Powiatowy Zespół Szkół nr 4

Slide Zdjęcie tytułowe PZS4 z tarczami z
  • CORAZ SILNIEJSI
    Sześcioro śmiałków z PZS nr 4 w Wejherowie wzięło udział w IV Powiatowej Licealiadzie w CrossFit. Dla niewtajemniczonych jest to bardzo intensywny program siłowo-kondycyjny, stworzony dla amerykańskiej policji, a później marines oraz strażaków. To gratka dla osób wytrenowanych, o bardzo dobrej technice pracy na ciężarach oraz o silnej woli i motywacji. Po pierwszej konkurencji połączonej z głębokich przysiadów z piłką lekarską, wejściem na skrzynię oraz uniesieniem ketla … Czytaj więcej.
  • XIII TURNIEJ WIEDZY TECHNICZNEJ
    Udanie wystartowali w XIII Turnieju Wiedzy Technicznej z rysunku technicznego nasi uczniowie. odbywającego się 19 kwietnia w Nowy Dworze. Drużynowo zajęliśmy I (Krystian Fleming i Bogdan Bieszk) i III miejsce (Jakub Stankowski i Piotr Pendowski). Indywidualnie Jakub Stankowski był drugi, a Krystian Fleming trzeci. Gratulujemy!!!
  • W KRĘGU POEZJI I PROZY LAGROWEJ WIĘŹNIAREK KL RAVENSBRüCK
    W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück W dniach 16-18 kwietnia 2024 r. uczennica klasy drugiej, Wiktoria Barcz i polonistka Wioletta Sokół wzięły udział w Gali X Ogólnopolskiego Konkursu  „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”. Organizatorem Konkursu jest Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Stowarzyszenie „Rodzina więźniarek … Czytaj więcej.
  • I MIEJSCE W POWIECIE
    W dniu 18.04.2024 r. na obiektach Salos Rumia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 6-osobowej dziewcząt. Do zawodów przystąpiły cztery zespoły. Mecze zostały rozegrane w systemie każdy z każdym. Pierwszy mecz nasze dziewczyny zagrały z Budowlanką, od samego początku zagraliśmy konsekwentnie i pewnie wygraliśmy 2-1, w kolejnym spotkaniu stanęliśmy naprzeciwko Redy. Mecz ten stał na bardzo wyrównanym poziomie, pomimo … Czytaj więcej.
  • PO RAZ KOLEJNY JULIA WYGRYWA ŚRÓDZIEMNOMORSKI REJS
    Julia Hebel z klasy IVfT wzięła udział w konkursie „Pomorskie Żagle Talentów”, nakręciła film i pojechała na tygodniowy rejs dalekomorski do Włoch statkiem Pogoria. Film miał dotyczyć wybranej osoby, która była/jest związana z morzem. Julia wybrała Henryka Jaskułę – pierwszego Polaka i trzeciego żeglarza w historii, który samotnie, bez zawijania do portów okrążył Ziemię. Dokonał tego na jachcie Dar Przemyśla. W dzień … Czytaj więcej.
  • UPRAWNIENIA SPAWALNICZE
    W dniu 17 kwietnia 2024 roku w obecności egzaminatora Centrum Spawalniczego Łukasiewicz w Gliwicach. odbył się w naszej szkole kolejny egzamin spawalniczy. Osiemnastu uczniów z klas: 5bT, 4bT 1BS1S i absolwentów udanie zdało egzamin. Tym razem egzamin odbył się w metodach: spawanie metodą MAG 135, spawanie metodą TIG 141 oraz spawanie metodą MAG 136 w pozycjach pachwinowych … Czytaj więcej.
  • 16 BIEG PIAŚNICKI
    Śmiało można napisać, że całe podium nasze – bardzo udane starty zanotowali nasi zawodnicy w Szesnastym Biegu Piaśnickim. 13 kwietnia 2024 o godzinie 9:40 czwórka naszych reprezentantów wystartowała w Biegu Głównym na 10 km. Zawodnicy mieli do pokonania dwie 5 km pętle poprowadzone urokliwymi lasami Piaśnickimi. Marta Gorczyńska (3bLO)  zajęła drugą pozycję w swojej kategorii … Czytaj więcej.

Kształcenie w branżowej szkole II stopnia rozpoczęło się z dniem 1 września 2020 r. W szkole tej kształcenie prowadzone jest dla absolwentów branżowej szkoły I stopnia w zawodach, w których wyodrębniono kwalifikację wspólną dla zawodu nauczanego w branżowej szkole I i II stopnia. Do branżowej szkoły II stopnia przyjmuje się kandydatów, którzy ukończyli branżową szkołę I stopnia w okresie 5 lat szkolnych poprzedzających rok szkolny, na który ubiegają się o przyjęcie do publicznej branżowej szkoły II stopnia. Ukończenie branżowej szkoły II stopnia umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego w zawodzie nauczanym na poziomie technika, po zdaniu egzaminu zawodowego w danym zawodzie, oraz uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego, a następnie kontynuację nauki na studiach.


KALENDARZ ZJAZDÓW – BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA –
SEMESTR WIOSENNY (2023/2024)

126.01.2024 – 27.01.2024 805.04.2024 – 06.04.2024
216.02.2024 – 17.02.2024 912.04.2024 – 13.04.2024 sesja egzaminacyjna - tylko klasy maturalne
323.02.2024 – 24.02.20241010.05.2024 – 11.05.2024
401.03.2024 – 02.03.2024 1117.05.2024 – 18.05.2024
508.03.2024 – 09.03.2024 1224.05.2024 – 25.05.2024
615.03.2024 – 16.03.20241307.06.2024 – 08.06.2024- sesja egzaminacyjna
722.03.2024 – 23.03.2024

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 9 - 12/13.04.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.00-16.45---8.50-9.35JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPSs. 205DW.M.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 9 - 12/13.04.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.00-8.45PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.50-9.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
16.50-17.35JP
s..210D

W.B.
9.45-10.30PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
17.40-18.25JP
s..210D

W.B.
10.40-11.25JP
s.109D
W.B.
18.25-19.10JP
s..210D

W.B.
11.40-12.25JP
s.109D
W.B.
19.10-19.55JP
s..210D

W.B.
12.35-13.20JP
s.109D
W.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JP
s.109D
W.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JP
s.109D
W.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 9 - 12/13.04.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45JP -EGZAMIN s. 109DW.B.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35JP -EGZAMIN s. 109DW.B.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30JP -EGZAMIN s. 109DW.B.
17.40-18.25JA -EGZAMIN s. 109DE.T.
10.40-11.25MAT -EGZAMIN s.210DM.B.
18.25-19.10JA -EGZAMIN s. 109DE.T.
11.40-12.25MAT -EGZAMIN s.210DM.B.
19.10-19.55JA -EGZAMIN s. 109DE.T.
12.35-13.20MAT -EGZAMIN s.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 9 - 12/13.04.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 205DB.P-A8.00-8.45MAT -EGZAMIN s.205DM.B.
16.00-16.45JPs. 205DB.P-A8.50-9.35MAT -EGZAMIN s.205DM.B.
16.50-17.35JP -EGZAMIN s. 114DB.P-A9.45-10.30MAT -EGZAMIN s.205DM.B.
17.40-18.25JP -EGZAMIN s. 114DB.P-A10.40-11.25JA -EGZAMIN s..114D
E.T.
18.25-19.10JP -EGZAMIN s. 114DB.P-A11.40-12.25JA -EGZAMIN s..114D
E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JA -EGZAMIN s..114D
E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 8 - 05/06.04.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JPs. 205DW.B.9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JPs. 205DW.B.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JPs. 205DW.B.11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55JPs. 205DW.B.12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr_1/JA_gr_2s.210/s.210DM.M./E.T.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 8 - 05/06.04.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.00-8.45JPs. 109DW.B.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.50-9.35JPs. 109DW.B.
16.50-17.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
9.45-10.30JPs. 109DW.B.
17.40-18.25PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
----15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 8 - 05/06.04.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45JA
s.210DE.T.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35JA
s.210DE.T.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30JA
s.210DE.T.
17.40-18.25JAs. 109DE.T.
10.40-11.25MATs.210DM.B.
18.25-19.10JAs. 109DE.T.
11.40-12.25MATs.210DM.B.
19.10-19.55JAs. 109DE.T.
12.35-13.20MATs.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 8 - 05/06.04.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45MATs.109DM.B.
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35MATs.109DM.B.
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30MATs.109DM.B.
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25JAs.210D
E.T.
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25JAs.210D
E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JAs.210D
E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 7 - 22/23.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45PBTPSs. 205DW.M.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30PMs.114DM.S.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPSs. 205DW.M.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PMs.114DM.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 7 - 22/23.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45PINPP (tylko ślusarze)s.114DM.S.
8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35PM/OiNPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.
9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25PM/OiNPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.
10.40-11.25JPs. 109DW.B.
18.25-19.10PM/OiNPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.
11.40-12.25JPs. 109DW.B.
19.10-19.55PM/OiNPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.
12.35-13.20JPs. 109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 7 - 22/23.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45JA
s.210DE.T.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35JA
s.210DE.T.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30JA
s.210DE.T.
17.40-18.25JPs. 109DW.B.10.40-11.25MATs.210DM.B.
18.25-19.10JPs. 109DW.B.11.40-12.25MATs.210DM.B.
19.10-19.55JPs. 109DW.B.12.35-13.20MATs.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 7 - 22/23.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45MATs.109DM.B.
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35MATs.109DM.B.
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30MATs.109DM.B.
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25JAs.210D
E.T.
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25JAs.210D
E.T.
19.10-19.55JPs. 210DB.P-A12.35-13.20JAs.210D
E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 6 - 15/16.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JPs. 205DW.B.9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JPs. 205DJP10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JPs. 205DJP11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55JPs. 205DJP12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 6 - 15/16.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPP s.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.00-8.45JPs. 109DW.B.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
8.50-9.35JPs. 109DW.B.
16.50-17.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
9.45-10.30JPs. 109DW.B.
17.40-18.25PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
----15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 6 - 15/16.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45MATs.210DM.B.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35MATs.210DM.B.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30MATs.210DM.B.
17.40-18.25JAs.210D
E.T.10.40-11.25JPs. 109DW.B.
18.25-19.10JAs.210D
E.T.11.40-12.25JPs. 109DW.B.
19.10-19.55JAs.210D
E.T.12.35-13.20JPs. 109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 6 - 15/16.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25MATs.109DM.B.10.40-11.25JAs.210D
E.T.
18.25-19.10MATs.109DM.B.11.40-12.25JAs.210D
E.T.
19.10-19.55MATs.109DM.B.12.35-13.20JAs.210D
E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 5 - 08/09.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45PBTPSs. 205DW.M.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30PMs.114DM.S.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PBTPSs. 205DW.M.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 109DW.B.
----15.10-15.55JPs. 109DW.B.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 5 - 08/09.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OiNPP - tylko ślusarzes.114DM.S.
8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.00-16.45OiNPP - tylko ślusarzes.114DM.S.
8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25JPs. 109DW.B.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20JPs. 109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 5 - 08/09.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs.109 DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25JAs.114DE.T.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20JAs.114DE.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JAs.114DE.T.
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 5 - 08/09.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25---
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25---
19.10-19.55---12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JP
s.205DW.B.
9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JP
s.205DW.B.
10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JP
s.205DW.B.
11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55JP
s.205DW.B.
12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTPSs. 205DW.M.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTPSs. 205DW.M.
----15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.00-8.45PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
16.00-16.45PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.50-9.35PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
16.50-17.35PBTPS/OiNPPs.114D2/s.114DW.M./M.S.
9.45-10.30PBTPS/OiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JPs. 205DW.B.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25JPs. 205DW.B.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20JPs. 205DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109 DM.B.8.00-8.45JAs.109DE.T.
16.00-16.45MATs.109 DM.B.8.50-9.35JAs.109DE.T.
16.50-17.35MATs.109 DM.B.9.45-10.30JAs.109DE.T.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25MATs.109 DM.B.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20MATs.109 DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 4 - 01/02.03.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs. 210DB.P-A8.00-8.45MATs.109 DM.B.
16.00-16.45JPs. 210DB.P-A8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JPs. 210DB.P-A9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JPs. 210DB.P-A10.40-11.25JAs.109DE.T.
18.25-19.10JPs. 210DB.P-A11.40-12.25JAs.109DE.T.
19.10-19.55JPs. 210DB.P-A12.35-13.20JAs.109DE.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45J.P.s. 109DW.B.
16.00-16.45---8.50-9.35J.P.s. 109DW.B.
16.50-17.35PBTPSs.205DW.M.
9.45-10.30J.P.s. 109DW.B.
17.40-18.25PBTPSs.205DW.M.
10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
18.25-19.10PBTPSs.205DW.M.
11.40-12.25JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
19.10-19.55PBTPSs.205DW.M.
12.35-13.20JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPS/PiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.00-16.45PBTPS/PiNPPs.114D/s.114D2W.M./M.S.
8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JPs. 114DW.B.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----15.10-15.55PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs.109 DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JPs.109 DW.B.9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JPs.109 DW.B.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10J.P.s.109 DW.B.11.40-12.25JPs.109 DW.B.
19.10-19.55J.P.s.109 DW.B.12.35-13.20JPs.109 DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JAs.109DE.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JAs.109DE.T.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 3 - 23/24.02.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs. 210DM.B.
8.00-8.45---
16.00-16.45MATs. 210DM.B.
8.50-9.35---
16.50-17.35MATs. 210DM.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25JAs. 210D2E.T.10.40-11.25---
18.25-19.10JAs. 210D2E.T.11.40-12.25---
19.10-19.55JAs. 210D2E.T.12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 2 - 16/17.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 205DS.P.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 205DS.P.
16.50-17.35JPs.210DW.B.
9.45-10.30MATs. 205DS.P.
17.40-18.25JPs.210DW.B.
10.40-11.25PBTSs. 114DW.M.
18.25-19.10JPs.210DW.B.
11.40-12.25PBTSs. 114DW.M.
19.10-19.55JPs.210DW.B.
12.35-13.20PBTSs. 114DW.M.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/Ja_gr.2s.210D/s.210D2M.M./E.T.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 2 - 16/17.02.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PiNPPs.114DM.S.
8.00-8.45PM/OiNPPs.114/s.114DK.B./M.S.
16.00-16.45PiNPPs.114DM.S.
8.50-9.35PM/OiNPPs.114/s.114DK.B./M.S.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30PM/OiNPPs.114/s.114DK.B./M.S.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25MATs. 205DS.P.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MATs. 205DS.P.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----15.10-15.55PBTS/OiNPPs.114/s.114DW.M../M.S.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109 DM.B.8.00-8.45JAs.109DE.T.
16.00-16.45MATs.109 DM.B.8.50-9.35JAs.109DE.T.
16.50-17.35MATs.109 DM.B.9.45-10.30JAs.109DE.T.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25JPs.109DW.B.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 2 - 16/17.02.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MATs. 210DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs. 210DM.B.
16.50-17.35---9.45-10.30MATs. 210DM.B.
17.40-18.25---10.40-11.25JAs. 210D2E.T.
18.25-19.10---11.40-12.25JAs. 210D2E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JAs. 210D2E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PBTPSs. 205DW.M.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45PBTPSs. 205DW.M.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35PBTPSs. 205DW.M.9.45-10.30JPs.114DW.B.
17.40-18.25PBTPSs. 205DW.M.10.40-11.25JPs.114DW.B.
18.25-19.10PBTPSs. 205DW.M.11.40-12.25JA_gr.1/Ja_gr.2 s.114/s.114DM.M./E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JA_gr.1/Ja_gr.2s.114/s.114DM.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/Ja_gr.2s.114/s.114DM.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)
PBTPS (Prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 2

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PiNPPs.114DM.S.
8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2 s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
16.00-16.45PiNPPs.114DM.S.
8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
16.50-17.35PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
17.40-18.25PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2s. 210D/s.210D2M.M./E.T.
18.25-19.10PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MAT s. 205DS.P.
19.10-19.55PM/OINPPs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20MATs. 205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 2aBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45MAT s.109 DM.B.
16.00-16.45---8.50-9.35MATs.109 DM.B.
16.50-17.35JP
s.109DW.B.9.45-10.30MATs.109 DM.B.
17.40-18.25JP
s.109DW.B.10.40-11.25MATs.109 DM.B.
18.25-19.10JP
s.109DW.B.11.40-12.25JPs. 210DW.B.
19.10-19.55JP
s.109DW.B.12.35-13.20JPs. 210DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 210DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 210DW.B.
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 2bBSIIS - Zjazd 1 - 26/27.01.2024 - Semestr 4

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs. 210DM.B.
8.00-8.45---
16.00-16.45MATs. 210DM.B.
8.50-9.35---
16.50-17.35MATs. 210DM.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25MATs. 210DM.B.
10.40-11.25---
18.25-19.10JAs. 210DE.T.11.40-12.25---
19.10-19.55JA s. 210DE.T.12.35-13.20---
20.00-20.45--13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

KONIEC PIERWSZEGO SEMESTRU

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM - EGZAMINs. 114DM.S.8.00-8.45JP -EGZAMIN
s. 109DW.B.
16.00-16.45PM - EGZAMINs. 114DM.S.8.50-9.35JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
16.50-17.35UPSs. 205DW.M.9.45-10.30JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
17.40-18.25UPS - EGZAMINs. 205DW.M.10.40-11.25JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
18.25-19.10UPS - EGZAMINs. 205DW.M.11.40-12.25JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
19.10-19.55---12.35-13.20JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
----15.10-15.55MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
16.00-16.45INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.8.50-9.35JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
16.50-17.35INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.9.45-10.30JA_gr.1/Ja_gr.2 - EGZAMINs.114/s.114DM.M./E.T.
17.40-18.25PM/PKMIU - EGZAMINs.114D2/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
18.25-19.10PM/PKMIU - EGZAMINs.114D2/s.114DK.B./M.S.11.40-12.25MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
19.10-19.55UPS/OiNPP - EGZAMINs.114D2/s.114DW.M../M.S.12.35-13.20MAT - EGZAMINs. 205DS.P.
20.00-20.45UPS/OiNPP -EGZAMINs.114D2/s.114DW.M../M.S.13.25-14.10JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05 JP - EGZAMINs. 109DW.B.
----15.10-15.55JP - EGZAMIN
s. 109DW.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZ - EGZAMINs.109DW.C.
8.00-8.45MAT - EGZAMINs. 210DM.B.
16.00-16.45JOZ - EGZAMINs.109DW.C.
8.50-9.35MAT - EGZAMINs. 210DM.B.
16.50-17.35JP
s.109DW.B.9.45-10.30MAT - EGZAMINs. 210DM.B.
17.40-18.25JP
s.109DW.B.10.40-11.25JP - EGZAMIN
s. 210DW.B.
18.25-19.10JP
s.109DW.B.11.40-12.25JP - EGZAMIN
s. 210DW.B.
19.10-19.55JP
s.109DW.B.12.35-13.20JP -EGZAMIN
s. 210DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JA - EGZAMIN
s. 210DE.T.
20.45-21.30---14.20-15.05JA -EGZAMIN
s. 210DE.T.
----15.10-15.55JA - EGZAMIN
s. 210DE.T.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 13 - 12/13.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JP - EGZAMINs.210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JP - EGZAMINs.210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JP - EGZAMINs.210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25JA - EGZAMINs. 210DE.T.10.40-11.25MAT - EGZAMINs.210D2M.B.
18.25-19.10JA - EGZAMINs. 210DE.T.11.40-12.25MAT - EGZAMINs.210D2M.B.
19.10-19.55JA - EGZAMINs. 210DE.T.12.35-13.20MAT - EGZAMINs.210D2M.B.
20.00-20.45--13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55---8.00-8.45---
16.00-16.45INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.8.50-9.35---
16.50-17.35INF_gr1/Inf_gr2 - EGZAMINs.102/s.210J.W.J.Ż.9.45-10.30---
17.40-18.25---10.40-11.25---
18.25-19.10---11.40-12.25---
19.10-19.55---12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/OiNPPs.205/s.114DW.M./M.S.8.00-8.45---
16.00-16.45UPS/OiNPPs.205/s.114DW.M./M.S.8.50-9.35---
16.50-17.35UPS/OiNPPs.205/s.114DW.M./M.S.9.45-10.30---
17.40-18.25UPS/PKMIUs.205/s.114DW.M./M.S.10.40-11.25---
18.25-19.10UPS/PKMIUs.205/s.114DW.M./M.S.11.40-12.25---
19.10-19.55PM/PKMIUs.114D2/s.114DK.B./M.S.12.35-13.20---
20.00-20.45PM/PKMIUs.114D2/s.114DK.B./M.S.13.25-14.10---
20.45-21.30UPS (tylko mechanicy i elektromechanicy)s. 205DW.M.14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45---
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35---
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30---
17.40-18.25NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
10.40-11.25---
18.25-19.10NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
11.40-12.25---
19.10-19.55OOINPS - EGZAMINs. 210DA.R.
12.35-13.20---
20.00-20.45OOINPS -EGZAMINs. 210DA.R.
13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 12 - 05.01.2024 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A8.00-8.45---
16.00-16.45JPs.210DB.P-A8.50-9.35---
16.50-17.35JPs.210DB.P-A9.45-10.30---
17.40-18.25NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
10.40-11.25---
18.25-19.10NOiNPS - EGZAMINs. 210DA.R.
11.40-12.25---
19.10-19.55OOINPS - EGZAMINs. 210DA.R.
12.35-13.20---
20.00-20.45OOINPS -EGZAMINs. 210DA.R.
13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.205DW.B.8.00-8.45MAT
s. 205DS.P.
16.00-16.45JPs.205DW.B.8.50-9.35MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35JPs.205DW.B.9.45-10.30MAT
s. 205DS.P.
17.40-18.25JPs.205DW.B.10.40-11.25JPs.109DW.B.
18.25-19.10UPSs.114D
W.M.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55UPSs.114D
W.M.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45UPSs.114D
W.M.13.25-14.10MAT
s. 205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MAT
s. 205DS.P.
----15.10-15.55MAT
s. 205DS.P.
----16.00-16.45MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.8.00-8.45JPs.109DW.B.
16.00-16.45PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.8.50-9.35JPs.109DW.B.
16.50-17.35PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.9.45-10.30JPs.109DW.B.
17.40-18.25PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10MATs.205DS.P.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55MATs.205DS.P.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45MATs.205DS.P.13.25-14.10PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
----15.10-15.55PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
----16.00-16.45PM/PKMIUs.114/s.114DK.B./M.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45JAs.210DE.T.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35JAs.210DE.T.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30JAs.210DE.T.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25MATs.210DM.B.
18.25-19.10JPs.109DW.B.
11.40-12.25MATs.210DM.B.
19.10-19.55JPs.109DW.B.
12.35-13.20MATs.210DM.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.210DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 11 - 08/09.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.210DM.B.8.00-8.45---
16.00-16.45MATs.210DM.B.8.50-9.35MATs.114DM.B.
16.50-17.35MATs.210DM.B.9.45-10.30MATs.114DM.B.
17.40-18.25MATs.210DM.B.10.40-11.25JAs.210D2E.T.
18.25-19.10JAs.210DE.T.11.40-12.25JAs.210D2E.T.
19.10-19.55JAs.210DE.T.12.35-13.20JAs.210D2E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JAs.210D2E.T.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55--
-8.00-8.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45---8.50-9.35JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05MAT
s. 205DS.P.
----15.10-15.55MAT
s. 205DS.P.
----16.00-16.45MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/OiNPPs.205D/s.114DW.M./M.S.8.00-8.45OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
16.00-16.45UPS/OiNPPs.205D/s.114DW.M./M.S.8.50-9.35OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
16.50-17.35UPS/OiNPPs.205D/s.114DW.M./M.S.9.45-10.30OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
17.40-18.25UPS/PKMiUs.205D/s.114DW.M./M.S.10.40-11.25OiNPP (tylko ślusarze)s.205D
M.S.
18.25-19.10PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.11.40-12.25JA_gr1/JA_gr2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.12.35-13.20JA_gr1/JA_gr2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.13.25-14.10JA_gr1/JA_gr2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.
----15.10-15.55PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.
----16.00-16.45PM/PKMIUs. 114D/s.114D2M.S./K.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.210D
M.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MAT
s.210D
M.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MAT
s.210D
M.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JA
s.210D
E.T.
10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JA
s.210D
E.T.
11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JA
s.210D
E.T.
12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JA
s.210D
E.T.
13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 10 - 01/02.12..2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JP
s.210D2B.A-P.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JP
s.210D2B.A-P.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JP
s.210D2B.A-P.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JP
s.210D2B.A-P.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10---11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs.114DM.S.
8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PMs.114DM.S.
8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PMs.114DM.S.
9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25MATs.205DS.P.
10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10MATs.205DS.P.
11.40-12.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55MATs.205DS.P.
12.35-13.20JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs. 205DM.S.
----15.10-15.55PMs. 205DM.S.
----16.00-16.45PMs. 205DM.S.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.8.00-8.45JP
s.210 D2W.B.
16.00-16.45UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.8.50-9.35JP
s.210 D2W.B.
16.50-17.35UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.9.45-10.30JP
s.210 D2W.B.
17.40-18.25UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.10.40-11.25JP
s.210 D2W.B.
18.25-19.10UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.11.40-12.25MAT
s. 205DS.P.
19.10-19.55UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.12.35-13.20MAT
s. 205DS.P.
20.00-20.45UPS/PKMiUs.114D/s.114D2W.M./M.S.13.25-14.10MAT
s. 205DS.P.
20.45-21.30UPS (tylko mechanicy i 
elektromechanicy)
s.205DW.M.14.20-15.05JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
----16.00-16.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.
8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.
8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.
9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JPs.109DW.B.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.210DM.B.
----15.10-15.55MATs.210DM.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 9 – 24/25.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.210DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MAT
s.210DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MAT
s.210DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JA
s.210DE.T.

10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JA
s.210DE.T.

11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JA
s.210DE.T.

12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 8 – 17/18.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSs.205DW.M.8.00-8.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45UPSs.205DW.M.8.50-9.35JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35UPSs.205DW.M.9.45-10.30JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25PMs.114DM.S.10.40-11.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10PMs.114DM.S.11.40-12.25JPs. 205DW.B.
19.10-19.55PMs.114DM.S.12.35-13.20JPs. 205DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs. 205DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs. 205DW.B.
----15.10-15.55UPSs. 205DW.M.
----16.00-16.45UPSs. 205DW.M.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 8 – 17/18.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55Inf_gr1/Inf_gr2s.102/s.210J.W./J.Ż.
8.00-8.45MAT
s. 205DS.P.
16.00-16.45Inf_gr1/Inf_gr2s.102/s.210J.W./J.Ż.
8.50-9.35MAT
s. 205DS.P.
16.50-17.35JP
s.210 D2W.B.9.45-10.30MAT
s. 205DS.P.
17.40-18.25JP
s.210 D2W.B.10.40-11.25MAT
s. 205DS.P.
18.25-19.10JP
s.210 D2W.B.11.40-12.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55JP
s.210 D2W.B.12.35-13.20JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMiUs. 114D/s.114D2K.B./M.S.
----15.10-15.55PM/PKMiUs. 114D/s.114D2K.B./M.S.
----16.00-16.45PM/PKMiUs. 114D/s.114D2K.B./M.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 8 – 17/18.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.109DE.T.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 8 – 17/11811.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A.
8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.210DB.P-A.
8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.210DB.P-A.
9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DB.P-A.
10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DB.P-A.
11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 7 – 10//11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF/gr.1/INF/gr.2s.102/s.210
J.W./J.Ż.8.00-8.45---
16.00-16.45INF/gr.1/INF/gr.2s.102/s.210
J.W./J.Ż.8.50-9.35---
16.50-17.35JP
s.210D2
W.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25JP
s.210D2
W.B.
10.40-11.25---
18.25-19.10JP
s.210D2
W.B.
11.40-12.25---
19.10-19.55JP
s.210D2
W.B.
12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1BSIIS - Zjazd 7 – 10/11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/PKMiUs. 114D/s.114D2
W.M/M.S.
8.00-8.45---
16.00-16.45UPS/PKMiUs. 114D/s.114D2
W.M/M.S.
8.50-9.35---
16.50-17.35UPS/PKMiUs. 114D/s.114D2
W.M/M.S.
9.45-10.30---
17.40-18.25PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
10.40-11.25---
18.25-19.10PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
11.40-12.25---
19.10-19.55PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
12.35-13.20---
20.00-20.45PM/PKMiUs. 114D/s.114D2
K.B.
13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 7 – 10/11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45---
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35---
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30---
17.40-18.25OOiNPSs.210DA.R.10.40-11.25---
18.25-19.10OOiNPSs.210DA.R.11.40-12.25---
19.10-19.55NOiNPSs.210DA.R.12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 7 – 10/11.11.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.210DM.B.
8.00-8.45---
16.00-16.45MAT
s.210DM.B.
8.50-9.35---
16.50-17.35MAT
s.210DM.B.
9.45-10.30---
17.40-18.25OOiNPSs.210DA.R.10.40-11.25---
18.25-19.10OOiNPSs.210DA.R.11.40-12.25---
19.10-19.55NOiNPSs.210DA.R.12.35-13.20---
20.00-20.45---13.25-14.10---
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 6 – 27/28.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSs.205DW.M.8.00-8.45JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
16.00-16.45UPSs.205DW.M.8.50-9.35JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
16.50-17.35UPSs.205DW.M.9.45-10.30JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
17.40-18.25PMs.114DM.S.10.40-11.25JA_gr1/JA_gr2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
18.25-19.10PMs.114DM.S.11.40-12.25JPs.109DW.B.
19.10-19.55PMs.114DM.S.12.35-13.20JPs.109DW.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45PMs.114DM.S.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 6 – 27/28.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55OiNPP (tylko ślusarze)s. 114DM.S.8.00-8.45JPs.109 DW.B.
16.00-16.45OiNPP (tylko ślusarze)s. 114DM.S.8.50-9.35JPs.109 DW.B.
16.50-17.35JP
s. 109DW.B.9.45-10.30JPs.109 DW.B.
17.40-18.25JP
s. 109DW.B.10.40-11.25JPs.109 DW.B.
18.25-19.10JP
s. 109DW.B.11.40-12.25JAgr_1/JA_gr.2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
19.10-19.55JP
s. 109DW.B.12.35-13.20JAgr_1/JA_gr.2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JAgr_1/JA_gr.2s. 114D/s. 114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs. 205DS.P.
----15.10-15.55MATs. 205DS.P.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 6 – 27/28.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.. 205DE.T.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.. 205DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.. 205DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.. 205DE.T.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109D
W.B.
----15.10-15.55JPs.109D
W.B.
----16.00-16.45JPs.109D
W.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 6 – 26/27.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.210DB.P-A.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.210DB.P-A.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DB.P-A.10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DB.P-A.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.210DB.P-A.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs.114DM.S.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PMs.114DM.S.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PMs.114DM.S.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25UPSs.205DW.M.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10UPSs.205DW.M.11.40-12.25PMs.114DM.S.
19.10-19.55UPSs.205DW.M.12.35-13.20PMs.114DM.S.
20.00-20.45---13.25-14.10PMs.114DM.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45PMs.114DM.S.
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr1/INF_gr2s.210/s.102J.Ż./J.W.8.00-8.45JPs.109 DW.B.
16.00-16.45INF_gr1/INF_gr2s.210/s.102J.Ż./J.W.8.50-9.35JPs.109 DW.B.
16.50-17.35INF_gr1/INF_gr2s.210/s.102J.Ż./J.W.9.45-10.30JPs.109 DW.B.
17.40-18.25PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05J.A.gr_1/J.A._gr.2s.210D/s210D2E.T/M.M.
----15.10-15.55J.A.gr_1/J.A._gr.2s.210D/s210D2E.T/M.M.
----16.00-16.45J.A.gr_1/J.A._gr.2s.210D/s210D2E.T/M.M.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.Marcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.109D
M.B.
----15.10-15.55MATs.109D
M.B.
----16.00-16.45---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 5 – 20/21.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.205DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.205DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.205DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JA
s.210DE.T.10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JA
s.210DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JA
s.210DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_g1/INF_g2S.102/s.210J.Ż./J.W.8.00-8.45PMs.114DM.S.
16.00-16.45INF_g1/INF_g2S.102/s.210J.Ż./J.W.8.50-9.35PMs.114DM.S.
16.50-17.35JPs.109D
W.B.9.45-10.30PMs.114DM.S.
17.40-18.25JPs.109D
W.B.10.40-11.25PMs.114DM.S.
18.25-19.10JPs.109D
W.B.11.40-12.25JPs.205D
W.B.
19.10-19.55JPs.109D
W.B.12.35-13.20JPs.205D
W.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.205D
W.B.
20.45-21.30---14.20-15.05---
----15.10-15.55---
----16.00-16.45---
16.50-17.35---
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Bukowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/PKMiUs.114D/s.205DW.M./M.S.8.00-8.45JPS.205DW.B.
16.00-16.45UPS/PKMiUs.114D/s.205DW.M./M.S.8.50-9.35JPS.205DW.B.
16.50-17.35UPS/PKMiUs.114D/s.205DW.M./M.S.9.45-10.30JPS.205DW.B.
17.40-18.25PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.10.40-11.25JPS.205DW.B.
18.25-19.10PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.11.40-12.25PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
19.10-19.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.12.35-13.20PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
20.00-20.45---13.25-14.10PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
20.45-21.30---14.20-15.05PKMiUs.114DM.S.
----15.10-15.55PKMiUs.114DM.S.
----16.00-16.45PKMiUs.114DM.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.210D2M.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.210D2M.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.210D2M.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.205DE.T.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.205DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.205DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.205DE.T.13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 4 – 06/07.10.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.210DB.P-A8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.210DB.P-A8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.210DB.P-A9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DB.P-A10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DB.P-A11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPSs.205D
W.M.8.00-8.45JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45UPSs.205D
W.M.8.50-9.35JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35UPSs.205D
W.M.9.45-10.30JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25UPSs.205D
W.M.10.40-11.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10UPSs.205D
W.M.11.40-12.25JPs.205D
W.B.
19.10-19.55UPSs.205D
W.M.12.35-13.20JPs.205D
W.B.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.205D
W.B.
20.45-21.30---14.20-15.05UPSs.205D
W.M.
----15.10-15.55UPSs.205D
W.M.
----16.00-16.45UPSs.205D
W.M.
16.50-17.35UPSs.205D
W.M.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Bukowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25PiNPPs.114DM.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PiNPPs.114DM.S.11.40-12.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55PiNPPs.114DM.S.12.35-13.20JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
----15.10-15.55PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
----16.00-16.45PM/PKMiUs.114D2/s.114DK.B/M.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy Motoryzacji) - K.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.210DW.C.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.210DW.C.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.210DW.C.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.210DW.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.210DW.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.210DW.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.210DW.B.
----15.10-15.55JPs.210DW.B.
----16.00-16.45JPs.210DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 3 – 29/30.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.109DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.109DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.109DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.109DE.T.
10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.109DE.T.
11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.109DE.T.
12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55PMs.114DM.S.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45PMs.114DM.S.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35PMs.114DM.S.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25PMs.114DM.S.10.40-11.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
18.25-19.10PMs.114DM.S.11.40-12.25JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
19.10-19.55PMs.114DM.S.12.35-13.20JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.205DS.P.
----15.10-15.55MATs.205DS.P.
----16.00-16.455MATs.205DS.P.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr.1/INF_gr2s.102/s.210J.Ż./J.W.8.00-8.45JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.00-16.45INF_gr.1/INF_gr2s.102/s.210J.Ż./J.W.8.50-9.35JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
16.50-17.35JPs.109DW.B.9.45-10.30JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
17.40-18.25JPs.109DW.B.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10JPs.109DW.B.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55JPs.109DW.B.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45---13.25-14.10JPs.109DW.B.
20.45-21.30---14.20-15.05JPs.109DW.B.
----15.10-15.55JPs.109DW.B.
----16.00-16.45JPs.109DW.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.B.(K.Buniowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MAT
s.109DB.B.
8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MAT
s.109DB.B.
8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MAT
s.109DB.B.
9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.205DE.T10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.205DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.205DE.T12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45JAs.205DE.T13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.114DB.B.
----15.10-15.55MATs.114DB.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (A.Bukowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 2 – 15/16.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JPs.109DB.P-A8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JPs.109DB.P-A8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JPs.109DB.P-A9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.109DB.P-A10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.109DB.P-A11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55---12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 1aBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55INF_gr.1/INF_gr.2s.210/102J.Ż./J.W.8.00-8.45MATs.205DS.P.
16.00-16.45INF_gr.1/INF_gr.2s.210/102J.Ż./J.W.8.50-9.35MATs.205DS.P.
16.50-17.35INF_gr.1/INF_gr.2s.210/102J.Ż./J.W.9.45-10.30MATs.205DS.P.
17.40-18.25UPSs.205DW.M.10.40-11.25JPs.114DW.B.
18.25-19.10UPSs.205DW.M.11.40-12.25JPs.114DW.B.
19.10-19.55UPSs.205DW.M.12.35-13.20JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.00-20.45---13.25-14.10JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
20.45-21.30---14.20-15.05PMs.114DM.S.
----15.10-15.55PMs.114DM.S.
----16.00-16.45PMs.114DM.S.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Bukowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 1bBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55UPS/PKMiUs. 205D/s.114DW.M./M.S.8.00-8.45JPs.114DW.B.
16.00-16.45UPS/PKMiUs. 205D/s.114DW.M./M.S.8.50-9.35JPs.114DW.B.
16.50-17.35UPS/PKMiUs. 205D/s.114DW.M./M.S.9.45-10.30JPs.114DW.B.
17.40-18.25PiNPPs.114DM.S.10.40-11.25MATs.205DS.P.
18.25-19.10PiNPPs.114DM.S.11.40-12.25MATs.205DS.P.
19.10-19.55PiNPPs.114DM.S.12.35-13.20MATs.205DS.P.
20.00-20.45UPS/PKMiUs. 205/s.114DW.M./M.S.13.25-14.10MATs.205DS.P.
20.45-21.30---14.20-15.05JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
----15.10-15.55JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
----16.00-16.45JA_gr.1/JA_gr.2s.114D/s.114D2M.M./E.T.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (W.Buniowska)
JA (język angielski) -M.M (M.Marcinkiewicz)/E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - S.P. (S.Pojawa)
INF (Informatyka) - J.Ż. (J.Żełudkowski)/J.W. (J.Wiśniewski)
PM (Podstawy motoryzacji) - M.B.(M.Bukowski)
PiNPP (Projektowanie i nadzorowanie procesów produkcji) - M.S. (M.Skok)
PKMiU (Podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń) - M.S. (M.Skok)
UPS (Użytkowanie pojazdów samochodowych) - W.M. (W.MArcinkiewicz)

Klasa 3aBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55JOZs.109DW.C.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45JOZs.109DW.C.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35JOZs.109DW.C.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JPs.214DM.B.10.40-11.25OOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JPs.214DM.B.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JPs.214DM.B.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30---14.20-15.05MATs.205DB.B.
----15.10-15.55MATs.205DB.B.
LEGENDA
JP (język polski) - W.B. (A.Bukowska)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
JOZ (Język obcy zawodowy) - W.C. (W.Clemens)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Klasa 3bBSIIS - Zjazd 1 – 08/09.09.2023 - Semestr 1

PIĄTEKSOBOTA
15.10-15.55MATs.214DM.B.8.00-8.45OOiNPSs.210DA.R.
16.00-16.45MATs.214DM.B.8.50-9.35OOiNPSs.210DA.R.
16.50-17.35MATs.214DM.B.9.45-10.30OOiNPSs.210DA.R.
17.40-18.25JAs.109DE.T.10.40-11.25NOiNPSs.210DA.R.
18.25-19.10JAs.109DE.T.11.40-12.25NOiNPSs.210DA.R.
19.10-19.55JAs.109DE.T.12.35-13.20NOiNPSs.210DA.R.
20.00-20.45---13.25-14.10NOiNPSs.210DA.R.
20.45-21.30--14.20-15.05---
----15.10-15.55---
LEGENDA
JP (język polski) - B.P-A. (B.Parchem-Albecka)
JA (język angielski) -E.T. (E.Trzmielewska)
MAT (Matematyka) - M.B. (M.Bistram)
OOiNPS (Organizowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)
NOiNPS (Nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych) - A.R. (A.Rozenkranc)

Wojewódzki Konkurs z Biologii dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych
województwa pomorskiego w roku szkolnym 2023/2024.

Archiwum wydarzeń – 2022/2023

PRZEDWYBORCZA DEBATA

Wybory do Samorządu Uczniowskiego to bardzo ważna rzecz! Discussion Club wraz z p. Krzysztofem Kaczmarkiem zorganizował spotkanie, na którym kandydaci przybliżyli punkty swoich programów i...

MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH

Dnia 03.10.2022 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w szachach drużynowych. Nasza szkoła również przystąpiła do rywalizacji. W turnieju wzięło udział 8 szkół, które zmierzyły...

POCZĄTEK SEZONU DEBAT

W piątek odbyła się po raz pierwszy Debata o Superpuchar Pomorza, organizowana we współpracy z Ergo przez Klub Debat Uniwersytetu Gdańskiego. Debacie tej przyglądała się...

OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Pierwszy miesiąc nauki w naszej szkole klasy I uczciły uczestnictwem w Turnieju Klas I, zwanych Otrzęsinami. 30 września na hali sportowej spotkały się wszystkie klasy...

XI WEJHEROWSKI TEST COOPERA – 27.09.2022 r.

Ponad 130 osób wystartowało w jesiennej edycji Testu Coopera. Na starcie stanęła młodzież, nauczyciele oraz biegacze-amatorzy ze środowiska lokalnego. Dużą grupę stanowili też młodzi piłkarze...

MAMY MISTRZA POLSKI

Dominik Armstrong z klasy 1bLO zostaje Mistrzem Polski U16 w pchnięciu kulą. Poprawia rekord życiowy o ponad pól metra i ustanawia najlepszy wynik w Europie...

I MIEJSCE DLA NASZEJ DRUŻYNY W STRZEL...

23 września 2022 r. na strzelnicy w Wejherowie odbył się III Turniej Strzelecki dla szkół Powiatu Wejherowskiego organizowany przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Wejherowie. Na...

VI BIEGI PRZEŁAJOWE PAMIĘCI MACIEJA KANTECKIEGO...

Nas do biegania namawiać nie trzeba, więc jak dostajemy zaproszenie na biegi przełajowe to z niego korzystamy. Ponad 40-osobowa reprezentacja Samochodówki wystartowała w Memoriale Macieja...

WAMPIRIADA – AKCJA HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI

Dnia 22 września 2022 roku, wzorem lat ubiegłych przy Powiatowym Zespole Szkół nr 4 zaparkował mobilny punkt poboru krwi. Akcja zbiórki krwi została zainicjowana przez...

DOBRO POWRACA!

Uczniowie klasy humanistycznej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie zorganizowali zbiórkę karmy dla kotów, którą następnie  przekazali seniorom opiekującym się bezdomnymi czworonogami na osiedlu Tysiąclecia....

OBÓZ NA MAZURACH

Każdy nowy rok szkolny to nie tylko kolejna porcja wiedzy, ale też okazja do integracji i odnowienia relacji klasowych po wakacjach. Uczniowie klasy 3m i...

SALON MATURZYSTÓW 2022

Uczniowie wszystkich klas maturalnych naszej szkoły w dniach 15-16 września uczestniczyli w organizowanym na terenie Uniwersytetu Gdańskiego Salonie Maturzystów Perspektywy 2022 .

Przyszli kandydaci na...

Pokochasz naszą szkołę, bo jest:przyjaznanajlepszaskuteczna

Back to top
error: Treść jest chroniona !!