„Puchar jest nasz” – niosło się dzisiaj z szatni zespołu piłkarzy ręcznych naszej szkoły.

W dniu dzisiejszym na naszej szkolnej hali zakończył się turniej o mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej chłopców szkół ponadpodstawowych. Nasz zespół obok drużyny PZS nr 1 z Wejherowa należał do faworytów turnieju i nie zawiódł. Po dwóch wygranych w fazie grupowej z drużynami PZS nr 2 z Wejherowa (21-15) i Salezjańskiego Liceum z Rumi (30-5) pewnie pokonał w półfinale PZS nr 3 z Wejherowa (29-17).

Mecz finałowy był świętem wejherowskiej szkolnej piłki ręcznej. PZS nr 4 z Wejherowa kontra PZS nr 1 z Wejherowa – to  pełne trybuny gorąco reagujących kibiców, ogromna wola walki, wysoki poziom techniczny i wygrana naszego zespołu (18-15).

JESTEŚMY MISTRZAMI POWIATU. Brawo zespół brawo kibice.

Skład zespołu: Maksymilian Sałata,  Jakub Wicon,  Maciej Wenta,  Mateusz Płotka, Nikodem Dzienisz, Przemysław Kaczykowski,  Dawid Gojtowski,  Piotr Daszke,  Dominik Gruba, Karol Gryczewski, Adrian Lademann, Dawid Lademann,  Mateusz Miotk,  Jan Trotzki,  Bartłomiej Gradzik,  Oskar Mędrzycki.

Wyniki końcowe:
1 miejsce – PZS nr 4 z Wejherowa
2 miejsce – PZS nr 1 z Wejherowa
3 miejsce – PZS nr 3 z Wejherowa
4 miejsce – PZS nr 2 z Wejherowa
5 miejsce – PZS z Redy
6 miejsce – SLO z Rumi