Dnia 10 marca damska reprezentacja piłki siatkowej PZS nr 4 w Wejherowie zmierzyła się w finałach z trzema zespołami z Rumi.

Po wyjściu z grupy z drugiego miejsca mieliśmy do rozegrania dwa mecze z II LO Rumia oraz SLO Rumia. Oba spotkania nasze siatkarki przegrały do 0:2 w setach, ale były to mimo wszystko wyrównane mecze. W tym roku byliśmy bliżej niż zwykle i niewątpliwie poziom Nasz i pozostałych drużyn z roku na rok jest coraz wyższy. Za rok może być jeszcze ciekawiej i bardziej emocjonująco. Mamy dość „młody” i rokujący zespół, na który wysoko stawiamy! Dziękujemy za wysokie wyniki w setach i grę do końca.

Gratulacje dziewczyny! Skład zespołu: Anastazja Lewińska (kapitan 1pLO), Agata Leyk (libero 3bLO), Julianna Białk (4bLO), Weronika Błaszkiewicz (1bLO), Agata Borek (4bLO), Natalia Formela (3bLO), Magdalena Klein (3bLO), Zuzanna Lieder (3bLO), Nadia Miotk (1pLO), Dominika Rompca (4bLO), Martyna Pawlik (1zcLO).