Powiatowy Zespół Szkół nr 4

Slide
  • AWANS DO FINAŁU CHŁOPCÓW
    W dniu 21.05.2024 r. w Lęborku odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej 6-osobowej. W turnieju wzięły udział  cztery zespoły:  Puck, Lębork (gospodarz zawodów), Kartuzy i Wejherowo. Pierwszy mecz tego dnia przyszło nam zagrać z Kartuzami, który pewnie wygraliśmy 8-0. Następną drużyną była ekipa z Pucka, w tym przypadku również nie pozostawiliśmy im złudzeń i wygraliśmy 3-1. Ostatni mecz z Lęborkiem był … Czytaj więcej.
  • LEKCJA DIETETYKI W KUCHNI PZKS
    Uczniowie klas zdrowia publicznego skorzystali z zaproszenia do wspólnego gotowania, jakie otrzymaliśmy od Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego w Wejherowie. Warsztaty kulinarne poprzedzone były krótkim wykładem, o tym czym jest neofobia żywieniowa, byśmy podczas zajęć  w kuchni nie bali się spróbować tego, co dotąd nieznane i polubić to, co dotąd nielubiane. Wegeburgery, sajgonki z soczewicą, szpinakowe i buraczane naleśniki na słodko i wytrawnie, … Czytaj więcej.
  • HARMONOGRAM WEJŚĆ NA MATURĘ 20-23.05
    Publikujemy harmonogram wejść na maturę 2024. Kod zdającego można znaleźć na podpisywanych w lutym/marcu potwierdzeniach zgodności danych przekazanych do OKE. Są one zgodne z numerami w dzienniku i symbolami klas obowiązującymi w roku szkolnym 2023/2024 (np. B08 – Absolwent klasy biologiczno-sportowej, numer w dzienniku 8). Pamiętajmy o podstawowych zasadach:1. punktualne przybycie na egzamin2. posiadanie dowodu osobistego3. czarny długopis4. przybory wyłącznie zgodne … Czytaj więcej.
  • ZAPROSZENIA NA PARADĘ JAKUBA WEJHERA ROZDANE
    Kolejna 13. Parada Jakuba Wejhera zbliża się wielkimi krokami…. Przedstawiciele naszej szkoły: Malwina Ślusarczyk (Samochodówka) oraz  Konrad Jabłoński (Jakub Wejher) dnia 17 maja b.r.  uroczyście zaprosili na Paradę: Pana Starostę Marcina Kaczmarka, Pana Wicestarostę Witolda Reclafa, Członków Zarządu Powiatu Wejherowskiego, Pana Prezydenta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta, Pana Wiceprezydenta Arkadiusza Kraszkiewicza. … Czytaj więcej.
  • AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO DZIEWCZĄT
    W dniu 16.05.2024 r. w Lęborku odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej Dziewcząt. Wzięły w nich udział cztery zespoły: Wejherowo, Lębork, Puck i Sierakowice. Zagraliśmy system każdy z każdym. W turnieju tym byliśmy klasą dla siebie, bezpiecznie wygrywając wszystkie mecze, strzelając 13 bramek i tylko 2 tracąc!!! To tylko przedsmak tego co czeka nas w finale, który odbędzie się w Tczewie już 27.05.2024 r. … Czytaj więcej.
  • XIV EDYCJA WEJHEROWSKIEGO TESTU COOPERA – REKORD FREKWENCJI
    W słoneczne popołudnie 15 maja odbyła się kolejna edycja Testu Coopera. Dwunastominutowy test wytrzymałości biegowej cieszył się dużym zainteresowaniem. Padł kolejny rekord frekwencji. W biegu wzięło udział 188 uczestników. Większość uczestników to młodzież z okolicznych szkół oraz klubów sportowych. W teście wzięli udział juniorzy z klubu sportowego Błękitni Wejherowo, UKS Samochodówki, KS Wejher oraz UKS Siódemki … Czytaj więcej.
  • WYNIKI REKRUTACJI NA PRAKTYKI
    Wyniki rekrutacji – praktyki zagraniczne w Szwecji w ramach projektu Fundusze Europejskie Dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000143270. Technik pojazdów samochodowych Lista osób zakwalifikowanych: Kohnke Adrian 2 a T Kunikowski Kamil 3 b T Marszała Maksymilian 2 d T Mejer Sebastian 3 b T Pionk Dominik 2 d … Czytaj więcej.

Kształcenie w branżowej szkole II stopnia rozpoczęło się z dniem 1 września 2020 r. W szkole tej kształcenie prowadzone jest dla absolwentów branżowej szkoły I stopnia w zawodach, w których wyodrębniono kwalifikację wspólną dla zawodu nauczanego w branżowej szkole I i II stopnia. Do branżowej szkoły II stopnia przyjmuje się kandydatów, którzy ukończyli branżową szkołę I stopnia w okresie 5 lat szkolnych poprzedzających rok szkolny, na który ubiegają się o przyjęcie do publicznej branżowej szkoły II stopnia. Ukończenie branżowej szkoły II stopnia umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego w zawodzie nauczanym na poziomie technika, po zdaniu egzaminu zawodowego w danym zawodzie, oraz uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego, a następnie kontynuację nauki na studiach.


KALENDARZ ZJAZDÓW – BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA –
SEMESTR WIOSENNY (2023/2024)

126.01.2024 – 27.01.2024 805.04.2024 – 06.04.2024
216.02.2024 – 17.02.2024 912.04.2024 – 13.04.2024 sesja egzaminacyjna - tylko klasy maturalne
323.02.2024 – 24.02.20241010.05.2024 – 11.05.2024
401.03.2024 – 02.03.2024 1117.05.2024 – 18.05.2024
508.03.2024 – 09.03.2024 1224.05.2024 – 25.05.2024
615.03.2024 – 16.03.20241307.06.2024 – 08.06.2024- sesja egzaminacyjna
722.03.2024 – 23.03.2024

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 12 - 24/25.05.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs. 114DM.S.8.00-8.45JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.00-16.45PMs. 114DM.S.8.50-9.35JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.50-17.35PMs. 114DM.S.9.45-10.30JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
17.40-18.25PMs. 114DM.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PMs. 114DM.S.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55---12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55JPs.109DW.B.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 12 - 24/25.05.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PM ()tylko mechanicy)s.109DK.B.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25PM ()tylko mechanicy)s.109DK.B.10.40-11.25JPs.109DW.B.
18.25-19.10PM ()tylko mechanicy)s.109DK.B.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55PM ()tylko mechanicy)s.109DK.B.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.205DS.P.
----15.10-15.55MATs.205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 11 - 17/18.05.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSs.205DW.M.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45PBTPSs.205DW.M.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35PBTPSs.205DW.M.9.45-10.30PMs.114DM.S.
17.40-18.25PBTPSs.205DW.M.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10PBTPSs.205DW.M.11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55PBTPSs.205DW.M.12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55JPs.109DW.B.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 11 - 17/18.05.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PINP (tylko ślusarze)s.114 DM.S.8.00-8.45JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.00-16.45PINP (tylko ślusarze)s.114 DM.S.8.50-9.35JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10OINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
20.45-21.30---14.20-15.05OINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
----15.10-15.55OINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
----16.00-16.45OINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 10 - 10/11.05.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45PMs.205DM.S.
16.00-16.45JPs.205DW.B.8.50-9.35PMs.205DM.S.
16.50-17.35JPs.205DW.B.9.45-10.30PMs.205DM.S.
17.40-18.25JPs.205DW.B.10.40-11.25JPs.205DW.B.
18.25-19.10JPs.205DW.B.11.40-12.25JPs.205DW.B.
19.10-19.55JPs.205DW.B.12.35-13.20JPs.205DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 10 - 10/11.05.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.210D2/s.210DW.M./M.S.
8.00-8.45JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.210D2/s.210DW.M./M.S.
8.50-9.35JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.50-17.35PBTPS/OiNPPs.210D2/s.210DW.M./M.S.
9.45-10.30JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
17.40-18.25PM/OiNPPs.210D2/s.210DK.B./M.S.
10.40-11.25JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
18.25-19.10PM/OiNPPs.210D2/s.210DK.B./M.S.
11.40-12.25JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
19.10-19.55PM/OiNPPs.210D2/s.210DK.B./M.S.
12.35-13.20JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
20.00-20.45PM/OiNPPs.210D2/s.210DK.B./M.S.
13.25-14.10JP
s.205DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JP
s.205DW.B.
----15.10-15.55JP
s.205DW.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 9 - 12/13.04.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.00-16.45---8.50-9.35JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPSs. 205DW.M.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 9 - 12/13.04.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.00-8.45PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.50-9.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
16.50-17.35JP
s..210D

W.B.
9.45-10.30PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
17.40-18.25JP
s..210D

W.B.
10.40-11.25JP
s.109D
W.B.
18.25-19.10JP
s..210D

W.B.
11.40-12.25JP
s.109D
W.B.
19.10-19.55JP
s..210D

W.B.
12.35-13.20JP
s.109D
W.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JP
s.109D
W.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JP
s.109D
W.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 9 - 12/13.04.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45JP -EGZAMIN s. 109DW.B.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35JP -EGZAMIN s. 109DW.B.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30JP -EGZAMIN s. 109DW.B.
17.40-18.25JA -EGZAMIN s. 109DE.T.
10.40-11.25MAT -EGZAMIN s.210DM.B.
18.25-19.10JA -EGZAMIN s. 109DE.T.
11.40-12.25MAT -EGZAMIN s.210DM.B.
19.10-19.55JA -EGZAMIN s. 109DE.T.
12.35-13.20MAT -EGZAMIN s.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 9 - 12/13.04.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 205DB.P-A8.00-8.45MAT -EGZAMIN s.205DM.B.
16.00-16.45JPs. 205DB.P-A8.50-9.35MAT -EGZAMIN s.205DM.B.
16.50-17.35JP -EGZAMIN s. 114DB.P-A9.45-10.30MAT -EGZAMIN s.205DM.B.
17.40-18.25JP -EGZAMIN s. 114DB.P-A10.40-11.25JA -EGZAMIN s..114D
E.T.
18.25-19.10JP -EGZAMIN s. 114DB.P-A11.40-12.25JA -EGZAMIN s..114D
E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JA -EGZAMIN s..114D
E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 8 - 05/06.04.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JPs. 205DW.B.9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JPs. 205DW.B.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JPs. 205DW.B.11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55JPs. 205DW.B.12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 8 - 05/06.04.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.00-8.45JPs. 109DW.B.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.50-9.35JPs. 109DW.B.
16.50-17.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
9.45-10.30JPs. 109DW.B.
17.40-18.25PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
----15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 8 - 05/06.04.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45JA
s.210DE.T.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35JA
s.210DE.T.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30JA
s.210DE.T.
17.40-18.25JAs. 109DE.T.
10.40-11.25MATs.210DM.B.
18.25-19.10JAs. 109DE.T.
11.40-12.25MATs.210DM.B.
19.10-19.55JAs. 109DE.T.
12.35-13.20MATs.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 8 - 05/06.04.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45MATs.109DM.B.
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35MATs.109DM.B.
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30MATs.109DM.B.
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25JAs.210D
E.T.
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25JAs.210D
E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JAs.210D
E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 7 - 22/23.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45PBTPSs. 205DW.M.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30PMs.114DM.S.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPSs. 205DW.M.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PMs.114DM.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 7 - 22/23.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45PINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35PM/OiNPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.
9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25PM/OiNPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.
10.40-11.25JPs. 109DW.B.
18.25-19.10PM/OiNPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.
11.40-12.25JPs. 109DW.B.
19.10-19.55PM/OiNPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.
12.35-13.20JPs. 109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 7 - 22/23.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45JA
s.210DE.T.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35JA
s.210DE.T.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30JA
s.210DE.T.
17.40-18.25JPs. 109DW.B.10.40-11.25MATs.210DM.B.
18.25-19.10JPs. 109DW.B.11.40-12.25MATs.210DM.B.
19.10-19.55JPs. 109DW.B.12.35-13.20MATs.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 7 - 22/23.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45MATs.109DM.B.
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35MATs.109DM.B.
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30MATs.109DM.B.
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25JAs.210D
E.T.
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25JAs.210D
E.T.
19.10-19.55JPs. 210DB.P-A12.35-13.20JAs.210D
E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 6 - 15/16.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JPs. 205DW.B.9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JPs. 205DJP10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JPs. 205DJP11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55JPs. 205DJP12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 6 - 15/16.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPP s.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.00-8.45JPs. 109DW.B.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.50-9.35JPs. 109DW.B.
16.50-17.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
9.45-10.30JPs. 109DW.B.
17.40-18.25PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
----15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 6 - 15/16.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45MATs.210DM.B.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35MATs.210DM.B.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30MATs.210DM.B.
17.40-18.25JAs.210D
E.T.10.40-11.25JPs. 109DW.B.
18.25-19.10JAs.210D
E.T.11.40-12.25JPs. 109DW.B.
19.10-19.55JAs.210D
E.T.12.35-13.20JPs. 109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 6 - 15/16.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25MATs.109DM.B.10.40-11.25JAs.210D
E.T.
18.25-19.10MATs.109DM.B.11.40-12.25JAs.210D
E.T.
19.10-19.55MATs.109DM.B.12.35-13.20JAs.210D
E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 5 - 08/09.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45PBTPSs. 205DW.M.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30PMs.114DM.S.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPSs. 205DW.M.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 109DW.B.
----15.10-15.55JPs. 109DW.B.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 5 - 08/09.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OiNPP - tylko ślusarzes.114DM.S.
8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.00-16.45OiNPP - tylko ślusarzes.114DM.S.
8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25JPs. 109DW.B.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20JPs. 109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 5 - 08/09.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs.109 DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25JAs.114DE.T.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20JAs.114DE.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JAs.114DE.T.
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 5 - 08/09.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25---
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25---
19.10-19.55---12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JP
s.205DW.B.
9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JP
s.205DW.B.
10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JP
s.205DW.B.
11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55JP
s.205DW.B.
12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTPSs. 205DW.M.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPSs. 205DW.M.
----15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.00-8.45PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.50-9.35PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
16.50-17.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
9.45-10.30PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JPs. 205DW.B.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25JPs. 205DW.B.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20JPs. 205DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109 DM.B.8.00-8.45JAs.109DE.T.
16.00-16.45MATs.109 DM.B.8.50-9.35JAs.109DE.T.
16.50-17.35MATs.109 DM.B.9.45-10.30JAs.109DE.T.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25MATs.109 DM.B.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20MATs.109 DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45MATs.109 DM.B.
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25JAs.109DE.T.
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25JAs.109DE.T.
19.10-19.55JPs. 210DB.P-A12.35-13.20JAs.109DE.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45J.P.s. 109DW.B.
16.00-16.45---8.50-9.35J.P.s. 109DW.B.
16.50-17.35PBTPSs.205DW.M.
9.45-10.30J.P.s. 109DW.B.
17.40-18.25PBTPSs.205DW.M.
10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
18.25-19.10PBTPSs.205DW.M.
11.40-12.25JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
19.10-19.55PBTPSs.205DW.M.
12.35-13.20JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/PiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.00-16.45PBTPS/PiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JPs. 114DW.B.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----15.10-15.55PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs.109 DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JPs.109 DW.B.9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JPs.109 DW.B.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10J.P.s.109 DW.B.11.40-12.25JPs.109 DW.B.
19.10-19.55J.P.s.109 DW.B.12.35-13.20JPs.109 DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JAs.109DE.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JAs.109DE.T.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs. 210DM.B.
8.00-8.45---
16.00-16.45MATs. 210DM.B.
8.50-9.35---
16.50-17.35MATs. 210DM.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25JAs. 210D2E.T.10.40-11.25---
18.25-19.10JAs. 210D2E.T.11.40-12.25---
19.10-19.55JAs. 210D2E.T.12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 2 - 16/17.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JPs.210DW.B.
9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JPs.210DW.B.
10.40-11.25PBTSs. 114DW.M.
18.25-19.10JPs.210DW.B.
11.40-12.25PBTSs. 114DW.M.
19.10-19.55JPs.210DW.B.
12.35-13.20PBTSs. 114DW.M.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 2 - 16/17.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PiNPPs.114DM.S.
8.00-8.45PM/OiNPPs.114/s.114DK.B./M.S.
16.00-16.45PiNPPs.114DM.S.
8.50-9.35PM/OiNPPs.114/s.114DK.B./M.S.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30PM/OiNPPs.114/s.114DK.B./M.S.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----15.10-15.55PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109 DM.B.8.00-8.45JAs.109DE.T.
16.00-16.45MATs.109 DM.B.8.50-9.35JAs.109DE.T.
16.50-17.35MATs.109 DM.B.9.45-10.30JAs.109DE.T.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25JPs.109DW.B.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 2 - 16/17.02.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 210DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 210DM.B.
16.50-17.35---9.45-10.30MATs. 210DM.B.
17.40-18.25---10.40-11.25JAs. 210D2E.T.
18.25-19.10---11.40-12.25JAs. 210D2E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JAs. 210D2E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45PBTPSs. 205DW.M.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30JPs.114DW.B.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25JPs.114DW.B.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25JA_gr.1/Ja_gr.2 s.114/s.114DM.M./E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JA_gr.1/Ja_gr.2s.114/s.114DM.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.114/s.114DM.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PiNPPs.114DM.S.
8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2 s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
16.00-16.45PiNPPs.114DM.S.
8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MAT s. 205DS.P.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MAT s.109 DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JP
s.109DW.B.9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JP
s.109DW.B.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10JP
s.109DW.B.11.40-12.25JPs. 210DW.B.
19.10-19.55JP
s.109DW.B.12.35-13.20JPs. 210DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 210DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 210DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs. 210DM.B.
8.00-8.45---
16.00-16.45MATs. 210DM.B.
8.50-9.35---
16.50-17.35MATs. 210DM.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25MATs. 210DM.B.
10.40-11.25---
18.25-19.10JAs. 210DE.T.11.40-12.25---
19.10-19.55JA s. 210DE.T.12.35-13.20---
20.00-20.45--13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

KONIEC PIERWSZEGO SEMESTRU

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM - EGZAMINs. 114DM.S.8.00-8.45JP -EGZAMIN
s. 109DW.B.
16.00-16.45PM - EGZAMINs. 114DM.S.8.50-9.35JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
16.50-17.35UPSs. 205DW.M.9.45-10.30JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
17.40-18.25UPS - EGZAMINs. 205DW.M.10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
18.25-19.10UPS - EGZAMINs. 205DW.M.11.40-12.25JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
----15.10-15.55MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
16.00-16.45INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
16.50-17.35INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
17.40-18.25PM/PKMIU - EGZAMINs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
18.25-19.10PM/PKMIU - EGZAMINs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
19.10-19.55UPS/OiNPP - EGZAMINs.114D2/s.114DW.M../M.S.12.35-13.20MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
20.00-20.45UPS/OiNPP -EGZAMINs.114D2/s.114DW.M../M.S.13.25-14.10JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05 JP - EGZAMINs. 109DW.B.
----15.10-15.55JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZ - EGZAMINs.109DW.C.
8.00-8.45MAT - EGZAMINs. 210DM.B.
16.00-16.45JOZ - EGZAMINs.109DW.C.
8.50-9.35MAT - EGZAMINs. 210DM.B.
16.50-17.35JP
s.109DW.B.9.45-10.30MAT - EGZAMINs. 210DM.B.
17.40-18.25JP
s.109DW.B.10.40-11.25JP - EGZAMIN
s. 210DW.B.
18.25-19.10JP
s.109DW.B.11.40-12.25JP - EGZAMIN
s. 210DW.B.
19.10-19.55JP
s.109DW.B.12.35-13.20JP -EGZAMIN
s. 210DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JA - EGZAMIN
s. 210DE.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA -EGZAMIN
s. 210DE.T.
----15.10-15.55JA - EGZAMIN
s. 210DE.T.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JP - EGZAMINs.210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JP - EGZAMINs.210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JP - EGZAMINs.210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25JA - EGZAMINs. 210DE.T.10.40-11.25MAT - EGZAMINs.210D2M.B.
18.25-19.10JA - EGZAMINs. 210DE.T.11.40-12.25MAT - EGZAMINs.210D2M.B.
19.10-19.55JA - EGZAMINs. 210DE.T.12.35-13.20MAT - EGZAMINs.210D2M.B.
20.00-20.45--13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45---
16.00-16.45INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.8.50-9.35---
16.50-17.35INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.9.45-10.30---
17.40-18.25---10.40-11.25---
18.25-19.10---11.40-12.25---
19.10-19.55---12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/OiNPPs.205/s.114DW.M./M.S.8.00-8.45---
16.00-16.45UPS/OiNPPs.205/s.114DW.M./M.S.8.50-9.35---
16.50-17.35UPS/OiNPPs.205/s.114DW.M./M.S.9.45-10.30---
17.40-18.25UPS/PKMIUs.205/s.114DW.M./M.S.10.40-11.25---
18.25-19.10UPS/PKMIUs.205/s.114DW.M./M.S.11.40-12.25---
19.10-19.55PM/PKMIUs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20---
20.00-20.45PM/PKMIUs.114D2/s.114DK.B./M.S.13.25-14.10---
20.45-21.30UPS (tylko mechanicy i elektromechanicy)s. 205DW.M.14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45---
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35---
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30---
17.40-18.25NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
10.40-11.25---
18.25-19.10NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
11.40-12.25---
19.10-19.55OOINPS - EGZAMINs. 210DA.R.
12.35-13.20---
20.00-20.45OOINPS -EGZAMINs. 210DA.R.
13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JPs.210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JPs.210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
10.40-11.25---
18.25-19.10NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
11.40-12.25---
19.10-19.55OOINPS - EGZAMINs. 210DA.R.
12.35-13.20---
20.00-20.45OOINPS -EGZAMINs. 210DA.R.
13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.205DW.B.8.00-8.45MAT
s. 205DS.P.
16.00-16.45JPs.205DW.B.8.50-9.35MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35JPs.205DW.B.9.45-10.30MAT
s. 205DS.P.
17.40-18.25JPs.205DW.B.10.40-11.25JPs.109DW.B.
18.25-19.10UPSs.114D
W.M.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55UPSs.114D
W.M.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45UPSs.114D
W.M.13.25-14.10MAT
s. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MAT
s. 205DS.P.
----15.10-15.55MAT
s. 205DS.P.
----16.00-16.45MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.8.00-8.45JPs.109DW.B.
16.00-16.45PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.8.50-9.35JPs.109DW.B.
16.50-17.35PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JPs.109DW.B.
17.40-18.25PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10MATs.205DS.P.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55MATs.205DS.P.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45MATs.205DS.P.13.25-14.10PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
----15.10-15.55PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
----16.00-16.45PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45JAs.210DE.T.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35JAs.210DE.T.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30JAs.210DE.T.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25MATs.210DM.B.
18.25-19.10JPs.109DW.B.
11.40-12.25MATs.210DM.B.
19.10-19.55JPs.109DW.B.
12.35-13.20MATs.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.210DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.210DM.B.8.00-8.45---
16.00-16.45MATs.210DM.B.8.50-9.35MATs.114DM.B.
16.50-17.35MATs.210DM.B.9.45-10.30MATs.114DM.B.
17.40-18.25MATs.210DM.B.10.40-11.25JAs.210D2E.T.
18.25-19.10JAs.210DE.T.11.40-12.25JAs.210D2E.T.
19.10-19.55JAs.210DE.T.12.35-13.20JAs.210D2E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JAs.210D2E.T.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55--
-8.00-8.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45---8.50-9.35JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05MAT
s. 205DS.P.
----15.10-15.55MAT
s. 205DS.P.
----16.00-16.45MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/OiNPPs.205D/s.114DW.M./M.S.8.00-8.45OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
16.00-16.45UPS/OiNPPs.205D/s.114DW.M./M.S.8.50-9.35OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
16.50-17.35UPS/OiNPPs.205D/s.114DW.M./M.S.9.45-10.30OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
17.40-18.25UPS/PKMiUs.205D/s.114DW.M./M.S.10.40-11.25OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
18.25-19.10PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.11.40-12.25JA_gr1/JA_gr2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.12.35-13.20JA_gr1/JA_gr2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.13.25-14.10JA_gr1/JA_gr2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.
----15.10-15.55PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.
----16.00-16.45PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.210D
M.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MAT
s.210D
M.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MAT
s.210D
M.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JA
s.210D
E.T.
10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JA
s.210D
E.T.
11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JA
s.210D
E.T.
12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JA
s.210D
E.T.
13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JP
s.210D2B.A-P.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JP
s.210D2B.A-P.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JP
s.210D2B.A-P.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JP
s.210D2B.A-P.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10---11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs.114DM.S.
8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PMs.114DM.S.
8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PMs.114DM.S.
9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25MATs.205DS.P.
10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10MATs.205DS.P.
11.40-12.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55MATs.205DS.P.
12.35-13.20JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs. 205DM.S.
----15.10-15.55PMs. 205DM.S.
----16.00-16.45PMs. 205DM.S.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.8.00-8.45JP
s.210 D2W.B.
16.00-16.45UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.8.50-9.35JP
s.210 D2W.B.
16.50-17.35UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.9.45-10.30JP
s.210 D2W.B.
17.40-18.25UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.10.40-11.25JP
s.210 D2W.B.
18.25-19.10UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.11.40-12.25MAT
s. 205DS.P.
19.10-19.55UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.12.35-13.20MAT
s. 205DS.P.
20.00-20.45UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.13.25-14.10MAT
s. 205DS.P.
20.45-21.30UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.14.20-15.05JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
----16.00-16.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.
8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.
8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.
9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JPs.109DW.B.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.210DM.B.
----15.10-15.55MATs.210DM.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.210DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MAT
s.210DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MAT
s.210DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JA
s.210DE.T.

10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JA
s.210DE.T.

11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JA
s.210DE.T.

12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 8 – 17/18.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSs.205DW.M.8.00-8.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45UPSs.205DW.M.8.50-9.35JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35UPSs.205DW.M.9.45-10.30JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25PMs.114DM.S.10.40-11.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10PMs.114DM.S.11.40-12.25JPs. 205DW.B.
19.10-19.55PMs.114DM.S.12.35-13.20JPs. 205DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 205DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 205DW.B.
----15.10-15.55UPSs. 205DW.M.
----16.00-16.45UPSs. 205DW.M.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 8 – 17/18.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Inf_gr1/Inf_gr2s.102/s.210J.W./J.Ż.
8.00-8.45MAT
s. 205DS.P.
16.00-16.45Inf_gr1/Inf_gr2s.102/s.210J.W./J.Ż.
8.50-9.35MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35JP
s.210 D2W.B.9.45-10.30MAT
s. 205DS.P.
17.40-18.25JP
s.210 D2W.B.10.40-11.25MAT
s. 205DS.P.
18.25-19.10JP
s.210 D2W.B.11.40-12.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55JP
s.210 D2W.B.12.35-13.20JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMiUs. 114D/s.114D2K.B./M.S.
----15.10-15.55PM/PKMiUs. 114D/s.114D2K.B./M.S.
----16.00-16.45PM/PKMiUs. 114D/s.114D2K.B./M.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 8 – 17/18.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.109DE.T.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 8 – 17/11811.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A.
8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.210DB.P-A.
8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.210DB.P-A.
9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DB.P-A.
10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DB.P-A.
11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 7 – 10//11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF/gr.1/INF/gr.2s.102/s.210
J.W./J.Ż.8.00-8.45---
16.00-16.45INF/gr.1/INF/gr.2s.102/s.210
J.W./J.Ż.8.50-9.35---
16.50-17.35JP
s.210D2
W.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25JP
s.210D2
W.B.
10.40-11.25---
18.25-19.10JP
s.210D2
W.B.
11.40-12.25---
19.10-19.55JP
s.210D2
W.B.
12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 7 – 10/11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/PKMiUs. 114D/s.114D2
W.M/M.S.
8.00-8.45---
16.00-16.45UPS/PKMiUs. 114D/s.114D2
W.M/M.S.
8.50-9.35---
16.50-17.35UPS/PKMiUs. 114D/s.114D2
W.M/M.S.
9.45-10.30---
17.40-18.25PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
10.40-11.25---
18.25-19.10PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
11.40-12.25---
19.10-19.55PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
12.35-13.20---
20.00-20.45PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 7 – 10/11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45---
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35---
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30---
17.40-18.25OOiNPSs.210DA.R.10.40-11.25---
18.25-19.10OOiNPSs.210DA.R.11.40-12.25---
19.10-19.55NOiNPSs.210DA.R.12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 7 – 10/11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.210DM.B.
8.00-8.45---
16.00-16.45MAT
s.210DM.B.
8.50-9.35---
16.50-17.35MAT
s.210DM.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25OOiNPSs.210DA.R.10.40-11.25---
18.25-19.10OOiNPSs.210DA.R.11.40-12.25---
19.10-19.55NOiNPSs.210DA.R.12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 6 – 27/28.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSs.205DW.M.8.00-8.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
16.00-16.45UPSs.205DW.M.8.50-9.35JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
16.50-17.35UPSs.205DW.M.9.45-10.30JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
17.40-18.25PMs.114DM.S.10.40-11.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
18.25-19.10PMs.114DM.S.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55PMs.114DM.S.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45PMs.114DM.S.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 6 – 27/28.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OiNPP (tylko ślusarze)s. 114DM.S.8.00-8.45JPs.109 DW.B.
16.00-16.45OiNPP (tylko ślusarze)s. 114DM.S.8.50-9.35JPs.109 DW.B.
16.50-17.35JP
s. 109DW.B.9.45-10.30JPs.109 DW.B.
17.40-18.25JP
s. 109DW.B.10.40-11.25JPs.109 DW.B.
18.25-19.10JP
s. 109DW.B.11.40-12.25JAgr_1/JA_gr.2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
19.10-19.55JP
s. 109DW.B.12.35-13.20JAgr_1/JA_gr.2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JAgr_1/JA_gr.2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 6 – 27/28.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.. 205DE.T.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.. 205DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.. 205DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.. 205DE.T.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109D
W.B.
----15.10-15.55JPs.109D
W.B.
----16.00-16.45JPs.109D
W.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 6 – 26/27.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.210DB.P-A.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.210DB.P-A.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DB.P-A.10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DB.P-A.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.210DB.P-A.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs.114DM.S.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PMs.114DM.S.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PMs.114DM.S.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25UPSs.205DW.M.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10UPSs.205DW.M.11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55UPSs.205DW.M.12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10PMs.114DM.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45PMs.114DM.S.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr1/INF_gr2s.210/s.102J.Ż./J.W.8.00-8.45JPs.109 DW.B.
16.00-16.45INF_gr1/INF_gr2s.210/s.102J.Ż./J.W.8.50-9.35JPs.109 DW.B.
16.50-17.35INF_gr1/INF_gr2s.210/s.102J.Ż./J.W.9.45-10.30JPs.109 DW.B.
17.40-18.25PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05J.A.gr_1/J.A._gr.2s.210D/s210D2E.T/M.M.
----15.10-15.55J.A.gr_1/J.A._gr.2s.210D/s210D2E.T/M.M.
----16.00-16.45J.A.gr_1/J.A._gr.2s.210D/s210D2E.T/M.M.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.109D
M.B.
----15.10-15.55MATs.109D
M.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.205DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.205DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.205DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JA
s.210DE.T.10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JA
s.210DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JA
s.210DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_g1/INF_g2S.102/s.210J.Ż./J.W.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45INF_g1/INF_g2S.102/s.210J.Ż./J.W.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35JPs.109D
W.B.9.45-10.30PMs.114DM.S.
17.40-18.25JPs.109D
W.B.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JPs.109D
W.B.11.40-12.25JPs.205D
W.B.
19.10-19.55JPs.109D
W.B.12.35-13.20JPs.205D
W.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.205D
W.B.
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Bukowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/PKMiUs.114D/s.205DW.M./M.S.8.00-8.45JPS.205DW.B.
16.00-16.45UPS/PKMiUs.114D/s.205DW.M./M.S.8.50-9.35JPS.205DW.B.
16.50-17.35UPS/PKMiUs.114D/s.205DW.M./M.S.9.45-10.30JPS.205DW.B.
17.40-18.25PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.10.40-11.25JPS.205DW.B.
18.25-19.10PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.11.40-12.25PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
19.10-19.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.12.35-13.20PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
20.00-20.45---13.25-14.10PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PKMiUs.114DM.S.
----15.10-15.55PKMiUs.114DM.S.
----16.00-16.45PKMiUs.114DM.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.210D2M.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.210D2M.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.210D2M.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.205DE.T.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.205DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.205DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.205DE.T.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.210DB.P-A8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.210DB.P-A9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DB.P-A10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DB.P-A11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSs.205D
W.M.8.00-8.45JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45UPSs.205D
W.M.8.50-9.35JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35UPSs.205D
W.M.9.45-10.30JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25UPSs.205D
W.M.10.40-11.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10UPSs.205D
W.M.11.40-12.25JPs.205D
W.B.
19.10-19.55UPSs.205D
W.M.12.35-13.20JPs.205D
W.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.205D
W.B.
20.45-21.30---14.20-15.05UPSs.205D
W.M.
----15.10-15.55UPSs.205D
W.M.
----16.00-16.45UPSs.205D
W.M.
16.50-17.35UPSs.205D
W.M.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Bukowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25PiNPPs.114DM.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PiNPPs.114DM.S.11.40-12.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55PiNPPs.114DM.S.12.35-13.20JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
----15.10-15.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
----16.00-16.45PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.210DW.C.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.210DW.C.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.210DW.C.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DW.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DW.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.210DW.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.109DE.T.
10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.109DE.T.
11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.109DE.T.
12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs.114DM.S.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PMs.114DM.S.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PMs.114DM.S.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25PMs.114DM.S.10.40-11.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10PMs.114DM.S.11.40-12.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55PMs.114DM.S.12.35-13.20JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.205DS.P.
----15.10-15.55MATs.205DS.P.
----16.00-16.455MATs.205DS.P.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr.1/INF_gr2s.102/s.210J.Ż./J.W.8.00-8.45JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45INF_gr.1/INF_gr2s.102/s.210J.Ż./J.W.8.50-9.35JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55JPs.109DW.B.
----16.00-16.45JPs.109DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.109DB.B.
8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MAT
s.109DB.B.
8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MAT
s.109DB.B.
9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.205DE.T10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.205DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.205DE.T12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.205DE.T13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.114DB.B.
----15.10-15.55MATs.114DB.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (A.Bukowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.109DB.P-A8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.109DB.P-A8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.109DB.P-A9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.109DB.P-A10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.109DB.P-A11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr.1/INF_gr.2s.210/102J.Ż./J.W.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45INF_gr.1/INF_gr.2s.210/102J.Ż./J.W.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35INF_gr.1/INF_gr.2s.210/102J.Ż./J.W.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25UPSs.205DW.M.10.40-11.25JPs.114DW.B.
18.25-19.10UPSs.205DW.M.11.40-12.25JPs.114DW.B.
19.10-19.55UPSs.205DW.M.12.35-13.20JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45PMs.114DM.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Bukowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/PKMiUs. 205D/s.114DW.M./M.S.8.00-8.45JPs.114DW.B.
16.00-16.45UPS/PKMiUs. 205D/s.114DW.M./M.S.8.50-9.35JPs.114DW.B.
16.50-17.35UPS/PKMiUs. 205D/s.114DW.M./M.S.9.45-10.30JPs.114DW.B.
17.40-18.25PiNPPs.114DM.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PiNPPs.114DM.S.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55PiNPPs.114DM.S.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45UPS/PKMiUs. 205/s.114DW.M./M.S.13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
----16.00-16.45JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.B.(M.Bukowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.214DM.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.214DM.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.214DM.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.205DB.B.
----15.10-15.55MATs.205DB.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (A.Bukowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.214DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.214DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.214DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Wojewódzki Konkurs z Biologii dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych
województwa pomorskiego w roku szkolnym 2023/2024.

Archiwum wydarzeń – 2022/2023

DARY DLA SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT

Radosne Święta postanowili podarować bezdomnym zwierzętom ze schroniska w Dąbrówce koło Wejherowa uczniowie naszej szkoły. Zbiórka darów przeszła najśmielsze oczekiwania. Po raz kolejny okazało się, że Samochodówka ma...

WYCIECZKA DO MUZEUM EMIGRACJI W GDYNI

Grupa uczniów z klasy 1aT, 1bT, 1cT oraz 1dT wybrała się do Gdyni, aby bliżej poznać losy emigrantów oraz historię słynnego Dworca Morskiego. Nasz przewodnik,...

LEKCJA HISTORII PO ANGIELSKU

Dwie grupy językowe zwiedziły Stare Miasto Gdańsk z przewodnikiem i miłośnikiem zagadek historycznych. Niejednokrotnie odwiedzaliśmy Gdańsk, ale tym razem po raz pierwszy wysłuchaliśmy ciekawych opowieści...

52-ROCZNICA WYDARZEŃ GRUDNIA 1970

Po raz kolejny 17 grudnia 2022 r. o godzinie 9:00 r. uczniowie klas 3bT, 2bT, 1bLO, 1mgLO przybyli na cmentarz w Wejherowie przy ulicy Roszczynialskiego,...

LEKCJA AKROBATYKI W JUMP CITY

W piątkowe popołudnie klasy 1bLO i 1pLO pojechały na lekcję akrobatyki do Jump City w Rumi. Park Trampolin JUMPCITY w Rumi to ponad 2000 m...

III SZKOLNY MARATON FITNESS          

To już trzeci raz w historii szkoły miłośnicy ćwiczeń przy muzyce ( nie tylko uczniowie) zgromadzili się w naszej hali, by przez 120 minut poruszać...

SZLACHETNA PACZKA

Weekend Cudów Szlachetnej Paczki to wyjątkowy czas w roku. W dniach 10-11 grudnia wolontariusze pukają do drzwi najbardziej potrzebujących i przekazują pomoc przygotowaną przez darczyńców....

ERASMUS PLUS

Nie od dziś wiadomo, że Samochodówka stawia na wszechstronny rozwój młodzieży. Nasi uczniowie biorą udział nie tylko w standardowych zajęciach lekcyjnych, lecz także w praktykach...

MISTRZOSTWA WIEDZY KOMPUTEROWEJ

9 grudnia 2022 r. dwóch uczniów naszej szkoły: Jakub Cierocki i Szymon Leśny z klasy 3miLO wzięło udział w XIX Mistrzostwach Wiedzy Komputerowej Szkół Ponadpodstawowych...

POWIATOWY KONKURS WIEDZY O OPOZYCJI…

Dnia 9 grudnia 2022 roku odbył się na terenie naszej szkoły XI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Opozycji Antykomunistycznej w Polsce w latach 1944-1989. Wzięły w...

SPOTKANIE ZE ŚWIADKAMI HISTORII

Dzisiaj mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole pana Wiesława Haciska i panią Marię Wysocką, świadków zdarzeń z okresu II wojny światowej. Pan Wiesław urodził się...

KLUB KIBICA SAMOCHODÓWKI NA MECZU W G...

Uczniowie Samochodówki kolejny raz udowodnili, że w kibicowaniu, żadna szkoła w Polsce nie może się z nami równać. 8 grudnia to historyczna data w naszym...

Pokochasz naszą szkołę, bo jest:przyjaznanajlepszaskuteczna

Back to top
error: Treść jest chroniona !!