W piątek 20 października 2023 r. przedstawiciele ośmiu szkół spotkali się w hali sportowej PZS Nr 2 w Wejherowie, aby wyłonić mistrza powiatu w badmintonie. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Eryk Kwidziński z kl. 2bLO, Tymoteusz Kwidziński z kl. 1sLO oraz Kamil Pranczk z kl. 4bLO to zespół, który pierwszy raz grał na zawodach szkół średnich. Drużyna nasza trafiła do grupy A razem z PZS 1 w Rumi, PZS 1 w Wejherowie oraz PZS w Redzie. W grupie B znaleźli się: Niepubliczna Szkoła Rzemiosł, PZS 2 w Rumi, PZS 3  i PZS 2 w Wejherowie.

W tym sporcie istotną rolę gra technika, szybkość, siła i choć wydawałoby się, że nasi uczniowie to wszystko mają i są ograni, to udało im się wygrać tylko kilka setów.  Ostatni mecz z „Bukową”  gramy najlepiej w singlach jednak błędy w zagraniu kilku lotek w deblu powodują utratę punktów i seta. Na koniec warto wspomnieć, że często sukces zaczyna się od porażki i jeśli dłużej potrenujemy, to być może w przyszłym roku powalczymy o wyższe lokaty w turnieju. Póki co w tym roku chłopcy zajmują VII miejsce. Dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszej szkoły i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach!

A oto wyniki naszej drużyny
PZS 4 Wejherowo- PZS Reda 1:3
PZS 4 Wejherowo- PZS 1 Rumia 1:3
PZS 4 Wejherowo- PZS 1 Wejherowo 2:3