W dniach 10-12 lutego bieżącego roku odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce, w których udział wzięli także uczniowie naszej szkoły i to z dużym sukcesem!  Zdobyli oni złote medale oraz osiągnęli znakomite wyniki w skali kraju.

Mistrzem Polski w pchnięciu kulą w kategorii U-18 został  Dominik Armstrong z klasy 1bLO. Wynik, który uzyskał, czyli 17m 72cm, jest jego rekordem życiowym oraz najlepszym rezultatem w roczniku  2007 na świecie! Dominik pchnął kulę na rekordową odległość w piątej próbie i tym samym zdeklasował rywali. Na co dzień trenuje on w klubie LKS Ziemi Puckiej pod okiem trenera Rafała Kownatke.

Na dystansie 600 m Mistrzem Polski został Antoni Kubacki z klasy 2bLO, który ukończył bieg w 1min 23s 05s. Antoni jest podopiecznym trenera Krzysztofa Króla, a jego klubem patronackim na co dzień jest SKLA Sopot. Kolejny z uczniów, Mateusz Zakrzewski z klasy 1bLO na dystansie 1000 m zajął 16-tą lokatę, a jego wynik to 2min 43s. Dodatkowo Mateusz, razem ze swoją siostrą Agnieszką Zakrzewską z klasy 1zcLO, także trenującą w SKLA Sopot,  oraz, wspomnianym wyżej Antonim Kubackim, wywalczyli wspólnie 9-tą lokatę w sztafecie MIX 4×400 m.

Gratulujemy sukcesów! Jesteśmy dumni, że sportowcy takiego formatu wybrali naszą szkołę; szkołę, która wspiera talenty i motywuje do rozwoju. Atmosfera, którą tworzymy oraz warunki, jakie proponujemy na co dzień, przyczyniają się do osiągania wymarzonych wyników.