SONY DSC

Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach w  Finale Wojewódzkim reprezentacja Samochodówki wywalczyła bardzo dobre drugie miejsce przegrywając nieznacznie finał z drużyną II LO w Tczewie (0-1).

Podczas gier eliminacyjnych nasi unihokeiści pokonali drużynę z Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku 3-2, a następnie wygrali w ostatnich sekundach z reprezentacją Zespołu Szkół Agrobiznesu w Człuchowie 2-1, co dało im upragniony finał.

Finał turnieju to bardzo zacięta gra obydwu drużyn, która toczyła się w środku pola z nielicznymi wypadami pod bramkę rywala i niewielką ilością interwencji bramkarzy. Reprezentanci naszej szkoły dali z siebie  wszystko w tym meczu, jak i we wcześniejszych spotkaniach, zarówno ze strony sportowej jak i mentalnej , jednak rywal okazał się lepszy i musieliśmy pogodzić się z drugim miejscem i tytułem wicemistrza Województwa Pomorskiego w Unihokeju.

              

Tytuł,  który zdobyli dla naszej szkoły unihokeiści jest ogromnym sukcesem, a przegrana w finale,  po takiej grze jaką zafundowali nam chłopcy jest chlubą i dumą Samochodówki. Jednak ciśnienia i emocji nad którymi panowali nasi reprezentanci na boisku nie dało się przełożyć na trybuny, które  zniweczyły trud prawdziwych kibiców, a przede wszystkim zawodników  i kolegów, którzy zostawili na parkiecie serce, a nie mogli się w pełni cieszyć ze swojego sukcesu.

Okiem kibica


Chciałbym wyrazić smutek i żal z powodu zachowania niektórych osób na trybunach. Takie zachowanie jest absolutnie niedopuszczalne i nie ma dla niego przyzwolenia i usprawiedliwienia. Myślę, że piszę to nie tylko w swoim imieniu, ale i osób, które do pewnego momentu tworzyły najwspanialszą atmosferę na trybunach w historii naszej szkoły. Im bardzo dziękuję
Piotr Kotłowski

Okiem kibica


Gratulacje za walkę do końca i srebrny medal w Mistrzostwach Województwa. Szkoda, że przez huligańskie zachowanie części kibiców trybuny zastaną zamknięte i nie będzie tak wspaniałej atmosfery na kolejnych rozgrywkach. Mam nadzieję, że prowodyr nie schowa się za tłumem i będzie miał na tyle cywilnej odwagi aby się przyznać i przyjąć konsekwencje swojego niedopuszczalnego zachowania
Maria Maj-Roksz

Skład zespołu: Dominik Armstrong, Mateusz Dziewczyński, Marcel Formella, Oliwier Grzenkowicz, Alan Kamradt, Olaf Kowalczyk, Jakub Lejk, Paweł Miotk, Kamil Pranczk, Adrian Waraksa, Szymon Zieman.

Kolejność końcowa:

  1. II LO w Tczewie
  2. Powiatowy Zespół nr 4 w Wejherowie
  3. Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Kwidzynie
  4. Zespół Szkół Łączności w Gdańsku
  5. Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim
  6. Zespół Szkół Agrobiznesu w Człuchowie.

Mecz pomiędzy Zespołem Samochodówki z Zespołem Szkół Łączności z Gdańska

Mecz pomiędzy Zespołem Samochodówki z Zespołem Szkół Agrobiznesu z Człuchowa