Kolejny sukces! Po rocznej przerwie tytuł Mistrzyń Powiatu powraca do naszych piłkarek ręcznych!

W dniach 22-23 listopada ponownie byliśmy gospodarzami Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt, do której zgłosiło się łącznie 5 drużyn. Mistrzostwa Powiatu rozegrano systemem „każdy z każdym”. W pierwszym meczu, tak jak w roku ubiegłym, przyszło nam zmierzyć się z reprezentacją Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 z Wejherowa, z którymi zeszłoroczna przegrana pozbawiła nas złotego medalu. Determinacja, ogromna chęć zwycięstwa, ale przede wszystkim dobra gra pozwoliły nam pokonać rywala czterobramkową przewagą. W kolejnym meczu pewnie zwyciężyłyśmy z reprezentacją PZS z Redy. Drugi dzień rozgrywek zaczęliśmy z – jak się okazało – niełatwym rywalem z „Bukowej”. Gdy schodziliśmy na przerwę, na tablicy wyników widniał remis. Szczęścia przy wykonywaniu naprawdę dobrych akcji, jakby brakowało… ale tylko do czasu. Ostatecznie wygrałyśmy 10:7. Po tym meczu mogłyśmy już cieszyć się  z wygranej w zawodach. Reprezentacja z Rumi nie mogła zagrozić nam w drodze po złoto – zwyciężyłyśmy z nią pewnie 15:3 w ostatnim meczu. Tytuł Mistrzyń Powiatu w Piłce Ręcznej powrócił do Samochodówki!