala 210D
B.P-Albecka9.45-10.30MatematykaSala 210DC.Tańska
17.40-18.25Język angielskiSala 210D
P.Dorsz10.40-11.25Język polskiSala 210DB.P-Albecka
18.25-19.10Język angielskiSala 210D
P.Dorsz11.40-12.25Język polskiSala 210D
B.P-Albecka
19.10-19.55Język angielskiSala 210D
P.Dorsz12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 2aBSIISp - Zjazd 1 – 10/11.02.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język angielskiSala 205DP.Gajewska8.00-8.45Język polskiSala 114 DA.Wilma
16.00-16.45Język angielskiSala 205DP.Gajewska8.50-9.35Język polskiSala 114 DA.Wilma
16.50-17.35Język angielskiSala 205DP.Gajewska9.45-10.30Język polskiSala 114 DA.Wilma
17.40-18.25UPSSala 205DT.Kryża10.40-11.25PBTPSSala 109DK.Jasiński
18.25-19.10UPSSala 205DT.Kryża11.40-12.25PBTPSSala 109DK.Jasiński
19.10-19.55UPSSala 205DT.Kryża12.35-13.20PBTPSSala 109DK.Jasiński
20.00-20.45UPSSala 205DT.Kryża13.25-14.10MatematykaSala 114 DA.Dzięcielska
20.45-21.30---14.20-15.05MatematykaSala 114 DA.Dzięcielska
----15.10-15.55MatematykaSala 114 DA.Dzięcielska

Klasa 2bBSIISg - Zjazd 1 – 10/11.02.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 205DM.Skok
16.00-16.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 205DM.Skok
16.50-17.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 205DM.Skok
17.40-18.25Język polskiSala 114 DB.P-Abecka
10.40-11.25MatematykaSala 114 DA.Dzięcielska
18.25-19.10Język polskiSala 114 DB.P-Abecka
11.40-12.25MatematykaSala 114 DA.Dzięcielska
19.10-19.55Język polskiSala 114 DB.P-Abecka
12.35-13.20MatematykaSala 114 DA.Dzięcielska
20.00-20.4513.25-14.10PBTPSSala 109DK.Jasiński
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPSSala 109DK.Jasiński
----15.10-15.55PBTPSSala 109DK.Jasiński

Klasa 4aBSIIS - Zjazd 1 – 10/11.02.2023 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język polskiSala 109DB.P-Albecka8.00-8.45MatematykaSala 210DC.Tańska
16.00-16.45Język polskiSala 109DB.P-Albecka8.50-9.35MatematykaSala 210DC.Tańska
16.50-17.35Język polskiSala 109DB.P-Albecka9.45-10.30MatematykaSala 210DC.Tańska
17.40-18.25Język angielskiSala 109DP.Dorsz10.40-11.25MatematykaSala 210DC.Tańska
18.25-19.10Język angielskiSala 109DP.Dorsz11.40-12.25Język angielskiSala 210DP.Dorsz
19.10-19.55Język angielskiSala 109DP.Dorsz12.35-13.20Język angielskiSala 210DP.Dorsz
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


KALENDARZ ZJAZDÓW – BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA – SEMESTR JESIENNY

102.09.2022 – 03.09.2022804.11.2022 – 05.11.2022
216.09.2022 – 17.09.2022918.11.2022 – 19.11.2022
323.09.2022 – 24.09.20221002.12.2022 – 03.12.2022
407.10.2022 – 08.10.20221109.12.2022 – 10.12.2022
515.10.2022 (termin dodatkowy – 1bBS2Sg +1aBS2Sp)1216.12.2022 – 17.12.2022 - sesja egzaminacyjna
1ABSIIS (informatyka, podstawy motoryzacji)
1BBSIIS (informatyka, podstawy motoryzacji i język obcy zawodowy)
3ABSIIS (OOiNPS, NOiNPS, matematyka, język polski, język angielski)
621.10.2022 – 22.10.2022137.01.2023 -sesja egzaminacyjna
1ABSIIS (języka angielski, matematyka i język polski)
1BBSIIS (języka angielski, matematyka i język polski)
728.10.2022 – 29.10.2022

PLAN LEKCJI – BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA

Klasa 1aBSIISp – Zjazd 13 – 06/07.01.2023 – Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.558.00-8.45JA_gr1/JA_gr2/EGZAMINSala 210D/210D2P.Dorsz/Gosiew.
16.00-16.458.50-9.35JA_gr1/JA_gr2/EGZAMINSala 210D/210D2P.Dorsz/Gosiew.
16.50-17.359.45-10.30Matematyka/EGZAMINSala 114 D A.Dzięcielska
17.40-18.2510.40-11.25Matematyka/EGZAMINSala 114 D A.Dzięcielska
18.25-19.1011.40-12.25Język polskiSala 114 D A.Wilma
19.10-19.5512.35-13.20Język polskiSala 114 D A.Wilma
20.00-20.4513.25-14.10Język polski/EGZAMINSala 114 D A.Wilma
20.45-21.3014.20-15.05Język polski/EGZAMINSala 114 DA.Wilma
15.10-15.55

Klasa 1bBSIISg – Zjazd 13 – 06/07.01.2023 – Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.558.00-8.45Matematyka/EGZAMINSala 114 D A.Dzięcielska
16.00-16.458.50-9.35Matematyka/EGZAMINSala 114 D A.Dzięcielska
16.50-17.359.45-10.30JA_gr1/JA_gr2/EGZAMINSala 210D/210D2P.Dorsz/Gosiew.
17.40-18.2510.40-11.25JA_gr1/JA_gr2/EGZAMINSala 210D/210D2P.Dorsz/Gosiew.
18.25-19.1011.40-12.25Język polski/EGZAMINSala 109DB.A-Parchem
19.10-19.5512.35-13.20Język polski/EGZAMINSala 109DB.A-Parchem
20.00-20.4513.25-14.10
20.45-21.3014.20-15.05
15.10-15.55

Klasa 3aBSIIS – Zjazd 13 – 06/07.01.2023 – Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.558.00-8.45
16.00-16.458.50-9.35
16.50-17.359.45-10.30
17.40-18.2510.40-11.25
18.25-19.1011.40-12.25
19.10-19.5512.35-13.20
20.00-20.4513.25-14.10
20.45-21.3014.20-15.05
15.10-15.55


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 12 – 16/17.12.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr2/EGZAMINSala 210iJ.Żełud.8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.00-16.45INF_gr2/EGZAMINSala 210iJ.Żełud.8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.50-17.35MatematykaSala 114A.Dziecielska9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
17.40-18.25MatematykaSala 114A.Dziecielska10.40-11.25Język polskiSala 210DA.Wilma
18.25-19.10MatematykaSala 114A.Dziecielska11.40-12.25Język polskiSala 210DA.Wilma
19.10-19.55INF_gr1/EGZAMINSala 210iJ.Żełud.12.35-13.20Język polskiSala 210DA.Wilma
20.00-20.45INF_gr1/EGZAMINSala 210iJ.Żełud.13.25-14.10Podst_motoryzacji/EGZAMINSala 114 D M.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacji/EGZAMINSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55---

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 12 – 16/17.12.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 D M.Skok8.00-8.45INF_gr1/JOZ_gr2/EGZAMINSala201D/202DJ.Żełud.Ł.Maj
16.00-16.45Podst_motoryzacjiSala 114 D M.Skok8.50-9.35INF_gr1/JOZ_gr2/EGZAMINSala201D/202DJ.Żełud.Ł.Maj
16.50-17.35Podst_motoryzacjiSala 114 D M.Skok9.45-10.30INF_gr2/JOZ_gr1/EGZAMINSala201D/202DJ.Żełud.Ł.Maj
17.40-18.25Podst_motoryzacjiSala 114 D M.Skok10.40-11.25INF_gr2/JOZ_gr1/EGZAMINSala201D/202DJ.Żełud.Ł.Maj
18.25-19.10Podst_motoryzacjiSala 114 D M.Skok11.40-12.25Podst_motoryzacji/EGZAMINSala 114 DM.Skok
19.10-19.55Podst_motoryzacjiSala 114 D M.Skok12.35-13.20Podst_motoryzacji/EGZAMINSala 114 DM.Skok
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 12 – 16/17.12.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPS/EGZAMINSala 210D2W.Marcinkiewicz8.00-8.45Matematyka/EGZAMINSala 109DC.Tańska
16.00-16.45OOiNPS/EGZAMINSala 210D2W.Marcinkiewicz8.50-9.35Matematyka/EGZAMINSala 109DC.Tańska
16.50-17.35OOiNPS/EGZAMINSala 210D2W.Marcinkiewicz9.45-10.30Język polski/EGZAMINSala 109DB.A-Parchem
17.40-18.25NOiNPS/EGZAMINSala 210D2W.Marcinkiewicz10.40-11.25Język polski/EGZAMINSala 109DB.A-Parchem
18.25-19.10NOiNPS/EGZAMINSala 210D2W.Marcinkiewicz11.40-12.25Język angielski/EGZAMINSala 109DP.Dorsz
19.10-19.55NOiNPS/EGZAMINSala 210D2W.Marcinkiewicz12.35-13.20Język angielski/EGZAMINSala 109DP.Dorsz
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 11 – 09/10.12.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55J.ang_gr1/J.ang_gr2Sala 202D/215P.Dorsz/Gosiew.8.00-8.45J.ang_gr1/INF_gr2Sala 202D/210DP.Dorsz/J.Żełudk.
16.00-16.45J.ang_gr1/J.ang_gr2Sala 202D/215P.Dorsz/Gosiew.8.50-9.35J.ang_gr1/INF_gr2Sala 202D/210DP.Dorsz/J.Żełudk.
16.50-17.35Podst_motoryzacjSala 114 DM.Skok9.45-10.30J.ang_gr2/INF_gr1Sala 202D/210DGosiew./J.Żełudk.
17.40-18.25Podst_motoryzacjSala 114 DM.Skok10.40-11.25J.ang_gr2/INF_gr1Sala 202D/210DGosiew./J.Żełudk.
18.25-19.10Podst_motoryzacjSala 114 DM.Skok11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55Podst_motoryzacjSala 114 DM.Skok12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Podst_motoryzacjSala 114 DM.Skok13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55---

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 11 – 09/10.12.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język polskiSala 202B.P-Abecka8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.00-16.45Język polskiSala 202B.P-Abecka8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.50-17.35Język polskiSala 202B.P-Abecka9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
17.40-18.25Język polskiSala 202B.P-Abecka10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10Język polskiSala 202B.P-Abecka11.40-12.25---
19.10-19.55Język polskiSala 202B.P-Abecka12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 11 – 09/10.12.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz8.00-8.45MatematykaSala 109DC.Tańska
16.00-16.45OOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz8.50-9.35MatematykaSala 109DC.Tańska
16.50-17.35OOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz9.45-10.30OOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz
17.40-18.25NOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz10.40-11.25OOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz
18.25-19.10NOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz11.40-12.25OOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz
19.10-19.55NOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz12.35-13.20---
20.00-20.45Język polskiSala 202B.P-Abecka13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 10 – 02/03.12.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.00-16.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.50-17.35MatematykaSala 114A.Dzięcielska9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
17.40-18.25J.ang_gr1/J.ang_gr2Sala 202D/215P.Dorsz/Gosiewska10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10J.ang_gr1/INF_gr2Sala 202D/215P.Dorsz/J.Żełud.11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55J.ang_gr1/INF_gr2Sala 202D/215P.Dorsz/J.Żełud.12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45J.ang_gr1/INF_gr2Sala 202D/215P.Dorsz/J.Żełud.13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55---

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 10 – 02/03.12.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZ_gr.1/J.ang_gr2Sala 202D/215Ł.Maj/Gosiewska8.00-8.45INF_gr1/JOZ_gr2Sala 201D/202DJ.Zełud./Ł.Maj
16.00-16.45JOZ_gr.1/J.ang_gr2Sala 202D/215Ł.Maj/Gosiewska8.50-9.35INF_gr1/JOZ_gr2Sala 201D/202DJ.Zełud./Ł.Maj
16.50-17.35J.ang_gr1/JOZ_gr.2Sala 202D/215P.Dorsz/Ł.Maj9.45-10.30JOZ_gr1/INF_gr2Sala 201D/202DJ.Zełud./Ł.Maj
17.40-18.25MatematykaSala 114A.Dzięcielska10.40-11.25JOZ_gr1/INF_gr2Sala 201D/202DJ.Zełud./Ł.Maj
18.25-19.10MatematykaSala 114A.Dzięcielska11.40-12.25---
19.10-19.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 10 – 02/03.12.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język polskiSala 202B.P-Abecka8.00-8.45OOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz
16.00-16.45Język polskiSala 202B.P-Abecka8.50-9.35NOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz
16.50-17.35Język polskiSala 202B.P-Abecka9.45-10.30NOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz
17.40-18.25Język polskiSala 202B.P-Abecka10.40-11.25NOiNPSSala 210D2W.Marcinkiewicz
18.25-19.10Język polskiSala 202B.P-Abecka11.40-12.25Język angielskiSala 202DP.Dorsz
19.10-19.55Język polskiSala 202B.P-Abecka12.35-13.20Język angielskiSala 202DP.Dorsz
20.00-20.45Język polskiSala 202B.P-Abecka13.25-14.10Język angielskiSala 202DP.Dorsz
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 9 – 18/19.11.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55J.ang_gr1/J.ang_gr2Sala 205D/202DP.Dorsz/Gajewska8.00-8.45Język polskiSala 205DA.Wilma
16.00-16.45J.ang_gr1/J.ang_gr2Sala 205D/202DP.Dorsz/Gajewska8.50-9.35Język polskiSala 205DA.Wilma
16.50-17.35MatematykaSala 114A.Dzięcielska9.45-10.30Język polskiSala 205DA.Wilma
17.40-18.25MatematykaSala 114A.Dzięcielska10.40-11.25Język polskiSala 205DA.Wilma
18.25-19.10MatematykaSala 114A.Dzięcielska11.40-12.25Język polskiSala 205DA.Wilma
19.10-19.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska12.35-13.20Język polskiSala 205DA.Wilma
20.00-20.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 9 – 18/19.11.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.00-8.45Język polskiSala 205DB.P-Abecka
16.00-16.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.50-9.35Język polskiSala 205DB.P-Abecka
16.50-17.35J.ang_gr1/JOZ_gr.2Sala 205D/202DP.Dorsz/Ł.Maj9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
17.40-18.25J.ang_gr1/JOZ_gr.2Sala 205D/202DP.Dorsz/Ł.Maj10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10J.ang_gr1/JOZ_gr.2Sala 205D/202DP.Dorsz/Ł.Maj11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55---12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 9 – 18/19.11.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz8.00-8.45MatematykaSala 210DC.Tańska
16.00-16.45OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz8.50-9.35MatematykaSala 210DC.Tańska
16.50-17.35OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz9.45-10.30Język polskiSala 210DB.P-Abecka
17.40-18.25OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz10.40-11.25Język polskiSala 210DB.P-Abecka
18.25-19.10NOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz11.40-12.25Język polskiSala 210DB.P-Abecka
19.10-19.55NOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz12.35-13.20Język polskiSala 210DB.P-Abecka
20.00-20.45NOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 8 – 04/05.11.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.00-16.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.50-17.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
17.40-18.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10MatematykaSala 114A.Dzięcielska11.40-12.25Język polskiSala 205DA.Wilma
19.10-19.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska12.35-13.20Język polskiSala 205DA.Wilma
20.00-20.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska13.25-14.10Język polskiSala 205DA.Wilma
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 205DA.Wilma
----15.10-15.55Język polskiSala 205DA.Wilma

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 8 – 04/05.11.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZ_gr_1/J_ang_gr_2Sala 202D/210DŁ.Maj/Gajewska8.00-8.45Inf_gr_1/JOZ_gr_2Sala 114D/202DJ.Żełud./Ł.Maj
16.00-16.45JOZ_gr_1/J_ang_gr_2Sala 202D/210DŁ.Maj/Gajewska8.50-9.35Inf_gr_1/JOZ_gr_2Sala 114D/202DJ.Żełud./Ł.Maj
16.50-17.35MatematykaSala 114A.Dzięcielska9.45-10.30JOZ_gr_1/Inf_gr_2Sala 114D/202DJ.Żełud./Ł.Maj
17.40-18.25MatematykaSala 114A.Dzięcielska10.40-11.25JOZ_gr_1/Inf_gr_2Sala 114D/202DJ.Żełud./Ł.Maj
18.25-19.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 8 – 04/05.11.2022 - - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz8.00-8.45MatematykaSala 210DC.Tańska
16.00-16.45OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz8.50-9.35MatematykaSala 210DC.Tańska
16.50-17.35OOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz9.45-10.30Język angielskiSala 210DP.Dorsz
17.40-18.25NOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz10.40-11.25Język angielskiSala 210DP.Dorsz
18.25-19.10NOiNPSSala 210DW.Marcinkiewicz11.40-12.25Język angielskiSala 210DP.Dorsz
19.10-19.55---12.35-13.20Język polskiSala 210DB.P-Abecka
20.00-20.45---13.25-14.10Język polskiSala 210DB.P-Abecka
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 7 – 28/29.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.00-8.45Język polskiSala 205DA.Wilma
16.00-16.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.50-9.35Język polskiSala 205DA.Wilma
16.50-17.35MatematykaSala 114A.Dzięcielska9.45-10.30Język polskiSala 205DA.Wilma
17.40-18.25MatematykaSala 114A.Dzięcielska10.40-11.25Język polskiSala 205DA.Wilma
18.25-19.10Inf_gr1/J.ang_gr2Sala 201Di/210DJ.Żełud./Gajewska11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55Inf_gr1/J.ang_gr2Sala 201Di/210DJ.Żełud./Gajewska12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Inf_gr1/J.ang_gr2Sala 201Di/210DJ.Żełud./Gajewska13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 7 – 28/29.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
16.00-16.45Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
16.50-17.35J.ang_gr1/J.ang_gr2Sala 210D2/210D.P.Dorszj/Gajewska9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
17.40-18.25J.ang_gr1/J.ang_gr2Sala 210D2/210D.P.Dorszj/Gajewska10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
18.25-19.10MatematykaSala 114A.Dzięcielska11.40-12.25Język polskiSala 205DB.P-Abecka.
19.10-19.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska12.35-13.20Język polskiSala 205DB.P-Abecka.
20.00-20.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska13.25-14.10Język polskiSala 205DB.P-Abecka.
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 205DB.P-Abecka.
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 7 – 28/29.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.8.00-8.45Język polskiSala 210DB.P-Abecka
16.00-16.45OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.8.50-9.35Język polskiSala 210DB.P-Abecka
16.50-17.35OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.9.45-10.30Język polskiSala 210DB.P-Abecka
17.40-18.25OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.10.40-11.25Język polskiSala 210DB.P-Abecka
18.25-19.10NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.11.40-12.25Język angielskiSala 210DP.Dorsz
19.10-19.55NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.12.35-13.20Język angielskiSala 210DP.Dorsz
20.00-20.45NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 6 – 21/22.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.00-16.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.50-17.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
17.40-18.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok11.40-12.25Język polskiSala 205DA.Wilma
19.10-19.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok12.35-13.20Język polskiSala 205DA.Wilma
20.00-20.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok13.25-14.10Język polskiSala 205DA.Wilma
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 205DA.Wilma
----15.10-15.55Język polskiSala 205DA.Wilma

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 6 – 21/22.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Język polskiSala 133B.P-Abecka8.00-8.45Inf_gr1/JOZ-gr.2114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
16.00-16.45Język polskiSala 133B.P-Abecka8.50-9.35Inf_gr1/JOZ-gr.2114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
16.50-17.35Język polskiSala 133B.P-Abecka9.45-10.30Inf_gr2/JOZ-gr.1114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
17.40-18.25JOZ-gr.1/J.ang_gr2Sala 201Di/210DŁ.Maj/Gajewska10.40-11.25Inf_gr2/JOZ-gr.1114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
18.25-19.10JOZ-gr.1/J.ang_gr2Sala 201Di/210DŁ.Maj/Gajewska11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
19.10-19.55J.ang_gr1/JOZ-gr.2Sala 210D/201D.P.Dorsz/Ł.Maj12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
20.00-20.45J.ang_gr1/JOZ-gr.2Sala 210D/201D.P.Dorsz/Ł.Maj13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 6 – 21/22.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.8.00-8.45NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
16.00-16.45OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.8.50-9.35NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
16.50-17.35OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.9.45-10.30NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
17.40-18.25OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.10.40-11.25Język angielskiSala 210D2P.Dorsz
18.25-19.10MatematykaSala 150C.Tańska11.40-12.25Język angielskiSala 210D2P.Dorsz
19.10-19.55MatematykaSala 150C.Tańska12.35-13.20Język polskiSala 210D2B.P-Abecka.
20.00-20.45MatematykaSala 150C.Tańska13.25-14.10Język polskiSala 210D2B.P-Abecka
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 210D2B.P-Abecka
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 5 – 14/15.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45J_ang-gr.1/J_ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska
16.00-16.45---8.50-9.35J_ang-gr.1/J_ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska
16.50-17.35---9.45-10.30J_ang-gr.1/J_ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska
17.40-18.25---10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10---11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55-i--12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45---13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 5 – 14/15.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.00-16.45---8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
16.50-17.35---9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
17.40-18.25---10.40-11.25J_ang-gr.1/J_ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska
18.25-19.10---11.40-12.25J_ang-gr.1/J_ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska
19.10-19.55---12.35-13.20J_ang-gr.1/J_ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 5 – 14/15.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45---
16.00-16.45---8.50-9.35---
16.50-17.35---9.45-10.30---
17.40-18.25---10.40-11.25---
18.25-19.10---11.40-12.25---
19.10-19.55---12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 4 – 07/08.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska8.00-8.45Język polskiSala 210DA.Wilma
16.00-16.45J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2210D/210D2P.Dorsz/Gajewska8.50-9.35Język polskiSala 210DA.Wilma
16.50-17.35MatematykaSala 114A.Dzięcielska9.45-10.30Język polskiSala 210DA.Wilma
17.40-18.25MatematykaSala 114A.Dzięcielska10.40-11.25Język polskiSala 210DA.Wilma
18.25-19.10MatematykaSala 114A.Dzięcielska11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 4 – 07/08.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.00-8.45Inf_gr1/JOZ-gr.2114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
16.00-16.45MatematykaSala 114A.Dzięcielska8.50-9.35Inf_gr1/JOZ-gr.2114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
16.50-17.35Inf_gr1/J_ang-gr.2Sala 210i/210DJ.Żelud./Gajewska9.45-10.30Inf_gr2/JOZ-gr.1114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
17.40-18.25Inf_gr1/J_ang-gr.2Sala 210i/210DJ.Żelud./Gajewska10.40-11.25Inf_gr2/JOZ-gr.1114D2/202DJ.Żelud./Ł.Maj
18.25-19.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok11.40-12.25Język polskiSala 210DB.P-Abecka
19.10-19.55Inf_gr2/J_ang-gr.1Sala 210i/210D.P.Dorsz/J.Żelud.12.35-13.20Język polskiSala 210DB.P-Abecka
20.00-20.45Inf_gr2/J_ang-gr.1Sala 210i/210D.P.Dorsz/J.Żelud.13.25-14.10Język polskiSala 210DB.P-Abecka
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 210DB.P-Abecka
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 4 – 07/08.10.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 150C.Tańska8.00-8.45OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
16.00-16.45MatematykaSala 150C.Tańska8.50-9.35OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
16.50-17.35Język angielskiSala 210D2P.Dorsz9.45-10.30OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
17.40-18.25Język angielskiSala 210D2P.Dorsz10.40-11.25OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
18.25-19.10Język angielskiSala 210D2P.Dorsz11.40-12.25OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
20.45-21.30---14.20-15.05NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 3 – 23/24.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 131A.Dzięcielska8.00-8.45Język polskiSala 210DA.Wilma
16.00-16.45MatematykaSala 131A.Dzięcielska8.50-9.35Język polskiSala 210DA.Wilma
16.50-17.35J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Gajewska9.45-10.30Język polskiSala 210DA.Wilma
17.40-18.25J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Gajewska10.40-11.25 J.ang-gr.1/Info-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/J.Zełud.
18.25-19.10J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Gajewska11.40-12.25 J.ang-gr.1/Info-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/J.Zełud.
19.10-19.55Info-gr.1/ J.ang-gr.2210/202D2JJ.Zełud./Gajewska12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Info-gr.1/ J.ang-gr.2210/202D2J.Zełud./Gajewska13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
----15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 3 – 23/24.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55J_ang-gr.1/JOZ-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Ł.Maj8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
16.00-16.45J_ang-gr.1/JOZ-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Ł.Maj8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
16.50-17.35MatematykaSala 131A.Dzięcielska9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
17.40-18.25MatematykaSala 131A.Dzięcielska10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
18.25-19.10MatematykaSala 131A.Dzięcielska11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
19.10-19.55MatematykaSala 131A.Dzięcielska12.35-13.20Język polskiSala 109DB.P-Abecka
20.00-20.45---13.25-14.10Język polskiSala 109DB.P-Abecka
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 109DB.P-Abecka
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 3– 23/24.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.8.00-8.45MatematykaSala 109DC.Tańska
16.00-16.45OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.8.50-9.35MatematykaSala 109DC.Tańska
16.50-17.35OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.9.45-10.30MatematykaSala 109DC.Tańska
17.40-18.25OOiNPSSala 210D2W.Maricnk.10.40-11.25Język polskiSala 109DB.P-Albecka
18.25-19.10NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.11.40-12.25Język polskiSala 109DB.P-Albecka
19.10-19.55NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.12.35-13.20Język angielskiSala 201DP.Dorsz
20.00-20.45NOiNPSSala 210D2W.Maricnk.13.25-14.10Język angielskiSala 201DP.Dorsz
20.45-21.30---14.20-15.05Język angielskiSala 201DP.Dorsz
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 2 – 16/17.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.00-8.45J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Gajewska
16.00-16.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.50-9.35J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Gajewska
16.50-17.35MatematykaSala 131A.Dzięcielska9.45-10.30J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2201D2/202D2P.Dorsz/Gajewska
17.40-18.25MatematykaSala 131A.Dzięcielska10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10MatematykaSala 131A.Dzięcielska11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok13.25-14.10Język polskiSala 109DA.Wilma
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 109DA.Wilma
----15.10-15.55Język polskiSala 109DA.Wilma

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 2 – 16/17.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 131A.Dzięcielska8.00-8.45Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
16.00-16.45MatematykaSala 131A.Dzięcielska8.50-9.35Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
16.50-17.35Podst_motoryzacjiSala 114 D M.Skok9.45-10.30Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
17.40-18.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok10.40-11.25Język polskiSala 109DB.P-Abecka
18.25-19.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok11.40-12.25Język polskiSala 109DB.P-Abecka
19.10-19.55JOZ-gr.1/Info-gr.2201D2/202D2Ł.Maj/J.Zełud.12.35-13.20Język polskiSala 109DB.P-Abecka
20.00-20.45JOZ-gr.1/Info-gr.2201D2/202D2Ł.Maj/J.Zełud.13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacjiSala 114DM.Skok
----15.10-15.55---

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 2– 16/17.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MatematykaSala 150C.Tańska8.00-8.45NOiNPSSala 210DW.Marcink.
16.00-16.45MatematykaSala 150C.Tańska8.50-9.35MatematykaSala 109DC.Tańska
16.50-17.35Język angielskiSala 202DP.Dorsz9.45-10.30MatematykaSala 109DC.Tańska
17.40-18.25Język angielskiSala 202DP.Dorsz10.40-11.25MatematykaSala 109DC.Tańska
18.25-19.10Język angielskiSala 202DP.Dorsz11.40-12.25OOiNPSSala 210D2W.Marcink.
19.10-19.55---12.35-13.20OOiNPSSala 210D2W.Marcink.
20.00-20.45---13.25-14.10Język polskiSala 210DB.P-Albecka
20.45-21.30---14.20-15.05Język polskiSala 210DB.P-Albecka
----15.10-15.55---


Klasa 1aBSIISp - Zjazd 1 – 02/03.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.00-8.45MatematykaSala 114 DA.Dzięcielska
16.00-16.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok8.50-9.35MatematykaSala 114 DA.Dzięcielska
16.50-17.35Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok9.45-10.30MatematykaSala 114 DA.Dzięcielska
17.40-18.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok10.40-11.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
18.25-19.10Język polskiSala 114 D2A.Wilma11.40-12.25Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
19.10-19.55Język polskiSala 114 D2A.Wilma12.35-13.20Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.00-20.45Język polskiSala 114 D2A.Wilma13.25-14.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok
20.45-21.30---14.20-15.05J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2210_D2/114_D2P.Dorsz/Gajewska
----15.10-15.55J_ang-gr.1 / J.ang-gr.2210_D2/114_D2P.Dorsz/Gajewska

Klasa 1bBSIISg - Zjazd 1 – 02/03.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Info-gr.1/JOZ-gr.2202_D / 210 J.Zełud./Ł.Maj8.00-8.45Język polski114_D2B.P-Abecka
16.00-16.45Info-gr.1/JOZ-gr.2202_D / 210 J.Zełud.i/Ł.Maj8.50-9.35Język polski114_D2B.P-Abecka
16.50-17.35JOZ-gr.2/Info-gr.1202_D / 210 Ł.Maj/J.Zełud9.45-10.30Język polski114_D2B.P-Abecka
17.40-18.25JOZ-gr.2 Info-gr.1202_D / 210 Ł.Maj/J.Zełud.10.40-11.25Matematyka114_D2A.Dzięcielska
18.25-19.10Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok11.40-12.25Matematyka114_D2A.Dzięcielska
19.10-19.55Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok12.35-13.20J_ang-gr.1/J.ang-gr.2210_D2/114_D2P.Dorsz/Gajewska
20.00-20.45Podst_motoryzacjiSala 114 DM.Skok13.25-14.10J_ang-gr.1/J.ang-gr.2210_D2/114_D2P.Dorsz/Gajewska
20.45-21.30---14.20-15.05Podst_motoryzacji114_DM.Skok
----15.10-15.55Podst_motoryzacji114_DM.Skok

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 1 – 02/03.09.2022 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OOiNPSSala 167
W.Marcink.8.00-8.45MatematykaSala 150C.Tańska
16.00-16.45OOiNPSSala 167W.Marcink.8.50-9.35MatematykaSala 150C.Tańska
16.50-17.35OOiNPSSala 167W.Marcink.9.45-10.30MatematykaSala 150C.Tańska
17.40-18.25OOiNPSSala 167W.Marcink.10.40-11.25Język polskiSala 150B.P-Albecka
18.25-19.10NOiNPSSala 167W.Marcink.11.40-12.25Język polskiSala 150B.P-Albecka
19.10-19.55NOiNPSSala 167W.Marcink.12.35-13.20Język polskiSala 150B.P-Albecka
20.00-20.45NOiNPSSala 167W.Marcink.13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
Kultura wychowania fizycznego od zawsze była obecna w szkole. Także w 1945 r., w momencie reaktywowania szkolnictwa w Polsce, pomimo trudnych warunków, dbano o rozwój fizyczny młodego pokolenia. Jak wspominają najstarsi absolwenci Zasadniczej Szkoły, zajęcia wychowania fizycznego odbywały się poza murami szkoły, w miejscu dzisiejszego hotelu Bliza..
W dzisiejszych czasach, chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest codzienna aktywność fizyczna. W naszej szkole wyznajemy zasadę, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, dlatego też podejmujemy się wielu sportowych wyzwań na każdym poziomie zaawansowania.
„Citius-Altius-Fortius” to motto olimpijskie, które przyświeca wszystkim miłośnikom sportu. W naszej szkole kładziemy nacisk przede wszystkim na indywidualny rozwój wszystkich uczniów, nawet tych, którzy przed przekroczeniem murów Samochodówki nie byli zwolennikami aktywnego spędzania czasu wolnego. Szczególnie dumni jesteśmy jednak z tych, którzy reprezentowali nasze barwy zdobywając medale na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej będąc miłośnikami wielu różnorodnych dyscyplin sportowych. Oto ich sylwetki:.

Klauzula informacyjna

PROCEDURA KONTAKTU Z IOD
Prawo do kontaktu z IOD

  • Prawo do kontaktu z IOD polega na tym, że każda osoba, której dane przetwarza Administrator ma prawo do kontaktu z IOD w celu wyjaśnienia wątpliwości związanych z przetwarzaniem.
  • W tym celu Administrator na swojej stronie www publikuje imię, nazwisko i adres e-mail Inspektora Ochrony Danych.
  • Inspektorem Ochrony Danych w Powiatowym Zespole Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera, ul. Sobieskiego 344, z siedzibą w Wejherowie jest Jarosław Karwowski, e-mail: iodo@pzs4-samochodowka.pl 

Szczegółowe klauzule informacyjne dla kandydatów do pracy, pracowników, emerytów, uczniów i rodziców
Szczegółowe klauzule informacyjne dla klientów i osób, z którymi zawarto umowę
Szczegółowa klauzula informacyjna dla wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego
Szczegółowa klauzula informacyjna dla osoby znajdującej się w obszarze monitorowania
Regulamin monitoringu

Pokochasz naszą szkołę, bo jest:przyjaznanajlepszaskuteczna

Back to top
error: Treść jest chroniona !!