Wakacje w pełni, ale dla naszych czołowych lekkoatletów w weekend 9-11 lipca odbyła się najważniejsza impreza sezonu. Na stadionie w Chorzowie najlepsi lekkoatleci w kraju rywalizowali w 20-tu konkurencjach. Dominik Armstrong z klasy 1bLO na co dzień trenujący w LKS ZIEMI PUCKIEJ zdobył srebrny medal w pchnięciu kulą z nowym rekordem życiowym 18m 03cm. W biegu na 800 m Antoni Kubacki z 2bLO (SKLA SOPOT) po emocjonującej walce uzyskał czwartą lokatę, tracąc zaledwie 40 setnych do brązowego medalu – wynik Antoniego to 1min 58s 73”. Agnieszka Zakrzewska z 1zaLO (SKLA SOPOT) może pochwalić się kolejnym rekordem życiowym siedmioboju oraz trzynastą pozycją w kraju – Agnieszka zdobyła 3549 pkt. Brat Agnieszki Mateusz z klasy 1bLO (SKLA SOPOT) w finale biegu na 1500 m uzyskał 12 lokatę z czasem 4min 09s 46”. W rzucie dyskiem startował Jerzy Podolski z 2bLO (LKS ZIEMI PUCKIEJ) , który wywalczył wysoką siódmą lokatę z wynikiem 48m 06cm. Serdecznie gratulujemy i życzymy nowych rekordów w drugiej części sezonu.