Nasi zawodnicy z bojowym nastawieniem przystąpili do rywalizacji w grupie, której zwycięzca kwalifikował się do finału powiatu w piłce siatkowej chłopców. Pierwszym rywalem był zespół PZS 3 Wejherowo. Wygrywamy pewnie 2-0 i czekamy na rywali. W kolejnym meczu zespół PZS 1 Rumia również pokonał „budowlanych”  2-0 i kolejny mecz miał zdecydować o awansie do finału. Nasi zawodnicy byli bardzo zmotywowani.

Pierwszy set był bardzo zacięty, jedni uciekali z wynikiem, drudzy nie odpuszczali i zawsze dochodzili przeciwników. Ostatecznie po bardzo zaciętej końcówce przegrywamy 25-23. W kolejnym secie rywale od początku odskoczyli z wynikiem i mimo walki do samego końca, nie udało się już ich dogonić. Mimo porażki cały zespół zasługuje na uznanie, ciężka praca, którą włożyli w przygotowania na pewno zaprocentuje. Zespół jest zmotywowany do dalszej pracy, a uczniów którzy regularnie uczestniczyli w zajęciach z siatkówki z roku na rok przybywa, co jest dobrym prognostykiem na kolejne lata. Dziękujemy za wsparcie kibiców, którzy potwierdzili, że są najlepsi!

Skład zespołu: Jakub Lejk, Oliwier Pienczyn Kamil Pranczk (4bLO), Gruba Maciej, Schulz Szymon (4aT), Wilk Jakub (4cT), Gojtowski Dawid, Antonii Kubacki (3bLO), Kohnke Aleksander (3aT), Siwonia Wiktor (3bT), Lialchuk Volodymyr (3eLO), Jakub Mielewczyk (3pLO), Czoska Jakub, Kwidziński Eryk, Oskar Leyk, Wojciech Osiowy (2bLO), Klaffke Jakub (2cT), Nowak Patryk (1eLO), Gajewski Piotr (1bT).