To już czwarta, przedostatnia kolejka cyklu biegów przełajowych w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Tym razem zawitaliśmy do Gdyni. W biegu juniorów na dystansie 1000 m zwyciężył Aleksander Okruciński (1bt).

Wśród juniorek najlepiej spisała się Ania Byler (2bLO), przybiegając na trzeciej pozycji, zaraz za Anią na mecie zameldowała się Emilia Mehring (1mLO), a na siódmej, wysokiej pozycji, przybiegła Nikola Kankowska (2bLO). W biegu głównym na dystansie 5 km Marta Gorczyńska (3bLO) ponownie zwyciężyła w kategorii młodzieżowej, a pan Piotr Kotłowski ukończył zmagania w znakomitej formie. Za miesiąc bieg finałowy w Gdańsku, gdzie każdy kto ukończył co najmniej trzy z pięciu biegów otrzyma piękny medal, a najlepsi zostaną nagrodzeni na specjalnie przygotowanej gali.